Top 10 Kreisel für Kinder 1 Jahr – Káči

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gonge

#ad

Gonge Hrací káča, káča, školka, plast, obří káča, červená, dětská káča, 80 cm

#ad
Gonge #ad - Vhodné pro: děti od 3 let; maximální zatížení 100 kg; použitelné v interiéru i exteriéru & vhodné pro vodní prostředí.

Všestranný: 1–2 děti se mohou v káči houpat sem a tam, postavit jeskyni, otáčet se v kruhu, houpat se, natáčet, schovat se a dokonce je používat ve vodě jako loď. Rozsah dodávky: originální obří káča gonge giant Top; průměr: cca 80 cm / výška: 44 cm. Podporuje: vývoj motoriky dítěte; velmi vhodné pro trénink v terapii a rehabilitačním prostoru. Materiál: vysoce kvalitní stabilní plast v červené barvě, vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaGonge #ad
VýrobceGonge #ad
Číslo dílu02430

2. Annhao

#ad

Kreisel aus Holz Holzkreisel Spielzeug, für 3-7 Jahre alte Kinder Zufällige Farbe, Annhao 30 Stück Holzkreisel für Kinder, Spielzeugkreisel Mitgebsel Kindergeburtstag Gastgeschenke Partybeutelfüller

#ad
Annhao #ad - Kindergeburtstag gastgeschenke sie erhalten 30 stück bunte spielzeugkreisel aus holz, Größe: 4 x 4 x 4 cm. Der treppenläufer spirale kann Stress von Ihren Fingern befreien und Ihren Geist erfrischen. Lernspielzeug unser holzkreisel hat helle farben und weichen Glanz, Denkfähigkeit, um Kinder zu trainieren, um ihre Hand-Auge-Koordinationsfähigkeit, der die Aufmerksamkeit der Kinder auf sich ziehen kann, Kreativität zu verbessern.

Breite anwendung malkreisel ideal als kinder-partyartikel, Partygeschenken, Mitbringsel kindergeburtstag, Partybeutelfüller, Kinderbelohnungen, Partydekorationszubehör für Geburtstag/Kindertag/Ostern/Halloween/Weihnachten usw. Sie sind perfekt als kleine geschenke für kinder, verschiedenen Farben, leicht zu halten und zu drehen, klein und leicht, Großartig für Kinder im Alter von 3 bis 7 Jahren.

Sicheres material dieser holzkreisel für kinder spielzeug besteht aus natürlichem Holz, ungiftig und geschmacklos, keine Grate und keine Verletzungen an den Händen. Es kann mit kindern gespielt werden, die Oberfläche ist glatt, ohne die Gesundheit von Kindern zu schaden. Stress abbauen verwenden sie daumen und zeigefinger, um den Griff für eine Drehung in einer Richtung zu greifen.
ZnačkaAnnhao #ad
Výrobceanlan trade co.,LTD #ad
Výška1.59
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo díluAnnhao-000079
ModelkaAnnhao-000079
Záruka6

3. LISOPO

#ad

Plnění pytlů na party, pestrá hračka káča na hraní, dárek pro děti, narozeniny, příslušenství k dekoraci na party, LISOPO 20 kusů káča ze dřeva, dřevěná káča hračka

#ad
LISOPO #ad - Vzorky namalované v příjemných barvách umožňují vytvářet skvělé obrázky a okouzlí malé dětské oči. Ideální jako zboží na dětské party, příslušenství na party, Velikonoce, příslušenství k dekoracím na narozeniny, výplň pytlů na party, vánoce, Halloween atd.

Záruka: máte-li dotazy, kontaktujte nás a my Vám nabídneme uspokojivé řešení. 20 káčů ze dřeva v sadě, děti, mladí i starší mohou s těmito káčami zažít spoustu zábavy a fascinace. Malé dřevěné káča s různými barevnými motivy přinášejí do dětského pokoje spoustu zábavy. Vyrobeno z přírodního dřeva a ekologické barvy na vodní bázi, netoxické a bez chuti, nepoškozuje tělo, kvalitní dřevo pro zábavu při hraní s dlouhou životností.
ZnačkaLISOPO #ad
VýrobceLISOPO #ad

4. Faburo

#ad

Faburo 14 kusů káča jako dárek k dětským narozeninám dárky pro hosty dřevěné káča malé dárky pro děti barevné

#ad
Faburo #ad - Specifikace produktu: včetně 14 dřevěných káčů. Průměr dřevěné káčy činí cca 4 cm a dřevěná rukojeť cca 2 cm. Je malý, lehký a snadno se drží a otáčí. Bezpečný materiál: tato dřevěná káča je vyrobena z kvalitního dřeva, malý a exkluzivní, s hladkým povrchem, s texturou, bez otřepů a bez poranění rukou.

Exkluzivní design: povrch dřevěné káčové desky je pomalován ekologickou barvou na vodní bázi, netoxická, která je bezpečná a ekologická, bez chuti a pestrobarevná. Zlepšování dovedností: kotoč ze dřeva nabízí zkušenosti s učením a pedagogické dovednosti, které se velmi dobře hodí k trénování dětí, aby zlepšily jejich schopnost myšlení. Perfektní dárek: tato hračka se velmi dobře hodí jako dárek k dětským narozeninám, jako dárek pro hosty, dárek na party, vánoční dárek.
ZnačkaFaburo #ad
VýrobceFaburo #ad
Výška1.77
Délka1.57
Šířka0.01
Číslo díluZY-EJ-0821-3-25

5. Tomy

#ad

Hračka pro děti, vícebarevná, TOMY E72611C naučná hračka

#ad
Tomy #ad - Plopp" zajišťuje veselý smích a zářivý obličej. Dětská hra zajišťuje zábavu a pohyb, protože figurky je třeba sbírat a pomocí šikovnosti opět třídit podle barvy a tvaru do břicha.

