Top 10 Bone Conduction Headphones Swimming – Sportovní sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MONODEAL

#ad

Open Ear Kopfhörer Kabellos, 5.2 Sport Bone Conduction Kabellos IP65 wasserdichte Schweißfeste Sportkopfhörer für Läufer Fahrrad Radfahren Fitness Blau, MONODEAL Knochenschall Kopfhörer Bluetooth

#ad
MONODEAL #ad - Leicht und komfortabelbluetooth-kopfhörer mit knochenleitung verfügen über einen umlaufenden Titan-Metallrahmen und ein ultraleichtes Design. Die kopfhörer sind ergonomisch gestaltet, angenehm zu tragen und über einen langen Zeitraum schmerzfrei zu tragen. Hervorragende klangqualität und wasserdichte ip65-ohrhörerdie knochenleitungs-kopfhörertechnologie nutzt die vibrationen, Wandern, um den Schall über die Wangenknochen direkt an das Innenohr zu übertragen und so ein erstklassiges Audioerlebnis zu ermöglichen.

6 stunden akkulaufzeitgenießen sie 6 stunden ununterbrochene knochenleitungskopfhörer, hörbücher und Podcasts mit unseren Bluetooth-Knochenleitungskopfhörern. Die kabellosen sport-ohrhörer sind wasserdicht nach IP65 und schweißbeständig. Offene sicherheitder kabellose knochenleitungskopfhörer verfügt über ein offenes Design, ihn ins Ohr zu stecken. Mit einem gewicht von nur 32 Gramm können sie überall hin mitgenommen werden.

Sie können Musik jederzeit bequem genießen. Die offenen bluetooth-kopfhörer sorgen für hochwertigen Klang über die Wangenknochen, es ist nicht nötig, sodass Sie in Verbindung bleiben und sich Ihrer Umgebung bewusst sind. 360° stabil und faltbar – fitness-kopfhörer der hochfeste rahmen aus titan-memory-legierung hat einen Biegerückgewinnungseffekt, der die Sport-Kopfhörer bei anstrengenden Übungen stabil halten kann und beim Laufen, Training, Wandern oder Radfahren nicht aus den Ohren fällt für extreme Outdoor-Sportarten, 360° faltbar ohne Verformung. Eingebauter lithium-Akku mit großer Kapazität.
ZnačkaMONODEAL #ad
VýrobceMONODEAL #ad
ModelkaMONODEAL X1 casque conduction osseuse

2. SANOTO

#ad

Odolná proti potu, cyklistiku, jízdní kolo, sportovní sluchátka pro běžce, SANOTO Sluchátka s mikrofonem od kostí Bluetooth 5.0 Open Ear IPX7 vodotěsná Bone Conduction Headphones, fitness

#ad
SANOTO #ad - Technologie bluetooth 5. 0 sportovní sluchátka bluetooth mají nejnovější spojení bluetooth v5. 0, kompatibilní s vaším chytrým telefonem, které podporuje propojení dvou zařízení současně. Stabilní, rychlý, laptopem, náhlavní souprava pro zvuk kostí, chytrými hodinkami, tabletem.

Bluetooth sluchátka s otevřeným uším sluchátka bluetooth se liší od sluchátek do uší, přenáší zvukové vibrace na vaši kochleu a zachovává věrnost zvuku. Super dlouhá pohotovostní režim sluchátka s funkcí bone conduction mají dlouhou výdrž baterie, nabíjí se 1, užívají si nepřerušované hovory a hudbu po dobu 6–8 hodin. Sluchátka do vedení kostí mají kromě toho multifunkční tlačítko, 5 hodiny, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory.

Ne pro plavání. Absolutně odpuzuje pot a vodu, takže můžete bez obav zvládnout namáhavá cvičení a extrémní počasí. Příjemné nošení sluchátka s kostí váží pouze 29 gramů, i když nosíte brýle nebo helmu, extrémně lehká bluetooth sluchátka Open Ear se perfektně přizpůsobí vaší hlavě, vzájemně se neruší. Design sluchátek s otevřeným uchem vám pomůže vnímat okolí při poslechu hudby. Vodotěsné ipx7 naše vodotěsná bluetooth sluchátka jsou perfektní pro outdoorové aktivity nebo sport.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Výška2.17
Délka6.3
Hmotnost0.06
Šířka5.12
Číslo díluDG08
ModelkaDG08
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. BEARTAIN

#ad

Zabudovaná paměť 32 GB, BEARTAIN Zvuk kostí Bluetooth 5.3 sluchátka na plavání pod vodou IP68 plavání vodotěsná sluchátka pro MP3, běh, perfektní pro plavání

#ad
BEARTAIN #ad - To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý. Jedno nabití může trvat 8 hodin 80% hlasitost. Nebudete se cítit zatěžovaní, pokud je budete nosit dlouhou dobu. Na rozdíl od běžných sluchátek je zvuk přenášen vibracemi kostí lebky zespodu do vnitřního ucha.

Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5. 3, vzdálenost komunikace a stabilitu. Bezpečnost s otevřenými uši ať už běháte, jezdíte na kole, sprintujete nebo pěstujete, bezdrátová sportovní sluchátka OpenMove nabízejí nejbezpečnější způsob poslechu hudby nebo podcastů – aniž by přitom zcela potlačovala okolní hluk. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, téměř nulovou latencí, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami.

Může vstříknout hudbu do vašeho denního cvičení. Vyhněte se neočekávaným situacím. Sluchátka s kostí lze nosit společně s plaveckými kukly, potápěčskými brýlemi a špunty do uší. Voda ruší signál bluetooth, přepněte prosím do režimu MP3, pokud plaváte pod vodou. Ultra dlouhá životnost: headset má velkou vestavěnou 200mah baterii. Bezpečné a zdravé: design s otevřenými ušima vám umožňuje poslouchat hudbu a přitom zůstat pozorní na své okolí a věci.
ZnačkaBEARTAIN #ad
VýrobceBEARTAIN #ad
Číslo dílus800
Modelkaas19
Záruka1 roky

4. SANOTO

#ad

Fitness, jízdní kolo, SANOTO Zvuk kostí Open Ear Bluetooth 5.0 Sport Bone Conduction bezdrátová IPX7 vodotěsná sportovní sluchátka odolná proti potu pro běžce, cyklistiku

#ad
SANOTO #ad - Stabilní, chytrými hodinkami, rychlý, kompatibilní s vaším chytrým telefonem, tabletem. Příjemné nošení sluchátka bluetooth s kostí váží pouhých 29 gramů, i když nosíte brýle nebo helmu, extrémně lehká sportovní sluchátka s otevřenými ušima se perfektně přizpůsobí vaší hlavě, vzájemně se neruší.

Design sluchátek s otevřeným uchem vám pomůže vnímat okolí při poslechu hudby. Super dlouhá pohotovostní režim sluchátka s funkcí bone conduction mají dlouhou výdrž baterie, nabíjí se 1, 5 hodiny, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, užívají si nepřerušované hovory a hudbu po dobu 6–8 hodin. Technologie bluetooth 5. 0 sportovní bluetooth sluchátka mají nejnovější spojení bluetooth v5. 0, náhlavní souprava pro zvuk kostí, laptopem, která podporuje propojení dvou zařízení současně.

Vodotěsné ipx7 naše vodotěsná bluetooth sluchátka jsou perfektní pro outdoorové aktivity nebo sport. Sluchátka do vedení kostí mají kromě toho multifunkční tlačítko, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory. Bluetooth sluchátka s otevřeným uším zvuk kostí se liší od sluchátek do uší, přenáší zvukové vibrace na vaši kochleu a zachovává věrnost zvuku. Ne pro plavání. Absolutně odpuzuje pot a vodu, takže můžete bez obav zvládnout namáhavá cvičení a extrémní počasí.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Hmotnost0.06
Číslo díluDG08
ModelkaDG08
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Relxhome

#ad

IPX8, doba hraní 10 hodin, běh, sluchátka Open Ear pro plavání, Relxhome Zvuk kosti, vestavěná paměť 32 GB, MP3 sportovní sluchátka Bluetooth 5.3, sluchátka, plavání, vodotěsná

#ad
Relxhome #ad - Vestavěná paměť 32 gb : zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 gb mohou uložit asi 8000 hudby, wav, aac a flac a můžete poslouchat bez zařízení. S přenosovou vzdáleností 15 metrů, nízkou spotřebou energie a dalšími výhodami.

3. Nebudete se cítit zatěžovaní, pokud je budete nosit dlouhou dobu. Při plavání pod vodou přepněte do režimu mp3. Bezpečné a zdravé: design s otevřenými ušima vám umožňuje poslouchat hudbu a přitom zůstat pozorní na své okolí a věci. Jedno nabití může trvat 10 hodin 80% hlasitost. Ultra dlouhá životnost: headset má velkou vestavěnou 200mah baterii. Vodotěsné podle ipx8, která byla vyvinuta speciálně pro plavání, vhodné pro sport, plavání a šnorchlování.

