Top 10 Bicycle Lights Front And Rear – Sady předních a zadních světel na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SIGMA SPORT

#ad

Rear, SIGMA SPORT, LED světla na jízdní kolo sada Aura 80 a BLAZE | přední světlo na baterie a zadní světlo s brzdnou funkcí

#ad
SIGMA SPORT #ad - Doba hoření – lampy na kolo jsou extrémně úsporné. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4. Držáku přední světlo 119 g, zadní světlo 22 g.

Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5 – 15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 7 hodin. Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunika. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem světla 90 m vpředu a zadního světla BLAZE s viditelností 500 m vzadu.

Bezpečnost – sada osvětlení na baterie je schválena pro provoz na pozemních komunikacích a díky režimům osvětlení a světelnému průvodci předního světla a funkcí brzdového světla a dennímu režimu zadního světla zajišťuje ideální viditelnost. 2x držák o-kroužku, hmotnost vč. Micro usb kabelu, zadní světlo blaze vč. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.31
Šířka1.54
Číslo dílu17860
Modelka2022072914
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. SIGMA SPORT

#ad

LED světlo na jízdní kolo sada AURA 60 a INFINITY | přední a zadní světlo schválené dle StVZO, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Technika – světlo na kolo je chráněno proti stříkající vodě podle normy ipx 4. Název oddělení: unisex – dospělí. Výkon – sada příslušenství k jízdním kolům se skládá ze světla na kolo sigma aura 60 se silnou LED technologií a 70 m dopředu a zadního světla infinity s viditelností vzadu 500 m.

Bezpečnost – sada osvětlení je napájena bateriemi a schválena pro provoz stvzo a zajišťuje optimální osvětlení, ke zvýšení bezpečnosti řidiče v silničním provozu. Přední světlo zajišťuje se třemi režimy osvětlení 4–10 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 16 hodin. Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné.

Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: přední světlo LED na baterie. Micro usb kabelu, zadního světla infinity a silikonového pásku pro upevnění. Hmotnost čelního světla 105 g vč. Držáku. Rozsah dodávky – v osvětlovacím kabelu je přední světlo dodáváno vč. Die lichter funktionieren ganz ohne dynamo und sind stvzo gescherlauassen. Držáku, zadní světlo 28 g vč.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.14
Délka1.93
Hmotnost0.29
Šířka1.06
Číslo dílu17760
Modelka17760
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

3. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, LED světla na jízdní kolo sada AURA 60 a NUGGET II | přední a zadní světlo se schválením pro provoz na provoz na provoz na baterie

#ad
SIGMA SPORT #ad - Výkon – aura 60 silných 60 luxů zajišťuje dosah světla 70 m, nugget ii 400 m, v této sadě LED osvětlení jízdního kola na baterie. Technika – aura 60+nugget ii dvoustupňový akumulátor/indikátor nabíjení, ochrana proti stříkající vodě IPX4, možné nabíjení během provozu, nastavitelný držák o 360° AURA 60, montáž bez nářadí, micro USB.

Rozsah dodávky – aura 60 usb přední světlo hmotnost 150 g vč. Doba hoření – aura 60 4 h ve standardním režimu, 7 h ve středním režimu, nugget II doba hoření 6 h, 5 h nabíjení, 10 h v režimu eco při 3, doba nabíjení 2 h. Bezpečnost – ochrana proti zapnutí lampy, boční viditelnost díky světelným vodítkům; Osram LED. Držáku + zadní světlo nugget ii hmotnost 24 g, micro USB kabel, 2 O-kroužky držák NUGGET II.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSGSG5|#Sigma Sport #ad
Výška1.85
Délka7.13
Hmotnost0.28
Šířka36.31
Číslo dílu17750
Modelka17750
Záruka2 roky

4. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA Sport, LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a NUGGET II | přední a zadní světlo schválené dle StVZO

#ad
SIGMA SPORT #ad - Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem 90 m vpředu a zadního světla NUGGET II s viditelností vzadu 400 m.

Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdních kol je podle normy ipx 4 chráněn proti stříkající vodě. Držáku přední světlo 119 g, zadní světlo 24 g. Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné. 2x držáku o-kroužku, hmotnost vč. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5–15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 6 hodin.

Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunikacích. Micro usb kabelu, nugget ii zadní světlo vč. Bezpečnost – akumulátorová sada osvětlení je schválena podle stvzo a díky režimům osvětlení, světelnému průvodce předního světla a vysoké viditelnosti zadního světla zajišťuje dostatečné světlo a lepší viditelnost.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.32
Šířka1.54
Číslo dílu4016224178506
Modelka204705
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

5. SIGMA SPORT

#ad

Přední světlo na jízdní kolo se schválením pro provoz na pozemních komunikacích a zadní světlo s, SIGMA SPORT, Sada AURA 100 / BLAZE LINK | osvětlení jízdního kola vpředu a vzadu | na baterie

#ad
SIGMA SPORT #ad - Funkce – intenzita osvětlení přední lampy na kolo se automaticky přizpůsobí okolnímu světlu. Držáku, zadní světlo 22 g vč. Ve tmě zapne integrovaný senzor ve světle SIGMA SPORT osvětlení jízdního kola vzadu a vpředu.

Výkon – světlo na kolo sigma aura 100 zajišťuje optimální osvětlení se svítivostí 100 luxů a dosahem světla 110 m. Držáku. Technika – osvětlení na kolo sigma sport je provozováno na baterie, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a podle standardu IPX 4 je chráněno proti stříkající. Micro usb kabelu, zadního světla Sigma a silikonového pásku pro upevnění.

Zadní světlo sigma blaze umožňuje maximální bezpečnost díky funkci brzdového světla. Připojená světla – díky inovativní technologii propojení lze SIGMA AURA 100 a SIGMA BLAZE LINK rychle vzájemně propojit. Hmotnost: přední světlo 115 g vč. Rozsah dodávky – v sadě světel na kolo se dodává přední světlo sigma vč.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Číslo dílu17950
Modelka17950
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. SIGMA SPORT

#ad

Přední a zadní světlo s brzdnou funkcí vč. zástrčky síťového zdroje, SIGMA SPORT, LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a Blaze | StVZO schválené

#ad
SIGMA SPORT #ad - Aura 80 usb je světlo na kolo dle volby pro profesionální dárce nebo sportovní tréninkovou jednotku ve večerních dnech. Dlouhá doba svícení a dohled 500 metrů činí z Baze univerzální výbavy pro každou sedlovku.

Blaze je první zadní světlo sigma s funkcí brzdového světla, jak ve dne, tak v noci. Přesné led indikátory na horní straně vám přesně ukazují, kolik baterie zbývá, a který ze čtyř světelných režimů jste právě vybrali. S bočním světlem guide vypadá přední světlo stvzo nejen dobře, ale také zajišťuje, že jste ostatní účastníci silničního provozu lépe vidět. S 80 luxy a 90 metrů dosahem světla nezůstanou žádná přání nesplněna.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Hmotnost0.26

7. Büchel

#ad

Schváleno německým silničním zákonem StVZO, Büchel Vancouver 51225460 Sada LED osvětlení na kolo, Li-ion baterie, nabíječka USB, stříbrná/černá, 40 lux

#ad
Büchel #ad - Snadná montáž bez použití nářadí díky praktickému rychloupínání, schránka schránka odolná proti postříkání vodou IP44, schváleno německým silničním zákonem StVZO pro všechna kola.

Vancouver: sada 40lux led osvětlení na kolo, s li-ion akumulátory a USB nabíječkou, schválená německým silničním zákonem StVZO pro všechna kola. Extra světlé přední světlo s nastavitelnou intenzitou 40/20/10 lux a dlouhou výdrží baterie cca 20 h. Přední a zadní led světlo s akumulátory. Včetně li-ion akumulátorů pro přední a zadní světlo, nabíjecího kabelu a USB nabíječky.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Číslo dílu51225460
Modelka51225460

8. FISCHER

#ad

Přední a 360° zadní světlo, ochrana proti stříkající vodě podle IP44, 3 světelné funkce, s baterií a funkcí nabíjení USB, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích, sada akumulátorových světel Twin, Fischer Sada osvětlení jízdního kola 50/25/15 luxů

#ad
FISCHER #ad - Praktický: díky rychlému upevnění můžete LED čelní a zadní světlo kdykoliv zapnout a odmontovat. Stav nabíjení: 3 led indikují aktuální stav nabití předního světla a signalizují, kdy je nutné světlo znovu nabít pomocí USB mikrokabelu.

