Top 10 Deebot X2 Omni Zubehör – Náhradní díly pro vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Anwor

#ad

X2 Pro, 4 hadříky, 6 bočních kartáčů, X2, 4 sáčky na prach, sada náhradních dílů, 4 Hepa filtry, 1 hlavní kartáč, Anwor 19 kusů příslušenství pro robotický vysavač Ecovacs Deebot X2 Omni

#ad
Anwor #ad - Před nákupem se prosím ujistěte, x2, že jsou náhradní díly vhodné pro váš robotický vysavač. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně náhradní sady pro robotické vysavače Ecovacs Deebot X2 Omni, kontaktujte nás prosím. Doporučená doba výměny: pro optimální čisticí výkon pokud by se sada příslušenství v závislosti na četnosti používání vyměňovala každé 2–4 měsíce, aby se prodloužila životnost robotického vysavače.

Boční kartáč je vybaven silnými, měkkými štětinami pro dosažení lepších výsledků čištění, aniž by došlo k poškození podlahy. Sáček na prach zachytí vlasy a prach a postará se o to, které je extrémně savé a snadno odstraňuje celou řadu skvrn, stop a nečistot. Vysoce kvalitní hlavní kartáče a boční kartáčky: hlavní kartáč je vyroben z kvalitní abs pryže, která absorbuje prach a nečistoty z vaší podlahy nebo koberce a se silnou sací silou nasává do vysavače pro dosažení většího čištění.

Kompatibilní modely: sada příslušenství kompatibilní s robotem ecovacs deebot x2 omni, oem výrobky, x2 pro. Odpovíme vám do 24 hodin a dodáme vám řešení. Inný hepa filtr: hepa filtr je vyroben z materiálu aba, který dokáže účinně filtrovat prach, zvířecí chlupy a drobné částečky pro čištění vzduchu v místnosti. Utěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního mikrovlákna, která účinně odfiltruje většinu látek znečišťujících ovzduší. Neoriginální příslušenství, vhodné jako originální náhrada.
ZnačkaAnwor #ad
VýrobceChina #ad

2. JYAILIFES

#ad

6 bočních kartáčů, 4 filtry, 4 ubrousky, 1 gumový hlavní kartáč, 19 kusů X2 příslušenství pro vysavače ECOVACS DEEBOT X2 Omni, 4 sáčky na prach

#ad
JYAILIFES #ad - Kompatibilní modely kompatibilní s ecovacs DEEBOT X2 Omni. Zapečetěno bez úniku prachu, 97 % prachu, nečistot a jiných částic tak malých jako 0, efektivně blokuje 99, 3 mikronu.19 balení 1 gumový hlavní kartáč, 6 bočních kartáčů, 4 hadříky, 4 sáčky na prach, 4 filtry, které uspokojí vaše každodenní potřeby a šetří vám čas a peníze při opětovném nákupu.

Boční kartáč proniká do rohů a hran, aby odstranil více skvrn a prachu. Filtr a mop hadřík na mop je vyroben z vysoce kvalitní tkaniny z mikrovlákna, zapečetit, efektivně vyčistit, snadno vyměnit a vyčistit. Před nákupem prosím potvrďte model.

Filtr dokáže odstranit 99 % nečistot, zahušťovat, roztoče, vlasový prach, kterou lze prát, alergeny a vyčistit vzduch v místnosti. Hlavní kartáč a boční kartáč hlavní kartáč je vyroben z kvalitního gumového materiálu, s nízkou provozní hlučností, takže se snadno čistí a vyměňuje. Vysoce účinný výkon sáček na prach vyrobený z vysoce kvalitního pp materiálu a vysoce pevné precizní tkaniny.
ZnačkaJYAILIFES #ad
VýrobceJYAILIFES #ad

3. JYAILIFES

#ad

12 kusů X2 příslušenství pro vysavače ECOVACS DEEBOT X2 Omni, 4 utěrky, 8 sáčků na prach

#ad
JYAILIFES #ad - Zapečetěno bez úniku prachu, 97 % prachu, efektivně blokuje 99, nečistot a jiných částic tak malých jako 0, 3 mikronu. Měkká textura chrání podlahu před poškrábáním při čištění nečistot.

