Top 10 Heizstrahler Terrasse Gas Standgerät – Terasové ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASNER

#ad

VASNER HeatTower – infračervený stojací infrazářič 2500 W, elektrický infrazářič s dálkovým ovládáním, 4 stupně topení, terasu a balkon černý, pro zahradu, ochrana IP65

#ad
VASNER #ad - Celokovové pouzdro + moderní trojúhelníkový tvar pro větší stabilitu. Zasuňte síťový kabel a okamžitě použijte elektrický terasový topidlo! Bezpečný proces ohřevu: prvotřídní terasový infrazářič s promyšlenými bezpečnostními funkcemi. Praktický časovač spánku + ochrana proti překlopení s automatickým vypínáním pro dodatečnou bezpečnost a bezpečný a bezpečný provoz topení.

Jednoduchá montáž topného zářiče: rychlá montáž stojanového infračerveného zářiče: jednodílný stojan připevněte na topný sloupek několika šrouby. Komfortní s dálkovým ovládáním, komfortní dálkovým ovládáním a tlačítkem na přístroji, stmívatelné: silný stojací infrazářič s intenzivním topným výkonem 2500 w, stmívatelné podle potřeby pomocí 4 stupňů topení, moderní karbonová trubice pro okamžité infračervené teplo stiskem tlačítka a snížené světlo při topení. Erná, 9 kg, délka kabelu: 1, 5 x 33 cm, s vysoce kvalitním práškovým nástřikem.

Elektricky napájeno proudem, bez výfukových plynů. Vhodné také pro použití v profesionální venkovní gastronomii. Materiál krytu + podstavce: 3 mm plný hliník, hmotnost: 8, 85 m. Infračervená karbonová trubice se sníženou světlostí, materiál držadla: ušlechtilá ocel, vysoce kvalitní. Ip65 venkovní stojanový zářič: infračervený zářič s dlouhou životností – s třídou ochrany ip65 odolný proti dešti / stříkající vodě, trvale použitelný v otevřeném venkovním prostoru: Během několika minut si užívejte příjemné teplo na terase, balkóně, zahradě nebo venku.
ZnačkaVASNER #ad
Výška12.99
Délka40.94
Hmotnost19.62
Šířka18.7
Číslo díluVHTB25

2. Enders

#ad

Plynový sálavý ohřívač 9376, transportní kola, topení s plynulou regulací, hořák Eco Plus, Enders Gas Terasový ohřívač Elegance, ochrana proti převrácení

#ad
Enders #ad - 3, 5 – 8 kw stufenlose Leistungsregulierung. Regler 50 mbar + Schlauch mit integrierter Schlauchbruchsicherung. Inkl. Thermoelektrische Zündsicherung und Umkippsicherung zur optimalen Sicherheit. 76 cm großer enders Standard-Reflektor mit ausgereiftem Reflektions-System. Gas-heizstrahl-brenner aus legiertem Edelstahl für langlebige Qualität. Enders eco plus brennertechnologie EEP für sparsamen Verbrauch bei optimierter Wärmestrahlung.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška30.31
Délka9.84
Hmotnost25.35
Šířka21.65
Číslo dílu9376
Modelka4000591093760

3. WALTER

#ad

Topný nástavec s piezo zapalováním, s regulátorem, hadicí a stojanem, WALTER Piezo plynový infrazářič, poháněný propanem – plyn pro plynové lahve 5 kg nebo 11 kg, vč. regulátoru tlaku, topení – zářič

#ad
WALTER #ad - Piezo zapalování. Vhodné pro propanové láhve 5 kg a 11 kg. Plynule regulovatelná. Integrovaná pojistka zapalování. Bezpečné připojení díky nucené montáži na běžné plynové lahve.
ZnačkaWALTER #ad
VýrobceWALTER Werkzeuge #ad
Výška9.45
Délka12.6
Hmotnost22.71
Šířka3.94
Číslo díluKW01

4. Enders

#ad

Elektrický infračervený zářič pro venkovní použití a vnitřní prostory jako terasa, stojanové topení, Enders® Terasový radiátor Florenz, zimní zahrada, infračervený infračervený zářič 4923

#ad
Enders #ad - S přepravní rukojetí a pojistkou proti překlopení. Spínací funkce oscilace cca 60 °. Možnost 2 nastavení výkonu: 450 W a 900 W. Infračervená trubice vytváří příjemně osvětlenou atmosféru a zajišťuje okamžité příjemné teplo. Možné horizontální a vertikální orientace.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška30.51
Délka12.6
Hmotnost6.61
Šířka12.6
Číslo dílu4000591049231
Modelka4000591049231
Záruka2 jahre herstellergarantie.

