Top 10 Code Schloss Für Tür Aussen – Systémy primárních klíčů dveří

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VisorTech

#ad

Kódový zámek VisorTech: elektronická zámková vložka s číselným kódem a Bluetooth Smart Lock

#ad
VisorTech #ad - Bluetooth 4. 0 pro propojení s chytrým telefonem apod. Otevření dveří číselným kódem nebo přes aplikaci až 10 uživatelských pinů: lze kdykoli individuálně nastavit elektrostatická ochrana až 30 000 voltů silikonový ochranný kryt pro venkovní použití napájení cylindrického zámku: 6 baterií typu AAA/Micro objednejte prosím zvlášť, výdrž až 1 rok při 10 otevřeních denně hmotnost: 524 g.

Lze nastavit až 10 číselných kódů propojení s chytrým telefonem apod. Pokud je zadávací políčko poškozené dlouhá životnost: až 10 milionů zavření na dveře o tloušťce 50 – 150 mm rozměry cylindru: Ø 17 mm, výška: 33 mm, šířka: 10 mm. Elektrický dveřní zámek – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: dveřní madla s číselnými kódy a transpondérové klíče, klíče, mechaniky dveřních zámků, klávesnice, elektronické, zavírání a otvírání dveří, klíče do dveří, číselný zámek, bezpečnostní klíče, cylindrické vložky, heslo.

Cylindrická vložka tsz-300 do vnitřních dveří se zapuštěným zámkem* bezpečná délka pin kódu: 6 – 10 číslic bezpečnost při požáru apod. Vždy lze zevnitř otevřít upozornění na slabou baterii materiál: kov se zinkovou slitinou, 5 – 23, plast celková délka s variabilní hlavicí: 18, 5 cm. Přes bluetooth až 10 milionů zamknutí. Není vhodné pro dveře se zadlabávacím zámkem. Bezplatná aplikace pro ios a android, k dostání v app store a google play, pro nastavení, přidělování přístupových oprávnění a otevírání např.
ZnačkaVisorTech #ad
VýrobceVisorTech #ad
Hmotnost1.16
Číslo díluNX4385-944

2. YAVIS

#ad

YAVIS Kovový kódový zámek otvírač dveří Access Control Keypad 125 kHz EM čtečka karet + 10 RFID klíčů + vodotěsný déšť Cover pro dveře Access Control System

#ad
YAVIS #ad - 3. 5. Vybaveno krytem odolným proti dešti a vodě. S tlačítkem zvonku a modrým podsvícením. 1. 3 otevřené dveře support použijte kartu k otevření dveří, password In, Card + Password In.

Snadná obsluha dodává se s návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit a 10 ks rfid 125 khz přívěsek na klíče 5 kusů modré + 5 kusů žluté. Bezpečná a spolehlivá klávesnice pro kontrolu přístupu wiegand. Použití outdoor / kancelář / Byt / hotel / indoor / home / továrna atd. Přidání/mazání karet, nastavení hesla. S digitálním tlačítkem kompletní programování přes klávesnici.

Můžete ho používat venku. Update tato klávesnice single door access control je aktualizovanou verzí, nejbezpečnější, moderní technologií, citlivá a rychle citlivá. S 26bitovou hmotností, podpora pro 1000 standardních uživatelů. Pokud potřebujete pokyny ve vašem jazyce, kontaktujte mě. 2. 4.
ZnačkaYAVIS #ad
VýrobceYAVIS #ad

3. Orno

#ad

ORNO OR-ZS-850 Elektronický dveřní zámek Bluetooth Smart IP44 otevírání přes PIN a přes aplikaci Silver

#ad
Orno #ad - Pohodlné otevírání dveří bez klíče náš elektronický dveřní zámek se hodí pro různé dveře, pronajaté dveře, jako například pro kancelářské dveře, kompozitní dveře nebo pro všechny, vnitřní dveře, u kterých nejsou klíče vhodné.