12 balení 8 sáčků na prach, 4 utěrky, které uspokojí vaše každodenní potřeby a šetří vám čas a peníze při opětovném nákupu. 100% závazek a záruka snažíme se poskytovat našim zákazníkům kvalitní produkty a perfektní servis. Vysoce účinný výkon sáček na prach vyrobený z vysoce kvalitního pp materiálu a vysoce pevné precizní tkaniny. Před nákupem prosím potvrďte model. Pokud máte jakýkoliv problém, neváhejte nám to sdělit a my Vám odpovíme co nejrychleji. Vysoká kvalita: utěrky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, trvanlivé a praktické. Kompatibilní modely kompatibilní s ecovacs DEEBOT X2 Omni.
ZnačkaJYAILIFES #ad
VýrobceJYAILIFES #ad
Číslo díluX2202311
ModelkaX2202311

4. Odashen

#ad

4 Staubbeutel, 4 Seitenbürsten, 4 Hepa-Filter, 1 Hauptbürste, 4 Wischtücher, Odashen 17-teiliges Ersatzzubehör-Set für Ecovacs Deebot X2 / X2 Omni / X2 Pro / DEX86 Staubsauger-Ersatzteile

#ad
Odashen #ad - Hepa-filter ist waschbar und wiederverwendbar. Die wischpads sind nach dem Waschen wiederverwendbar. Lieferumfang: 1 walzenbürste, 4 staubbeutel, 4 Hepa-Filter, 4 Seitenbürsten, 4 Wischmopp-Pads.

Die hauptbürste verbessert das Staubsaugen und reduziert Verwicklungen. Ersatz-zubehör-set, kompatibel mit ecovacs Deebot X2 / X2 Omni / X2 Pro / DEX86 Roboterstaubsauger Ersatzteile. Der filter ist aus hocheffizientem Filtermaterial hergestellt, er filtert effektiv 99% Staub. Das wischtuch kann mehr als 99 % des Staubs entfernen und Gerüche reduzieren. Seitenbürste mit verschleißfestem nylonstreifen, staubbeutel hat eine große Kapazität, um mehr Staub zu halten.
ZnačkaOdashen #ad
VýrobceOdashen #ad
Číslo dílu1
Modelka1

5. KiimSin

#ad

KiimSin 4 kusy ubrousků příslušenství pro Ecovacs Deebot X2 / X2 Omni / T20 Omni /T20/ X1 Omni /X1e Omni /X1 Turbo /X1+ /T10 Turbo /T10/ T20 MAX/ T20 Pro náhradní díl vysavače

#ad
KiimSin #ad - Kompatibilita s modelem: nabízíme prémiové utěrky vysavače pro ecovacs deebot x2 / x2 omni / t20 omni /t20/ x1 omni /X1e Omni /X1 Turbo /X1+ /T10 Turbo /T10/ T20 MAX/ T20 Pro. Vhodné pro mnoho typů podlah: utěrky jsou vhodné pro všechny zapečetěné tvrdé podlahy, laminát, mramor, jako je dřevo, dlaždice, koberec atd.

Nabízíme 100% uspokojivý servis. Inné čištění: díky svým vynikajícím absorpčním a čisticím vlastnostem může stírací podložka efektivně čistit tvrdé podlahy a koberce a odstranit z podlahy tekutiny, prach a zbytky jídla. Váš nákupní zážitek a spokojenost nám leží na srdci. Spokojivý servis: balení obsahuje: 4 * utěrky na mop.

Podlaha se tak nepoškrábe ani nezašpiní. Dokáže efektivně odstranit drobnosti z povrchu podlahy a udržovat podlahu čistou a pořádnou. Opakovaně použitelné: utěrky jsou vyrobeny z hladkého mikrovlákna odolného proti opotřebení. Pokud máte dotazy nebo obavy, můžete se na nás obrátit. Lze opakovaně čistit a používat. Dodejte svému domovu novou tvář. Než provedete objednávku, zkontrolujte prosím model vašeho vysavače.
ZnačkaKiimSin #ad
VýrobceKiimSin #ad
Číslo dílu1
ModelkaZubehörset

6. Geoviizon

#ad

6 mopů, SAITOM Sada 21 kusů příslušenství kompatibilní s Ecovacs Deebot X2 Omni 1 hlavní kartáč, 4 boční kartáče, 6 sáčků na prach bílá, 4 filtry

#ad
Geoviizon #ad - 3l antibakteriální sáčky na prach sáčky do vysavače se skládají z vysoce kvalitní filtrační vrstvy z vláken foukaného tavením a netkané textilie, která dokáže efektivně blokovat 99, 97 % částic a alergenů až do velikosti 0, 3 µm.

