Top 10 Fisher Price Baby ab 0 Monate – Fisher-Price Baby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fisher-Price

#ad

Dětská hračka od narození, Fisher-Price GJD49, Sada sportovních zábavných chrastítek a kousacích prstenů, 4 hračky

#ad
Fisher-Price #ad - Měkká čelenka do vlasů pro cool retro vzhled. Sada se 4 hračkami pro miminka na téma fitness pro trénink jemné motoriky. Pro malé sportovní kanóny od 3 měsíců. Lehké kulové chrastítko s rukojetí bez BPA pro kousání. Chrastítko na činky a proteinový koktejl s vzrušujícím zvukem zvonění.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška2.48
Délka2.48
Hmotnost0.45
Šířka4.92
Číslo díluGJD49
ModelkaGJD49

2. Fisher-Price

#ad

čísly a předměty pro stohování, zastrčení do sebe a objevování, FISHER-PRICE Stack & Explore Blocks – 5 kostek se strukturami, pro děti od 6 měsíců, CDC52, figurkami

#ad
Fisher-Price #ad - Při stohování je podporována hrubá motorika a koordinace rukou a očí dítěte. Schopnost myšlení a řešení problémů se podpoří, když dítě zjistí, jak je musí kostky skládat a vzájemně je zasunout. Sla, figurky, barvy, předměty a struktury, které dítě může objevit na každé kostce. Hračka pro miminka od 6 měsíců. Pět kostek pro stohování a zasunutí do sebe od velkých po malé.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.99
Délka3.5
Hmotnost0.43
Šířka3.5
Číslo díluCDC52
ModelkaCDC52
ZárukaZáruka 2 roky

3. Fisher-Price

#ad

Zvuky a věty, zmírňování, reaguje na dotyk, FPP53, FISHER-PRICE Zábava při učení psí přítelkyně – hebká výuková hračka s technologií Smart-Stages, od 6 měsíců, mluví německy

#ad
Fisher-Price #ad - S více než 100 slovy a spoustou skvělých písní tak není žádná nuda. Se svými četnými funkcemi stimuluje učící pes zvědavost dětí. Hračka pro štěně reaguje na dotyk a podporuje tak různými způsoby smyslové zážitky těch nejmenších. Kojenecký pes má kromě toho srdce na hrudi, které mohou děti rozsvítit stisknutím tlačítka.

Hračka na učení od 6 měsíců – díky technologii smart tag můžete herní zážitek s touto dětskou hračkou přizpůsobit světlem a zvukům vývoji dítěte. Stisknutím na barevně označené části těla děti rozumějí plyšové zvířátko mluvit a zpívat. Dětská hračka s hudbou jako perfektní dárek pro miminko – stále hledáte dárek pro malou holčičku nebo chlapce? Tento plyšový pes s hudbou se určitě postará o radost, protože zpívající plyšové zvířátko zve k objevování a je kromě toho perfektním plyšovým společníkem. V závislosti na stupni vývoje pomůže mluvící pes od fisher-Price vašemu dítěti naučit se jednoduchá slova, barvy a tvary, pojmenovat části těla a zpívat s sebou.

Dětské hry pro každý den – hračka pro miminka a pes s funkcí pro děti umožňuje mnohostranný, obohacující zážitek ze hry, který zaručeně každý den zajistí objevy. Interaktivní plyšový mazlíček – zpívající pes s nekonečnými možnostmi hraní. Perfektní hračka na podporu komunikace a motoriky. Mluvící mazlíček s hudbou a světlem – toto plyšové zvířátko se zvukem a světelnými efekty je více než jen obyčejná dětská hudební hračka.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška13.19
Délka10.87
Hmotnost1.15
Šířka6.18
Číslo díluFPP53
ModelkaFPP53
Záruka2 roky

4. Fisher-Price

#ad

3 hračky na táhnutí, hračka pro miminka od 12 měsíců, Fisher-Price GVF68 – dárková sada s klasickými hračkami na tahání

#ad
Fisher-Price #ad - Snoopy se kývá ušima a vydává cvaknutí, když ho děti za sebou zatáhnou pro malé děti od 12 měsíců. Se šňůrkou a kolečky, aby si je děti mohly vzít všude s sebou pro malé děti od 18 měsíců.

