Top 10 Glückwunschkarten zur Geburt – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hallmark

#ad

Kinderwagen, Hallmark Signature Glückwunschkarte zur Geburt eines Babys

#ad
Hallmark #ad - Wünschen sie den frischgebackenen Eltern gut, und sie begrüßen ihre Freude. Der bezug verfügt über einen schönen 3d-papier-bastelwagen, einer metallischen Quaste und Perlen. Innentext: "along came baby, akzentuiert mit Folie, cuteness and all! Congratulations!".

Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und betrachtete Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und einen sofortigen und bleibenden Eindruck hinterlassen. Gedruckt auf hochwertigem Papier.

Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Glückwunschkarte für neugeborene, maße: 12, 7 x 17, 8 cm. Mit einem süßen design und aufrichtigen Spruch ist diese Babyparty-Karte der perfekte Weg, um die Ankunft eines kleinen Schatzes zu feiern. 5, 1 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.13
Délka5
Hmotnost0.05
Šířka7.19
Číslo dílu0699RZH4007
Modelka0699RZH4007

2. Joli Coon

#ad

Joli Coon Stírací kartička Dostaneme dítě s obálkou – oznamuje těhotenství miminko se stíracími kartičkami

#ad
Joli Coon #ad - Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu.

Pak je naše prémiová stírací karta, pro tebe dostaneme dítě tím nejlepším překvapením. Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení. Okamžik překvapení – jsi těhotná a chceš to svým nejmilejším přátelům oznámit zcela mimořádným nápadem na dárek? Obdržíte překrásnou kartu s prémiovou obálkou zušlechtěnou UV lakem, která splňuje ty nejvyšší nároky.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluGold-Baby-K

3. Diese-Klappkarten

#ad

Pop Up pohlednice s modrým kočárkem z papíru, blahopřání k narození, Baby Shower Boy G13.2

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení.

Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství. Svým nákupem podpoříš tento projekt. Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v modré barvě jako pop up uprostřed určitě dotkne všechny rodiče. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu. Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový. Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku.

Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.1
Šířka0.39
Číslo díluG13.2
ModelkaG13.2

4. Diese-Klappkarten

#ad

Pop Up pohlednice s růžovým kočárkem z papíru, blahopřání k narození dívek, dětská sprcha G13. 3

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Svým nákupem podpoříš tento projekt. Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v růžové barvě jako pop up uprostřed jistě dotkne všechny rodiče. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový.

Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou. Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Ať už jako dětská kartička, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, která se ideálně hodí pro narození dívky, máte zaručeně pravé.

Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství. Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení. Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Máte další dotazy? Přihlaste se u nás!
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška0.01
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluG13.3
ModelkaG13.3

5. Hallmark

#ad

Hallmark Signature Glückwunschkarte zur Geburt eines Babys, Happy Cloud

#ad
Hallmark #ad - Die babyparty-karte misst 12, 7 x 18, 3 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert. Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Der bezug verfügt über einen 3d-filzaufsatz einer glücklichen Wolke und bunten Regentropfen.

Gedruckt auf hochwertigem Papier. Wünschen sie den frischgebackenen Eltern gut, während sie ihr neues Bündel Freude in der Familie begrüßen. Innentext: "celebrating you and the sweet little someone who's on the way!". Mit einem entzückenden design und einem einfachen spruch ist diese Karte die perfekte Ergänzung zu einer Babyparty Geschenk und eine großartige Möglichkeit, Ihre Liebe mit einer Familie zu teilen, die ein Kind willkommen heißt.

Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und durchdachte Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und sofort und bleibende Eindruck hinterlassen.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.13
Délka5
Šířka7.19
Číslo dílu0799RZH4008
Modelka0799RZH4008

6. Papyrus

#ad

Papyrus Glückwunschkarte zur Geburt Holzblock Spielzeug

#ad
Papyrus #ad - Botschaft auf der Vorderseite: Welcome little one. Zusätzliches Porto erforderlich. Karte misst 12, 7 cm. X 17, 8 cm. Innentext: wishing you and your precious new baby happiness and love always! Herzlichen Glückwunsch. Papyrus grußkarten für Babypartys bieten einen hochwertigen Stil. Papyrus bietet premium-schreibwaren, grußkarten, Geschenkpapier, Geschenktüten und unterhaltsame Produkte für alltägliche Anlässe und alle Feiertage mit einzigartigen Designs und hochwertigen Verzierungen.
ZnačkaPapyrus #ad
VýrobcePapyrus #ad
Výška0.1
Délka7.45
Hmotnost0.08
Šířka5.72
Číslo dílu5042213
Modelka5042213

7. MOKIO

#ad

Křtinám, MOKIO® Pop-Up pohlednice – anděl se svíčkou – 3D dárková karta k narození, přijímání, blahopřání nebo peněžní dárek pro dívky a chlapce, biřmování nebo biřmování

#ad
MOKIO #ad - Darujte radost při zvláštních příležitostech! k zaslání vašich milých blahopřání, jako poukázka nebo balení pro váš peněžní dar – tato kvalitní blahopřání je láskyplným překvapením, které vychází ze srdce.

Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a motivem holubů jako kryt. Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už jako přání ke křtinám, biřmování nebo přání k narozeninám pro chlapce, přání k přijímání, dívky nebo kmotra – s naší pop-up dárkovou kartou můžete jedinečným způsobem říci "srdečné blahopřání".

Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Při otevření ručně vyrobené karty anděla strážného se rozvine přátelsky usmívající se anděl s velkými křídly a svíčkou v rukou. Pop-up karta ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka0.04
Číslo díluDDD-035
ModelkaDDD-035

8. Liebessa

#ad

Liebessa 3D pop-up blahopřání k narození dívky dítě, růžovo-čáp, blahopřání k dceři, přání k narození dívky, ručně vyrobené 3D přání k narození dítěte

#ad
Liebessa #ad - Efekt lásky – když rodiče novorozenecké dívky otevřou tuto nádhernou a kvalitní kartu a uvidí barevný jeřáb, budou se opravdu radovat a usmívat se. Kvalita liebessa – každá karta je láskyplně sestavena ve více pracovních krocích.

Jednotlivé prvky jsou vyříznuty laserem naprosto přesně. Papír je extra silný, trvanlivý a kvalitní, karta vydrží desetiletí jako vzpomínka. Slib liebessa – pokud máte dotazy nebo problém, pomůže vám naše podpora z Hamburku absolutně nebyrokraticky. Velikost v rozloženém stavu cca 25 cm x 18 cm. Máte také dostatek místa pro osobní ručně psanou zprávu.

Perfektní dárek k narození – to je nejlepší způsob, jak poblahopřát mamince a tatínkovi k narození, protože přání je opravdu něco zvláštního a obsahuje krásné překvapení, totiž 3D jeřáb. Do obálky se samozřejmě vejde poukázka. Jsme k našim výrobkům. Připraveno k darování – dětská přání se dodává společně s obálkou.
ZnačkaLiebessa #ad
Výška0.01
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo dílubaby-kranich

9. papercrush

#ad

Blahopřání nebo peněžní dar k narození, blahopřání k dítěti, ručně vyrobené dětské přání, papercrush® Pop-Up přání narození kočárek – neutrální 3D přání k narození pro dívky a chlapce

#ad
papercrush #ad - Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů. Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru. Darujte radost – vyskakovací blahopřání s kočárkem je roztomilé přání k narození chlapců a dívek, roztomilý dárek pro dítě nebo těhotenství a veselé překvapení pro oslavu miminek.

Tu lze vytáhnout na pravém okraji karty, popsat a vrátit zpět do přání. Vtipný nápad na dárek pro nově vyrobené rodiče, se kterým si budete pamatovat. Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: kočárky a miminka byly řezány laserem a následně byly sestaveny v nejjemnější ruční práci do tohoto originálního pop-up narození karty.

S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list. Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se kočárek rozvine a vytvoří skvělý 3D efekt.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPC08035
ModelkaPC08035

10. bsb

#ad

Bsb Přání k narození, přání k narození dívky a chlapce, krásné přání k narozeninám s motivem slona, blahopřání k narození 11,5 x 17,0 cm, přání Happy Birthday s obálkou

#ad
bsb #ad - Jsme členem amfori bsci a naše výrobky jsou z velké části certifikovány FSC FSC C014266. Jedinečné motivy – naše blahopřání má veselý, stylový nebo jednoduše krásný motiv.

Dostatek místa pro srdečné textové zprávy je samozřejmě k dispozici. Hrdě zastupujeme koncept "vše z jedné ruky". Od veselých až po emocionální – my od bsb máme blahopřání ve všech možných variantách – jak pro vtipné, tak i pro citlivá poselství. Fsc certifikováno – naši odpovědnost vůči člověku a přírodě bereme velmi vážně. Láskyplné pohlednice jsou umělecké, kreativní a vyrobené s láskou k detailu.

Darujte štěstí – naše umělecké pohlednice k narození jsou nejlepší cestou, jak popřát štěstí. S našimi kartami se postará o každou příležitost. Bsb - již více než 25 let jsme my, rodinný podnik bsb-obpacher gmbh, jedním z předních německých vydavatelů pohlednic / papírnic.
Značkabsb #ad
Výrobcebsb #ad
Výška0.02
Délka4.88
Hmotnost0.03
Šířka7.05
Číslo dílu311842-2
Modelka311842-2