Symetrickévhodné pro pravé a levé dveře. Montáž bez vrtání, bezpečná instalace běžným zámkem – poskytuje přístup, pokládání kabelů – protože pro montáž je nutné vyměnit pouze stávající kliku dveří, řezání, pokud je přístroj zcela vybitý. Signál při slabé bateriipři slabé baterii svítí klávesnice červeně. Pomocí aplikace můžete také vytvářet dočasné přístupové kódy. Lze plně odemknout a funguje jako jednoduchá klika dveří. Dvě možnosti otevření přes kód nebo přes bluetooth 4. 0 a aplikace na telefonu.
ZnačkaOrno #ad
VýrobceORNO #ad
Výška7.28
Délka10.83
Hmotnost0
Šířka3.74
Číslo díluOR-ZS-850
ModelkaOR-ZS-850

4. Retoo

#ad

Lavice, obytné budovy, klíčový kódový zámek s pinovým kódem k otevření, kódovaný zámek pro tovární sklady, Retoo Kódový zámek mechanický, kombinovaný kódový, bezklíčový dveřní zámek s číselným kódem

#ad
Retoo #ad - Snadná instalace – kombinace kódu nevyžaduje žádný zdroj proudu, jednoduše jej nainstalujte na správné místo a užívejte si novou bezpečnost. Mnoho možností použití – dveřní zámek bez klíče má standardní design normální dveřní kliky a je tak kompatibilní s téměř všemi dveřmi a okny.

Díky mechanické konstrukci číselného zámku nikdy neztratí své vlastnosti, například kvůli nedostatku proudu. Kromě instalace zámku doma je také užitečná pro zajištění různých druhů obytných budov, vězňů a mnoha dalších. Moderní přístupový zámek – díky použití mechanického číselného zámku s dlouhou životností nemusíte mít s sebou klíče ani přístupové karty. Vodotěsnost ip68 – kódovaný zámek se standardně dodává s celogumovými těsněními, díky čemuž mechanický zámek bez klíče odolá všem nepříznivým povětrnostním podmínkám. Díky tomu lze každý bytový dům spolehlivě zajistit kombinací čísel a čísel.

Použití klasického mechanického mechanismu umožňuje bezproblémový provoz číselného zámku po mnoho let. Montáž na omítku znamená, laboratoří, továren, bank, skladových hal, že ji lze použít téměř všude. Vysoce kvalitní materiály – zámek bez klíče s kódem pincode k otevření a zavírače dveří jsou vyrobeny z vysoce kvalitních zinkových slitin. Jednoduše zadejte speciální přístupový kód, jej okamžitě odemkne – kdo nezná číselný kód, kdo zná kód, a každý, který je pro každý produkt jedinečný, nemá přístup.
ZnačkaRetoo #ad
VýrobceRetoo #ad
Výška1.18
Délka5.51
Hmotnost1.76
Šířka1.57
ModelkaE583
Záruka1 rok.

5. Mathfel

#ad

Docházkový systém, otvírač dveří, RFID kódový zámek, Přístupový systém odolný proti nepřízni počasí

#ad
Mathfel #ad - Možnost připojení 2 otvíračů dveří. Lze připojit externí tlačítko pro otevírání dveří. Modře podsvícená klávesnice. Možnost uložení až 1 000 osob kódů, třída krytí IP66. Možnost nastavení doby otevírání od 1 do 99 sekund.
ZnačkaMathfel #ad
VýrobceMathfel #ad
Hmotnost0.5

6. Orno

#ad

ORNO OR-ZS-822 vodotěsný zámek na otisky prstů kompatibilní s přístupovými kartami

#ad
Orno #ad - Povrchová montáž nejen praktická, ale také dekorativní díky modernímu designu a dobře viditelnému statusovému světlu. Kompatibilní poplašný systém přístroj může pracovat a ovládat jiné přístroje jako poplašné systémy nebo elektromagnetické zámky.