5. Planika

#ad

8 kW přenosný a volně stojící, Planika, Faro – terasový ohřívač plynový černý, 36 x 36 x 150 cm, propan topná houba pro vaši zahradu a terasu Faro + kryt

#ad
Planika #ad - Srdce plynového topeniště zajišťuje nejen teplo, ale také útulnou atmosféru venku. Plynový krb outdoor – plynové infrazářiče pro venkovní použití jako faro jsou ekologické, protože jsou provozovány s propanovým/plynovými lahvemi, které umožňují spalování bez kouře s 360stupňovým viděním plamene.

Regulátor plynu je součástí sady. Se standardní plynovou lahví má ohniště Faro dobu hoření až 55 hodin. Vysoká účinnost – maximální spotřeba plynového infrazářiče pro plynové lahve činí 0, 44 liber/h, 27 K BTU. Elegantní plynový infrazářič – plynový infrazářič faro pro venkovní použití v černém provedení, který se snadno hodí do interiéru.

Skleněné kryty a kovová střecha chrání před přímým přístupem k ohni. Bezpečnost – pro zajištění maximální bezpečnosti se kamna na terasu automaticky vypnou, když je nakloněna nebo převržena. Snadné ovládání – pro maximální komfort jsme náš plynový zářič vybavili krytem z tvrzeného skla, kolečky s brzdami, ovládacím panelem, krytem a robustním krytem.
ZnačkaPlanika #ad
VýrobcePlanika Sp. z o.o. #ad
Výška59.06
Délka14.17
Hmotnost55
Šířka14.17
Číslo díluGO-FA-03-K2
ModelkaGO-FA-00-K2
Záruka2 roky.

6. Einhell

#ad

Vč. regulátoru tlaku plynu 50 mbar, pro všechny běžné plynové lahve, plynové hadice, regulátoru, Plynový infrazářič Einhell GS 4400 topný výkon 2900 - 4400 W

#ad
Einhell #ad - Reflektor z hliníkové litiny je vybaven ochrannou mřížkou, která chrání hořák včetně reflektoru před neúmyslným dotykem zepředu. Plynový infrazářič je vybavený termoelektrickou pojistkou zapalování, která brání nekontrolovanému úniku částeček plynu. Topný výkon plynového zářiče lze regulovat v rozmezí 2 900 wattů až 4 400 wattů.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška9.45
Délka12.72
Hmotnost4.32
Šířka8.27
Číslo dílu2333110
Modelka2333110
ZárukaDvouletá záruka.

7. Rothenberger

#ad

Hadice a regulátoru, stříbrný, Rothenberger Topný zářič vč. piezo zapalování, plynový infrazářič, nasazovací infrazářič, poháněný propanem – plynem na láhve 5 kg nebo 11 kg

#ad
Rothenberger #ad - Rozsah dodávky: 1x plynový infrazářič; 1x montážní noha; 1x propanová plynová hadice – 0, 4 m oboustranně G 1/4" L; 1x propanový konstantní regulátor – 50 mbar. Uvedení do provozu s propanovou plynovou lahví, například k dostání v železářství ve vaší blízkosti zeptejte se jednoduše na propanový plyn z oddělení "plynu".

Foukané větrem. Díky pojistce zapalování se proud plynu okamžitě zastaví, když plamen např. Pro vytápění prostor v exteriéru chráněném proti povětrnostním vlivům stany, tržní stánky a dobře větrané prostory – plynule regulovatelná až do teploty topení 800 °C.

Robustní kovové pouzdro s ochrannou mřížkou chrání před poškozením zvenčí. Bezpečné uvedení do provozu díky dodávanému držáku, kterým je náš infrazářič nuceně namontován přímo na propanovou láhev. Plně automatické piezo elektrické zapalování pro snadné zapálení plamene.
ZnačkaRothenberger #ad
VýrobceRothenberger Industrial #ad
Výška94.49
Délka125.98
Hmotnost5.05
Šířka39.37
Číslo dílu35985
Modelka35985
ZárukaOther.