Viditelnost: dodatečné power led osvětlení podlahy svítí až 240 minut a promítá světelný okruh kolem zadního kola. Dlouhá životnost: díky nejnovější led technologii až třikrát delší životnost baterie než běžné žárovky – až 50 000 hodin. Bezpečné: se zadním světlem fischer akku-twin v sadě s čelním světlem 50 Lux budete ve tmě skvěle vidět. Schváleno: sada osvětlení jízdního kola, která je plně vhodná pro silniční provoz, odpovídá zákonným požadavkům StVZO.
ZnačkaFISCHER #ad
VýrobceFISCHER #ad
Výška7.28
Délka2.95
Šířka3.15
Číslo dílu50428
Modelka50428
Záruka2 roky záruka výrobce

9. Opard

#ad

Světlo na jízdní kolo, Opard Světlo na jízdní kolo, 2 světelné režimy přední světlo/zadní světlo, vodotěsná, USB nabíjení, LED osvětlení na kolo, lampa na kolo, schváleno StVZO

#ad
Opard #ad - Stvzo & neoslňující design: světlo na kolo je certifikováno podle stvzo, ce a rohs. Jsme vám rádi k dispozici. Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a 12měsíční záruku. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám prosím e-mail. Neoslňující optický design vám poskytne volný výhled a zajišťuje absolutní bezpečnost při jízdě na kole v noci.

Režim můžete měnit a přizpůsobit různým světelným podmínkám. Vodotěsný & prachotěsný design : led světlo na kolo s testovaným ipx6 odolá všem nepříznivým povětrnostním podmínkám. Ideální pro jízdu na kole, kempování a pro jiné outdoorové aktivity. 2 nastavitelné režimy: přední světlo má dva režimy: vysoký jas 30 luxů a střední jas 15 luxů. K nabíjení světla na kolo můžete použít pc / powerbanku / síťový zdroj a každý přístroj s USB připojením.

Záruka: vaše spokojenost je naším největším pronásledováním. Usb nabíjení & inteligentní nabíjení světlo na kolo disponuje usb kabelem, který je součástí dodávky. Tlačítka zapnutí/vypnutí předních světel mohou také indikovat, že je baterie slabá, červená kontrolka svítí & při nabíjení zelená kontrolka svítí. Vodotěsné a prachotěsné osvětlení jízdního kola lze bezpečně používat i při dešti nebo sněhu.
ZnačkaOpard #ad
VýrobceShenzhen City LeTu Technology Co., Ltd #ad
Hmotnost131
Číslo díluJY-7040A/JY-401-A1

10. CSL-Computer

#ad

Sada LED akumulátorových světel na jízdní kolo – sada žárovek na jízdní kolo 90 luxů – přední a zadní světlo – schváleno podle pozemních komunikací – rychlé upevnění – upevňovací klip – světlo na

#ad
CSL-Computer #ad - Díky promyšlené geometrii zrcadla s jasnou dělicí linií však protijedoucí řidiči nebudou oslněni. Schváleno pro silniční provoz. Akumulátorové světlo aplic nabízí se svým světelným tělem osram enormní jas 90 luxů a dosah světla až 160 m.

Několikrát krátkým stisknutím změníte jas z nízkého na střední na vysoký. Chcete-li vypnout, podržte znovu jednu sekundu stisknuté. Díky tomu je světlo rozpoznáno nejen zezadu, ale také dobře vidět ze strany. Vyberte intenzitu světla: stiskněte a podržte spínač na předním světle asi jednu sekundu, aby se světlo zapnulo. Montáž je velmi snadná: není nutné žádné nářadí, jednoduše držák pevně zašroubujte zajišťovacím šroubem a světlo nasunete.

Také jako kompaktní kapesní svítilna nabízí silné přední světlo dobrou službu. Připraveno. Přední světlo je vhodné pro průměr řídítek od 25 do 32 mm. Nepodceňovanou výhodu v silničním provozu. Devět světlých led diod zaručuje rovnoměrné rozložení světla. 303508.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška1.73
Délka1.42
Hmotnost0.16
Šířka2.6
Číslo dílu230330327
ModelkaB07PM1D9ZS
Záruka2 roky