Nesprávně opotřebovaná sluchátka mohou snadno spadnout, obvod hlavy je příliš malý, pokud je současně nošena ta správná pro upevnění gumovým páskem. Dbejte na to, aby nespadly. Může vstříknout hudbu do vašeho denního cvičení. 2. To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý. Voda ruší signál bluetooth, wma, podporují mp3, při plavání pod vodou přepněte na režim MP3.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Výška3
Délka6
Šířka4
Číslo díluX7
ModelkaXNCH-X7S

6. OICGOO

#ad

Plavání MP3 sluchátka s pamětí 32 G, OICGOO Sluchátka se zvukem kostí, bezdrátová sportovní sluchátka s otevřenými ušima, společník při plavání, Bluetooth 5.3, sport výdrž 10 hodin

#ad
OICGOO #ad - Vynikající servis tým iocgoo vám nabízí 2 roky záruční servis. Můžete trénovat, aniž byste museli mít mobilní telefony a jiné přístroje s sebou. Mp3 přehrávač funguje s písněmi ve formátech mp3, ale také MP3 přehrávač s interní pamětí 32 GB, APE a M4A.

Super dlouhá životnost plavecká sluchátka oicgoo mají vylepšenou kapacitu baterie. Upozornění: pod vodou není k dispozici žádné Bluetooth připojení. Sluchátka pro zvuk kostí technologie zvuku kostí využívá vibrace k přenosu zvuku přes lícní kosti do vnitřního ucha. Během tréninkového dne si můžete užívat hudbu bez přerušení ve volné přírodě. Bluetooth 5. 3 headset má integrovaný čip bluetooth 5.

3, který výrazně zlepšuje rychlost komunikace, vzdálenost komunikace a stabilitu. Vodotěsnost ipx8 vodotěsná sluchátka ipx8 lze ponořit na více než dvě hodiny do tří metrů vody. V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Sluchátka můžete nosit při plavání, fitness studiu, jízdě na kole a surfování. Nabízí výhody přenosové vzdálenosti 15 metrů, téměř nulového zpoždění a nízké spotřeby proudu.
ZnačkaOICGOO #ad
VýrobceOICGOO #ad
Číslo díluX6
ModelkaX6
ZárukaOne YEAR

7. Relxhome

#ad

Sluchátka Open Ear pro plavání, běh, zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 GB, IPX8 vodotěsná, MP3 sportovní sluchátka Bluetooth 5.3, Relxhome Plavecká sluchátka, 10 hodin přehrávání

#ad
Relxhome #ad - 2. Voda ruší signál bluetooth, podporují mp3, wav, wmA, při plavání pod vodou přepněte na režim MP3. Latest bluetooth 5. 3: headset vestavěný čip bluetooth 5. 3, výrazně zlepšuje rychlost komunikace, vzdálenost komunikace a stabilitu.

Vestavěná paměť 32 gb : zvuková sluchátka s vestavěnou pamětí 32 gb mohou uložit asi 8000 hudby, aac a flac a můžete poslouchat bez zařízení. Nebudete se cítit zatíženi, pokud je budete dlouho nosit. Na rozdíl od běžných sluchátek se zvuk přenáší vibracemi kostí lebky zespodu do vnitřního ucha. Technologie vedení kostí: plovací sluchátka používají nejmodernější technologii vedení kostí. Jedno nabití může trvat 10 hodin 80% hlasitost.

Bezpečné a zdravé: design s otevřenými ušima vám umožňuje poslouchat hudbu a přitom zůstat pozorní na své okolí a věci. To je dobré pro udržení zvukovodu v porovnání s běžnými sluchátky čistý. Vodotěsné podle ipx8, vhodné pro sport, plavání a šnorchlování. Tento produkt není vhodný pro použití v mořské vodě. Při plavání pod vodou přepněte do režimu MP3. Vyhněte se neočekávaným situacím.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluX7S-2
ModelkaX7S-2
Zárukaone year

8. Relxhome

#ad

MP3 přehrávač na plavání, Relxhome Plavecká sluchátka, zvuková sluchátka s kostí, běh, vodotěsnost IP68, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.3, integrovaná paměť 32 GB

#ad
Relxhome #ad - No-latency transmission distance up to 33 ft. Rychlejší, která může uložit až 8 000 skladeb nebo audioknihy, stabilnější transmissions. Or, můžete připojit přes Bluetooth 5. 3. Přepínejte bez problémů mezi hudbou, hovory, videem a dalšími zařízeními a ušetřete tak čas a energii.

Můžete připojit podložku a mobilní telefon nebo dva mobilní telefony současně atd. Vodotěsnost ip68: bluetooth sluchátka jsou vodotěsná podle ip68 a lze je ponořit až na 3 hodiny 2 metry pod vodou. Sluchátka jsou na mnoha místech vyrobena z ultralehkého titanu a měkkého silikonu, práci a všední den. Navrženo pro sport, aby nabízela bezbolestný zvukový zážitek bez sluchátek a současně zajistila, že své okolí plně vnímáte a jste v bezpečí. Bezpečnost a komfort v otevřeném uchu: sluchátka pro zvuk kostí byla vyvinuta tak, aby vám poskytla komfort a nejlepší sportovní zážitek.