Až 10 000 uživatelů ideální para enchufes en ángulo, enchufes grandes de seguridad o fuente de alimentación no se cubre ninguna ranura. Vysoká kvalita velmi pevné pouzdro, která zajišťuje, které bez problémů odolá všem venkovním podmínkám a permanentní paměť EPROM, že se konfigurační data nikdy neztratí. Moderní přístup umožňuje přístup přes bezpečnostní kód, čtečku otisků prstů nebo přístupových karet a přívěsů 2 × přístupové karty + 2× přívěsek s přístupem k přístroji.
ZnačkaOrno #ad
VýrobceOrno #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.03
Šířka0.39
Číslo díluOR-ZS-822
Modelkax

7. NENOKI

#ad

Zámek Smart Home s číselným kódem, RFID transpondér a ovládání přes Bluetooth aplikaci. Elektronická cylindrická vložka zámku pro domovní dveře, NENOKI Elektronický dveřní zámek s PIN kódem

#ad
NENOKI #ad - Vysoká kompatibilita s tloušťkou dveří 55 – 105 mm a snadná instalace bez vrtání nebo lepení. Kvalitní rfid karty jsou v jednoduché černé barvě a nahrazují váš dveřní klíč. Smart home s daněmi z aplikací: odemknutí a správa přístupových práv prostřednictvím aplikace pro smartphone, která spravuje všechny procesy zavírání elektronického otvírače dveří.

Rfid transpondéry se mohou naučit na více elektronických dveřních zámcích od NENOKI. K dispozici různé délky pro vnitřní a venkovní dveře. 1 sada baterií 3 ks aaa vydrží až 1 rok VARTA baterie součástí dodávky. Vysoká kvalita kliky dveří a rfid karet: klika dveří je kompletně z ušlechtilé oceli včetně přední části kliky. Bezpečný zamykací systém: jednoduše vyměňte stávající cylindrickou vložku zámku v domovních dveřích.

Tak máte vždy plnou kontrolu. Rychlý přístup s rfid transpondérem: až 20 rfid transpondérů je možné naučit 3 kusy jsou součástí dodávky a umožňují rychlé a bezpečné odblokování vnitřních dveří. Jednoduché ovládání. Displej s menu zámku smart door zajišťuje nejvyšší spolehlivost a bezpečný provoz. Pomocí aplikace pro chytrý telefon lze nastavit časově omezené číselné kódy kódu.
ZnačkaNENOKI #ad
VýrobceNENOKI #ad
Výška1.57
Délka7.09
Šířka1.77

8. Miratic

#ad

Miratic Dveřní madlo s otiskem prstu, elektronický dveřní zámek, nouzový proud USB-C Bluetooth 4.0, černá, elektrický dveřní zámek s dotykovou klávesnicí a funkcí SMART

#ad
Miratic #ad - Včetně držáku: vaše objednávka je dodávána se stabilním držákem, který umožňuje jednoduchou a bezpečnou montáž. Bezpečnost proti poruchám – má nouzovou vložku, a přes nouzovou nabíjecí zdířku USB-C, pomocí které můžete dveře otevřít po výpadku elektroniky, pokud se baterie nepoužívá.

Stylový a moderní tvar – kromě praktického použití je to také dveřní dekorace a moderní doplněk, který usnadňuje všední den. Pro mnoho modelů dveří – vhodné pro téměř všechny tlusté a tenké dveře: tato rukojeť byla koncipována tak, aby se přizpůsobila celé řadě tloušťek dveří. Jejich moderní design se bez problémů začlení do každého obytného prostředí a propůjčí vašim dveřím atraktivní vizuální akcent. Je jedno, zda jsou vaše domovní dveře silné a masivní, nebo tenké a lehké, toto dveřní madlo lze snadno přizpůsobit a zajišťuje jednoduchou a bezpečnou instalaci.