Mají vysokou kvalitu a dobrou měkkost, což výrazně snižuje hluk během používání. Podložka pod mop je měkká a může efektivně setřít podlahu. Hepa filtr může filtrovat 99, 7 % prachu. Rozsah dodávky1 hlavní kartáč, 4 filtry, 6 ubrousků, 4 boční kartáče, 6 sáčků na prach. Kompatibilní modelykompatibilní pouze s Ecovacs Deebot X2 OMNI. Podložka pod mop a hepa filtr mop pad a hepa filtr lze prát a znovu použít. Nízká hlučnost hlavní a boční kartáč jsou vyrobeny z kvalitní gumy jako suroviny. Před objednáním prosím zkontrolujte model vašeho stroje.
ZnačkaGeoviizon #ad
VýrobceGeoviizon #ad
Hmotnost0.99

7. KTNAid

#ad

3 l velká kapacita sáčků do vysavače náhradní díly, 10 kusů antibakteriálních sáčků na prach pro robotický vysavač Ecovacs Deebot X2 Omni

#ad
KTNAid #ad - Vrstva aktivního uhlí přidaná do vnitřní vrstvy taveniny foukaného hadříku může účinně absorbovat pachy. Rozsah dodávky: 10 náhradních sáčků, žádné originální příslušenství.

Doporučujeme vyměnit sáček na prach každé dva měsíce, aby byl zachován nejlepší výkon robotického vysavače. Vysoce kvalitní materiály: prachový sáček má 4 filtrační vrstvy a skládá se z vysoce kvalitních vláken foukaných tavenin a netkaných textilií, které mohou blokovat 99 % prachových a alergenních částic s velikostí pouhých 0, 25 μm. Efektivní výkon: náhradní sáček má antibakteriální design, který odolá 99 % bakterií.

Kompatibilní modely: sada příslušenství je vhodná pro robotický vysavač Ecovacs Deebot X2 Omni, před nákupem si prosím ověřte model Vašeho přístroje. Pokud máte dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit. Doporučení: sáčky do vysavače se snadno instalují.
ZnačkaKTNAid #ad
VýrobceKTNAid #ad
Hmotnost0.71
Číslo díluDE-x2-10p

8. VIEWALL

#ad

Antibakteriální sáčky na prach příslušenství kompatibilní s Deebot X2 Omni, VIEWALL Sáček na prach pro robotický vysavač Ecovacs Deebot X2 Omni, 10 kusů 3L vysoká kapacita sáčků do vysavače náhradní

#ad
VIEWALL #ad - 100% kundenzufriedenheitdieses paket enthält 10 hochwertige staubbeutel. Die innere schicht enthält natürliches Aktivkohle, die 99 % der Bakterien und Gerüche filtern kann. Wenn sie fragen oder bedenken zu dem Produkt haben, zögern Sie bitte nicht, uns zu kontaktieren.

Kompatibel mit ecovacs deebot x2 omnidiese ersatzbeutel sind speziell für Ecovacs Deebot X2 Omni Staubsaugerroboter konzipiert. Hochwertiges materialunsere staubbeutel bestehen aus hochwertigen schmelzgeblasenen Fasern und Vliesstoffen mit einer dichten Konstruktion, um das Austreten von Staub zu verhindern und Ihre Maschine zu schützen. Sie können mit vertrauen kaufen, da Sie ein hochwertiges Produkt erhalten. Wir empfehlen einen austausch des Staubbeutels alle 4-8 Wochen für optimale Leistung.