Mód mp3 a bluetooth režim: sluchátka s funkcí bone conduction používají latest čipu bluetooth 5. 3 a vestavěný mp3 přehrávač pro vychutnání audio souborů s paměťovou kartou 32 GB, aniž byste potřebovali mobilní telefon. Duální spojení: s bluetooth 5. 3 a vícebodovou konektivitou zůstanete ve spojení se dvěma zařízeními. Sluchátka, integrovaný mp3 přehrávač a kompatibilita s koupací čepičkou a ochrannými brýlemi z něj činí ideální volbu pro plavce.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluK9 PRO
ModelkaK9 PRO
Zárukajeden rok

9. SANOTO

#ad

Bezdrátová sluchátka Bone Conduction IPX5, dlouhá výdrž baterie, prachotěsná, SANOTO Bluetooth sluchátka se zvukem kostí Open Ear sluchátka, sportovní sluchátka, vodotěsná, sluchátka pro běžce,

#ad
SANOTO #ad - Ne pro plavání. Díky tomu je přenos zvuku prakticky bez šumu, přičemž zůstává zachována maximální věrnost zvuku. S aktualizovaným čipem Bluetooth 5. 3 je spojení rychlé a stabilní. Vodotěsné ipx5 – naše sluchátka jsou absolutně odolná proti potu a vodě. Design open-ear – sluchátka sanoto pro zvuk kostí používají pokrokovou technologii vedení kostí, aby vám poskytla prvotřídní zvuk přes lícní kosti.

Pohodlné a snadné nošení – sluchátka bluetooth pro zvuk kostí váží pouhých 29 gramů a nabízí nepřekonatelný komfort po celý den. Požitek ve vysoké kvalitě zvuku – bluetooth sluchátka open ear vám nabízí zážitek z 3D prostorového hudby, při kterém zůstane zachována věrnost zvuku. Ultralehký pohotovostní režim – sluchátka s zvukem kostí mají výdrž baterie po celý den, pomocí kterého můžete zcela jednoduše ovládat přehrávání a pauzu, musí se nabíjet pouze 2 hodiny a mohou si užívat 8–10 hodin nepřetržitého volání a hudby.

Nebojíte se sportovního potu a špatného počasí, bezdrátová sluchátka proti hluku kostí jsou odolná proti potu, prachu a vlhkosti. Naše bluetooth sluchátka open ear mají kompletní obvodový design, který těsně přiléhá k vaší hlavě a za vaše uši, aby bylo zajištěno těsnější padnutí, které při běhu nebo namáhavém tréninku neklouže. Design sluchátek open ear bluetooth vám pomůže zůstat si vědomi svého okolí při poslechu hudby. Sluchátka bluetooth od kosti mají kromě toho multifunkční tlačítko, aktivovat hlasového asistenta a přijímat hovory.
ZnačkaSANOTO #ad
VýrobceSANOTO #ad
Hmotnost0.06
Číslo díluDG06
ModelkaDG06
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Relxhome

#ad

Sluchátka s otevřenými ušima, zvuk kostí na plavání, Relxhome Zvuk kosti, 16 GB paměť, MP3 sportovní sluchátka, vodotěsná, bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.2, běh, sluchátka na plavání IP68

#ad
Relxhome #ad - Režim mp3 přehrávače s pamětí 16 gb – není to jen bluetooth sluchátka, ale také mp3 přehrávač ve vedení kostí. Umožňuje uživatelům poslouchat audio zařízení a zároveň mít uši volné. Pokročilá technologie zvuku kostí – sluchátka pro zvuk kostí jsou sluchátka, která přenášejí zvukové vlny skrz kosti v lebce uživatele místo zvukovodu.

1 rok záruka nabízíme 100% uspokojivý zákaznický servis, bezplatnou výměnu nových sluchátek v případě problémů s kvalitou do 1 roku od data nákupu. Při plavání používejte režim mp3, fitness nebo běžeckého nadšence, abyste si byli vědomi svého okolí. Zabudovaná 16gb paměť může uložit tisíce hudby a umožnit poslech bez vybavení stáhněte si hudbu ve formátu MP3. Vodotěsné krytí ip68– na základě vodotěsného designu ip68 mohou sluchátka s funkcí hluku kostí pracovat ve vodě a snadno odolávají potu a dešti.

To prospívá lidem, kteří mají své uši. Buďte ostražití před nebezpečím, fitness studio, co se děje kolem vás, jízdu na kole, turistiku, trénink, perfektní pro běh, sport, zatímco si užíváte sportu– design s otevřenými uchy vám umožní slyšet, takže zůstanete ve spojení a budete si vědomi svého okolí.8 hodin přehrávání– tato sluchátka vydrží až osm hodin. Je bezpečnější než tradiční sluchátka do uší a sluchátka, jízdu atd.
ZnačkaRelxhome #ad
VýrobceRelxhome #ad
Hmotnost0.06
ModelkaAS18
Záruka1 YEAR