S maximální tloušťkou dveří 56 mm a minimální tloušťkou dveří 38 mm je tento produkt velmi univerzální. Inteligentní dveřní madlo – chytrý dveřní zámek má dotykovou klávesnici pro zadávání PIN, čtečku otisků prstů a připojení k aplikaci pro chytrý telefon. Upevňovací šrouby jsou rovněž součástí dodávky, aby Vám usnadnila instalaci.
ZnačkaMiratic #ad
VýrobceMiratic #ad
Výška2.56
Délka6.89
Šířka6.22
Číslo díluM2-CL-10/B
ModelkaM2-CL-10/B

9. Mathfel

#ad

MATHFEL Systém přístupu chráněný proti vandalismu, otvírač dveří pod omítku nebo na omítku, barva: AC230, kódový zámek

#ad
Mathfel #ad - Umožňuje jako samostatný přístroj pohodlné ovládání otevírání dveří pro oprávněné osoby. Napájení: 12 v stejnosměrné napětí, cca 600 g montáž, rozměry: 145 x 130 x 40 mm, barva: stříbrná prostředí:-40 °C až 70 °C Detaily.

Díky kapacitní technologii bez opotřebení nedochází k žádnému znatelnému opotřebení často používaných kombinací číslic. Dotyk číslice. Estetická venkovní instalace v podomítkovém pouzdře, kapacitní tlačítka: pro zadání kódu stačí lehké přiblížení, resp. Externí tlačítko otvírání dveří, podzemní garáže a rolety, připojitelné bezpotenciálové relé 2A pro dveře, skříně, nastavitelná doba otevření: od jedné do 99 sekund.

Modře podsvícená klávesnice led a beeper integruje jednoduché nastavení parametrů kódového zámku přes klávesnici s ochranou heslem čtyři až šestimístné.
ZnačkaMathfel #ad
VýrobceMathfel #ad
Výška2.05
Délka5.31
Šířka4.41

10. Ejoyous

#ad

Mechanický kódový zámek, Digitální mechanický dveřní zámek s rukojetí, vodotěsná zinková slitina, bezklíčová pro kancelář a domácnost, 1–11místný číselný zámek

#ad
Ejoyous #ad - Vysoce kvalitní a s dlouhou životností mechanický kódový zámek z kvalitního hliníkového krytu zámku, která je vodotěsná. Po speciálním zpracování za studena kolejnice z tvrdého odlitku. Doporučené heslo je nastaveno na 4–6 číslic. Jednoduché ovládáníjedná se o mechanický kódový zámek, který nevyžaduje proud baterie a k odemčení nepotřebuje klíč nebo kartu.

Efektivní proti násilnému poškození. Povrch je pochromovaný, celé pouzdro zámku je vyrobeno z vysoce kvalitní slitiny, s vynikajícím řemeslným zpracováním a trvanlivostí. Nedělejte si starosti, že ztratíte klíče nebo cizí lidé neočekávaně vniknou do vašeho domu nebo bytu. Snadná montáž snadná instalace, s balíčkem šroubů a anglickou příručkou, snadná instalace. Vhodné pro vnitřní a venkovní dveře.

Odemknutí pomocí hesla klávesnice, heslo můžete kdykoli změnit. 1 – 11místný zámek s kódovou kombinací tato mechanický kódový zámek s citlivými heslovými klíči usnadňuje obsluhu. Ze zinkové slitiny, silný, přesný, bezpečný a s dlouhou životností.1 – 11místný číselný zámek pro nábytkové skříně. Víceúčelovýprofesionální dveřní zámkový systém nabízí metodu bezpečné a automatické kontroly přístupu, apartmány, restaurace, kanceláře, hotely, ideální vybavení pro soukromé domácnosti, ložnice a tak dále.
ZnačkaEjoyous #ad
VýrobceEjoyous #ad
Výška0.98
Délka5.59
Hmotnost3.15
Šířka1.65
Číslo díluEjoyousnspkgg549x1387
ModelkaEjoyousnspkgg549x1387