Rozsah dodávky: 1x barevná dětská hračka pro děti/třídicí hra od 10 měsíců, pro velkou zábavu uvnitř i venku / rozměry: 20 x 20 x 24 cm DxŠxV. Rozmanitá zábava při učení – lezení, uchopení, nasazení, tlačení: Pestrá hračka podporuje pohyb, koncentraci, obratnost a motoriku v jednom. Když stisknete hlavu Ufo, začne se otáčet a figurky shockle vyvrhne ven. Veselé ufo má 5 pestrých tvarů na břiše. Pestré kontrastní barvy a barevný design hravě zjemňují zrak.
ZnačkaTomy #ad
VýrobceTOMY #ad
Výška7
Délka7
Hmotnost2
Šířka7
Číslo díluE72611C
ModelkaE72611C
ZárukaKeine Garantie

6. ALFFREUDE

#ad

30 kusů káča ze dřeva pestrý káča na hraní dřevěný káča pro hosty dětské narozeniny dárky jako dekorace na party

#ad
ALFFREUDE #ad - Příslušenství pro výuku pro děti: tento barevný káčový stimuluje kreativitu, manuální flexibility, představivost a nový vzhled vašeho dítěte a může podpořit rozvoj motorických schopností a koordinaci rukou dětí a ruka-oko při trénování koordinace, vytrvalosti a mnoha dalších užitečných schopností dětí.

Držte rukojeť palcem a ukazováčkem pro otočení jedním směrem, vezměte si ji všude s sebou, odlehčuje tlak prstu. Mnoho různých barev přitahuje pozornost dětí. Perfektní pro děti ve věku 2 až 10 let, kde si přejete hrát. Perfektní design: naše káča jsou kvalitně zpracované, krásně potištěné a bohaté na barevné kombinace. Seznam sady: obdržíte 30 dřevěných kříd v různých barvách vždy 5 barvách: žlutá, červená, modrá, růžová, oranžová.

Použití: tento dětský káča se výborně hodí jako doplněk na party pro dětské party, Velikonoce, odměny, Vánoce, narozeninové dárky, Halloween a další. Bezpečné zdravé: tato dětská káča z kvalitního dřeva a laku je bezpečná, odolná proti korozi, rovnoměrně ve struktuře, bez zápachu, netoxická, hladce bez trhlinek a světlé barvy, děti si ho oblíbí.
ZnačkaALFFREUDE #ad
VýrobceALFFREUDE #ad
Výška2.76
Délka8.27
Šířka5.91
Číslo díluALFFREUDE-TL
Modelka1
Záruka365

7. ZEKUIOP

#ad

GONGE hrací káča Mini Top pro děti od 0 do 4 balanční motoriky kolébky káča

#ad
ZEKUIOP #ad - Rozměry: průměr: 68 cm, hloubka: 26, 5 cm, nosnost až 50 kg. Ocenění: vynikající s pečetí hry. Ideální: podporuje rozvoj rovnováhy a kontroly těla v raném dětství. Vhodné: pro trénink rovnováhy, venkovní zábavu, miminka a malé děti, outdoor, rehabilitaci & terapii, vzdělávací hry, trénink motoriky. Rozsah dodávky: 1 x mini top na hraní Gonge.
ZnačkaZEKUIOP #ad

8. Gonge

#ad

Gonge Hrací káča Mini Top NORDIC dětská rovnováha Outdoor Fun

#ad
Gonge #ad - Rozsah dodávky: 1x gonge - hrací káča Mini Top. Vhodné pro: miminka a malé děti, outdoor, rovnováhu, rehabilitaci a terapii. Nosnost: do 50 kg. Rozměry: průměr 68 cm, hloubka 26, hmotnost 1, 5 cm, 6 kg. Doporučená věk: pro děti od 0 do 4 let.
ZnačkaGonge #ad
VýrobceJakobs GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.97
Šířka0

9. Erlliyeu

#ad

Dárek pro děti, narozeniny, dřevěná káča hračka, plnění pytlů na party, Erlliyeu 20 kusů káča ze dřeva, příslušenství k dekoraci na party, pestrá hračka káča na hraní

#ad
Erlliyeu #ad - Exkluzivní: náš káča je vynikající zpracování, exkluzivně potištěno bohatým barevným přizpůsobením. Je perfektní pro koordinaci dětí, které trénují. Specifikace: 20 káčů v pestré sadě. Ideální jako zboží na dětské party, příslušenství na party, Velikonoce, výplň pytlů na party, vánoce, příslušenství k dekoracím na narozeniny, Halloween atd. Barva: červená, oranžová, modrá, zelená, žlutá, bílá, fialová.
ZnačkaErlliyeu #ad
Výrobceaipudun #ad
Výška1.77
Délka7.48
Hmotnost0.02
Šířka5.91
Číslo díluB08NSGK2X7
ModelkaB08NSGK2X7

10. GICO

#ad

GICO Sada oběhu a jojo s 11 klasickými káči a jojobovými pilami ze dřeva – vyrobeno v EU –

#ad
GICO #ad - Hrajte si jako naši otci a velcí otci. Káča barevný, jojobový, bičící káča. Originální značkové zboží gico – pestré, kruhové kolečko, klasické maličkosti. Gico káča a jojo sada s 11 klasickými křídly a jojo ze dřeva. Vyrobeno v EU. Obráběcí kruh, klasické maličkosti.
ZnačkaGICO #ad
VýrobceGICO #ad
Výška1.57
Délka17.32
Šířka3.15
Číslo díluKSet