Zboží se nachází ve snadno otevíratelném, 100% recyklovatelném obalu. Dárková sada se třemi klasickými hračkami pro miminka a malé děti. Xylofon má 8 barevných zvukových tyčí a jednu upevněnou raketu pro tvorbu hudby. Plaplaplapertelefon vydává zvuky telefonního zvonku a jeho oči se pohybují, když děti vytáhnou telefon za sebou pro malé děti od 12 měsíců. Při tažení hraček mohou děti podporovat rovnováhu a koordinaci. U pokladny si vyberte "zaslat v balení Amazon", abyste obdrželi dárkovou krabičku.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška4.21
Délka6.3
Hmotnost3.64
Šířka12.4
Číslo díluGVF68
ModelkaGVF68
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price HBP42, Knuddelův ježek, dětská hračka od narození, plyšová hračka se zvuky a texturami

#ad
Fisher-Price #ad - S poutky pro připevnění přídavných hraček na cesty další hračka je k dostání samostatně. Zní to jako hodně zábavy! tento přítel ježek má praskavé břicho, pískající nos a zazvoní na zvonek, když je třepán. Měkká a hebká plyšová hračka s ježkem se zvuky a texturami, které podněcují smysly dítěte. 8 různých textur, vyšívaného obličeje, včetně měkkých hrotů, zavazovaných šňůrek a stuhy oslovují hmatové smysly dítěte. Pro miminka od 3 měsíců.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška6
Délka8
Hmotnost0.4
Šířka5
Číslo díluHBP42
ModelkaHBP42
ZárukaZáruka 2 roky

6. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price První stavebnice pro miminka | dětská hračka od 6 měsíců, 9 měsíců | nástrčná hra od 1 roku | motorická hračka od 6 měsíců | dětská třídící hra s boxem | hra na učení a třídění tvarů,

#ad
Fisher-Price #ad - Díky žlutému třídicímu oknu se hračka stane vzrušující zásuvnou hrou: zde se dítě naučí protlačovat různé motorické moduly skrz správně tvarovaný otvor. Tak budou dětské hry zábavné. Hrací hračka od 6 měsíců/1 rok – s touto třídící a stohovací hračkou se děti naučí rozlišovat barvy a tvary.

Třídicí kostky jsou dobře uchopitelné pro malé ruce a kbelík má praktické držadlo na cesty. Díky pestrým stavebním dílkům od 6 měsíců budou ještě starší děti od 9 měsíců nebo 1 rok zvědaví. Klasická hra od 6 měsíců – naše třídicí hra fisher-price baby je klasikou pro malé chlapce a dívky. Tento zásuvný box je skvělá hračka pro aktivity, kterou lze hrát nekonečně často. Vhodné také jako třídicí hra od 1 roku. Naše klasická dětská hračka obsahuje pestré kostky a pestrý třídicí box.

Hračka pro miminka a třídění tvarů – do robustního žluto-modrého herního kbelíku s veselým zvířecím motivem lze barevné hrací kostky skvěle uložit. Barevná třídící hra a hra se zásuvkou – tato barevná dětská třídicí hra je ideální pro motoriku a podporuje schopnost myšlení a řešení problémů. Přenosný hrací koš s 10 barevnými stavebními kameny různých tvarů potěší všechny miminka! S odnímatelným žlutým třídicím okénkem se dítě naučí hravě rozpoznat barvy a tvary a třídit je. Formulářská hra od 6 měsíců.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška4.92
Délka8.27
Hmotnost0.71
Šířka5.12
Číslo díluFFC84
ModelkaFFC84

7. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price Učební zábavný pejsek se třemi stupni | mluvící plyšové zvířátko s hudbou jako dětská hračka a hračka pro miminka | Interaktivní medvídek | Hračka pro miminka od 6 měsíců | Mluví německy,

#ad
Fisher-Price #ad - Ideální dětská hračka k darování – překvapte dítě nebo malé dítě mluvícím robotickým psem pro dívky a chlapce od fisher-Price. Mluvící mazlíček – mluvící pes jako interaktivní hračka pro děti odpovídá cíli fisher-price, protože naše dětské hračky a hračky pro miminka vždy vytváříme co nejvíce vzrušující a vzrušující, aby se každé dítě, dítě nebo malé dítě mohlo bavit při hraní.