8. blumfeldt

#ad

Blumfeldt Terasové topení, venkovní plynový infrazářič, silný plynový infrazářič s kolečky a držadly, terasový ohřívač s elektrickým zapalováním, plynový ohřívač na zahradu a balkon

#ad
blumfeldt #ad - Umístěte topení pohodlně na zahradě, na terase nebo na balkon. Montáž bez námahy: náš terasový zářič je vybaven montážní sadou, spojovací hadicí a redukčním ventilem a je připraven k okamžitému použití. Plynový ohřívač s náhledem plamenů: vychutnejte si topení po celý rok s naším elektrickým plynovým ohřívačem terasy.

Příjemné teplo venku: přineste teplo do svého venkovního prostředí pomocí mobilního topného tělesa blumfeldt na terase. Tato plynová kamna ohřívají vzduch a zajišťují příjemné teplo na terase, balkoně nebo zahradě. Náš zářič na terasu lze bezpečně zapálit integrovaným elektrickým zapalováním. Přenáší teplo, ať už jsi kdekoliv: s lehce jezdícími podlahovými kolečky a bez elektrického kabelu lze tento terasový plynový infrazářič pro venkovní použití zcela jednoduše přesunout tam, kde potřebujete teplo, aniž byste potřebovali zásuvku.

Plynový plamen hoří silně a poskytuje nádherný výhled a příjemné teplo v chladných dnech. Výkonný, bezpečný a energeticky účinný: tento plynový infrazářič je vhodný pro použití až 11 kg propanových nebo butanových lahví na kapalný plyn.
Značkablumfeldt #ad
Výrobceblumfeldt #ad
Výška21.26
Délka33.07
Hmotnost30.42
Šířka22.05
Číslo díluHHG14-Andora
Modelka10035405

9. TRESKO

#ad

TRESKO Infračervený stojací infrazářič 2000 W s dálkovým ovládáním | tepelný zářič terasa elektrický se 3 stupni teploty | terasový zářič pro vnitřní a venkovní použití | infračervený zářič s LED

#ad
TRESKO #ad - Individuálně nastavitelný: infračervený infrazářič tresko pracuje se 3 stupni výkonu 650, 1350, 2000 w, které lze nastavit pomocí dálkového ovládání. Navíc je topná houba vybavena pojistkou proti překlopení. Využijte terasový zářič při příští oslavě na zahradě, při kempování, v gastronomii, v dílně nebo jednoduše pro příjemné teplo ve vnitřním prostoru.

S časovačem a velmi tichým: funkce časovače umožňuje individuální nastavení 1–24 hodin. Infračervené topení je vodotěsné a odolné proti korozi. Reflexní účinek u tohoto tepelného zářiče navíc zajišťuje směrové vytváření tepla ve všech směrech. Velký podnožní talíř zajišťuje robustní stojan. Navíc se 90 % energie přemění na teplo, aniž by došlo k oslnění nebo rozvíření prachu a nečistot – perfektní stojací ohřívač pro alergiky. Vysoká kvalita: velmi robustní terasový infrazářič s dlouhou životností s ochrannou mřížkou z ušlechtilé oceli a hliníkovým krytem.

Na bezpečné straně: díky krytí ip34 můžete infračervený zářič používat uvnitř i venku. Energeticky úsporné topení: díky integrované metodě okamžitého tepla se stojací infrazářič tresko zahřeje během několika sekund, což zajišťuje optimální teplo a pohodu. Trubice z uhlíku je o 30 % úspornější a efektivnější než běžné halogenové trubičky a šetří tak navíc proud. Vodotěsný hlavní vypínač nabízí dodatečnou ochranu před stříkající vodou.
ZnačkaTRESKO #ad
VýrobceDWD-Company GmbH & Co. KG #ad
Výška11.81
Délka39.37
Hmotnost11.02
Šířka11.81
Číslo díluTHSL-009
ModelkaTHSL-009

10. Enders

#ad

Pojistka proti převrácení, přepravní kola, terasový zářič s technologií Ultra hořáku, Enders® Terasový radiátor Gas ECOLINE PURE, plynový infrazářič 5640

#ad
Enders #ad - Moderní design díky směsi materiálů z eloxovaného hliníku a potažené oceli. Systém hořáku lze volně nastavit v úhlu pro individuální nastavení. Cílené vyzařování tepla v úhlu 90 stupňů je jedinečný a vysoce účinný. 2 nezávisle pracující plynové hořáky na topení z legované ušlechtilé oceli pro dlouhodobou kvalitu. 11kg plynovou láhev lze bezpečně a úsporně uložit.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška83.86
Délka17.72
Hmotnost58.42
Šířka16.54
Číslo dílu4000591056406
Modelka5640
Záruka2 jahre herstellergarantie.