Große kapazitätdie größe des staubbeutels beträgt 12x12x19cm, mit einer großen Kapazität von 3L, die je nach tatsächlicher Verwendung 4-8 Wochen Staub halten kann. Wir stehen ihnen jederzeit zur Verfügung, um Ihnen weiterzuhelfen. Hochwertige ersatzbeutelunsere staubbeutel sind von der gleichen Qualität wie die Originalbeutel, sodass Sie die gleiche Qualität zu einem niedrigeren Preis genießen können. Bitte stellen sie sicher, dass Sie das Modell Ihres Staubsaugers überprüfen, bevor Sie kaufen.
ZnačkaVIEWALL #ad
VýrobceVIEWALL #ad
Výška0.2
Délka11.81
Hmotnost0.84
Šířka4.33
Číslo díluYP-DUST BAG-KWS-10
ModelkaYP-DUST BAG-KWS-10

9. oGoDeal

#ad

Sada příslušenství pro ECOVACS DEEBOT X2 Omni, robotický vysavač náhradní díly příslušenství, 6 * antibakteriální sáček na prach 4 x mop mop 1 x hlavní kartáč 4 x boční kartáče 2 x filtr

#ad
oGoDeal #ad - Tip: po 2–3 měsících vyměňte. Rozsah dodávky / použití náhradní sada příslušenství pouze pro robotický vysavač ecovacs deebot x2 omni. Gumový kartáč odnímatelný hlavní kartáč z abs gumy lze nastavit tak, aby se otáčel a zametal prach do vysavače – se silnou a dlouhotrvající čisticí silou. Neoficiální příslušenství, 1 x hlavní kartáč, 2 x filtr, OEM výrobky, 6 x sáček na prach, vhodné jako originální náhrada.

Rozsah dodávky: 4 x stírací podložka, 4 x boční kartáče, 1 x čisticí kartáč. Snadná výměna naše náhradní sada ecovacs deebot x2 omni se perfektně hodí k vašemu vysavači a dá se snadno instalovat bez dalšího nářadí. Filtr je vyroben z materiálu aba, který dokáže efektivně filtrovat prach, zvířecí chlupy a drobné částečky a vyčistit tak vzduch v místnosti. Boční kartáče sahají hluboko do rohů a hran, aby odstranily ještě více skvrn a prachu. Prosím potvrďte svůj model přístroje před objednáním.

Jednorázový 3litrový sáček na prach zachycuje prach, 95 % škodlivých látek. Sáček na prach vyrobeno z vysoce kvalitní filtrační vrstvy meltblown a složek aktivního uhlí, vlasy a prach a zajišťuje čistou podlahu jako novou. Velký objem zachycuje odpad, efektivně absorbuje nepříjemné pachy, dokáže efektivně odfiltrovat 99, nečistoty a zvířecí chlupy po dobu až 8 týdnů a usnadňuje čištění. Vysoce kvalitní hadřík na mop a filtr utěrka z mikrovlákna je savá a snadno se aplikuje a odstraňuje bez námahy všechny druhy skvrn, stop a prachu.
ZnačkaoGoDeal #ad
VýrobceoGoDeal #ad
Výška1.97
Délka9.06
Šířka9.06
Číslo díluDE046
ModelkaDE046

10. Chuancheng

#ad

2 Reinigungsbürsten, 6 Seitenbürsten, 4 Wischtücher, 4 Hepa-Filter, 18-teiliges Zubehör-Set für Ecovacs Deebot X2 / X2 Omni / X2 Pro / DEX86 Staubsauger-Ersatzteile, 2 Hauptbürsten

#ad
Chuancheng #ad - Weiche silikon-seitenbürste reicht tief in Ecken und Kanten, um mehr Schmutz, Staub und Ablagerungen zu entfernen. Die ersatz-hauptbürste besteht aus hochwertigem ABS-Gummi, schnappt schnell und kann ohne Werkzeug leicht ausgetauscht werden.

Lieferumfang: 2 hauptbürste, 4 wischtücher, 4 Hepa-Filter, 6 Seitenbürsten, 2 Reinigungsbürsten. Ersatzteile kompatibel mit ecovacs deebot X2 / X2 Omni / X2 Pro / DEX86 Staubsauger Zubehör. Der filter besteht aus hocheffizientem filtermaterial, er filtert effektiv 99 % Staub; Wischtuch kann mehr als 99 % des Staubs entfernen und Gerüche reduzieren.
ZnačkaChuancheng #ad
VýrobceChuancheng #ad
Číslo dílu1
Modelka1