Zpívající mazlíček – nadýchaný učící pes je nejlepším přítelem a učícím se partnerem pro děti od 6 do 36 měsíců jako plyšové zvířátko s hudbou a mluvící hračka a zprostředkuje díky skvělým písničkám ke zpěvu, jako jsou barvy, různým větám a hraním rolí čísla a abecedu a více než 100 jednoduchých slov, tvary a části těla. Smilestones: zvládněte každý milník s úsměvem! tato hračka podporuje rozvoj řeči tím, že vaše dítě přivádí k prvním slovům a podněcuje k popisování a zpívání. Teddybar vlastnÍm hlasem – jako interaktivní hračka je tento medvídek speciální hračkou, protože plyšová hračka se zvukem vzbuzuje zvědavost dítěte a přivádí ho k údivu, jako mluvící medvídek podporuje učení v raném dětství a rozvoj komunikačních dovedností a jako motorická hračka lze ovládat stisknutím částí těla.

Rodiče tak mohou hudební hračky optimálně přizpůsobit tempu učení svého dítěte a hračka hravě podporuje individuální vývoj dítěte. Plyšová zvířata, zpívající plyšová zvířátka a hudební hračky jako mluvící pes jsou ideální jako dárek a nabízejí interaktivní dětské hry pro každý den. Plyšové zvířátko s funkcemi – hebký hračkový pes pro miminka a malé děti má tři stupně obtížnosti s vlastními písněmi, zvuky a frázemi.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.99
Délka5.98
Hmotnost1.15
Šířka10.98
Číslo díluFPM50
ModelkaFPM50
Záruka2 roky

8. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price FWG14 učení zábavná herní hračka hračka hračka pro písmena čísel tvary a barvy s 2 herní módy, od 6 měsíců německy mluvící

#ad
Fisher-Price #ad - 2 nastavení hudby: naučte se a hrajte!||stisknutím různých tlačítek abcd a numerické klávesnice nebo přesunutím joysticku aktivujete obsah||Vícebarevná blikající plocha||Otáčením knoflíku a pohybem horního spínače trénujete jemnou mechaniku ještě více během přehrávání||Přidejte barvy, tvary, abecedu, čísla a další!.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.99
Délka6.57
Šířka2.76
Číslo díluFWG14
ModelkaFWG14
Záruka2 roky

9. Fisher-Price

#ad

Hračka na hraní v poloze na břiše a na procházení, Fisher-Price GJW14 – rolovací zrcadlo s ježkem, hračka pro miminka od 3 měsíců

#ad
Fisher-Price #ad - Pro miminka od 3 měsíců. Rolovací ježek zrcadlo doprovází dítě od hraní v poloze na břiše přes hraní v sedě až po lezení. Pestré chrastící perly, oživují dítě k lezení za sebou. Pravé dřevěné prvky, velké zrcadlo a přátelská figurka ježka. Jednoduše zatlačte ježka, které se v pneumatikách pohybují sem a tam, aby se rozvalil. Měkké hroty z látky, perlová lišta a otočný váleček zajišťují hmatovou zábavu při hraní.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel GmbH #ad
Výška8.5
Délka4.33
Hmotnost2.2
Šířka8.78
Číslo díluGJW14
ModelkaGJW14
ZárukaBez záruky.

10. Fisher-Price

#ad

Beißhilfe und sensorischen Aktivitäten, Babyspielzeug ab 3 Monaten, Plüschtier-Spielzeug und Spielbuch mit Spiegel, Fisher-Price GJD37, Babys weiches Kuschelbuch

#ad
Fisher-Price #ad - In der weichen tasche ist Platz für die Koala-Beißhilfe. Für babys ab 3 Monaten. Das baby kann auf jeder seite etwas neues entdecken, einen Spiegel, ein Beißspielzeug, z. B. Kuscheliges spielbuch mit Plüschtier-Bär und 5 Seiten mit Aktivitäten. Knisternden stoff, ein Guck-Guck-Blatt und weiche Bänder. Der plüschbär ist der ideale Kuschelpartner für zu Hause und unterwegs.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.87
Délka2.56
Hmotnost0.56
Šířka5.91
Číslo díluGJD37
ModelkaGJD37
ZárukaKeine Garantie