Top 10 LEGO Rosenstrauß Mit Vase – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Horkovzdušný balón DREAMZzz Izzies Narval, dárek pro dívky a chlapce od 7 let 71472, hračka pro mořské živočichy, zachraňte Bunchu před albgnomem, proměnlivá hračka s velrybou pro děti

#ad
LEGO #ad - 2 možnosti hraní: kreativní děti mohou postavu velryb přestavět na horkovzdušnou hračku nebo ji napnout před kočárkem, aby představovaly nová dobrodružství. Nápad na dárek pro děti: tato malá lego sada je skvělým dárkem pro fanoušky LEGO DREAMZZ, kteří se těší na mnoho hodin s touto skvělou hračkou.

Lego dreamzzz sady: objevte také další dobrodružné hračky z řady lego dreamzzz pro dívky a chlapce; vaše dítě se může ponořit do světa snů a setkat se s mnoha postavami hrdinů LEGO DREAMZzz. Detailní minifigurky a zvířecí figurky lego dreamzzz: sada obsahuje minifigurku Izzie, algnoma a malou figurku zajíce Bunchu; kromě toho má hračka velryba výklopnou tlamu a roh na hlavě.

Mnohostranně přestavitelná hračka pro mořské zvířata: horkovzdušný balónek LEGO DREAMZzz Izzies Narwal nabízí 2 možnosti stavby, aby dívky a chlapci od 7 let mohli popustit volný průběh své fantazii.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.05
Šířka5.55
Číslo dílu71472
Modelka71472
Zárukatbd

2. LEGO

#ad

Kytice květin LEGO 10280 Icons, pokojová dekorace, umělé květiny k sestavení, domácí dekorace, umělé květiny pro dospělé, botanická kolekce

#ad
LEGO #ad - Povolte uzdu své fantazii a vytvořte si tímto zvláštním vánočním dárkem dekoraci místnosti, která nikdy neuvadne a překvapí přátele, muže i ženy. U květin můžete přizpůsobit květy a listy a nastavit délky stonku a vytvořit si tak krásný domov.

Obsahuje 15 stonků se směsí květů a listů, jako jsou růže, mák, hledíky, astry, sedmikrásky a traviny. Krásná dekorace do domácnosti obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Květiny ze 17 neobvyklých lego prvků s realistickými květinovými tvary a barvami vytvářejí stejně překvapivou a atraktivní pěnu.

Plně první lego kytice z umělých rostlin se skládá z více než 17 neobvyklých nových prvků s realistickými květinovými tvary a barvami. Lego kytice z umělých rostlin pro dospělé je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro přítele nebo milovaného člověka.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka15.04
Číslo dílu10280
Modelka10280
ZárukaFalls bei ihrem neuen lego set teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die teile kostenlos über unseren kundendienst für steine & teile. Wir bemühen uns, in allen ländern kostenlosen ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das recht vor, die verfügbarkeit dieses service jederzeit ohne vorherige ankündigung zu ändern.

3. LEGO

#ad

Pokojová dekorace, botanická kolekce, sada umělých rostlin na tvoření pro dospělé, Bonsaj Lego Icons 10281, nápad na dárek, dekorace do domácnosti

#ad
LEGO #ad - Obě sady listů lze aranžovat individuálně, abyste vytvořili jedinečnou dekoraci do pokoje, která upoutá pozornost v každé domácnosti nebo kanceláři. Pokojové dekorace botanické kolekce lego obsahují výběr modelů pro milovníky umělých květin a představují jedinečné výstavní kousky.

Fanoušci lega budou nadšeni zbrusu novou stavební technikou a neočekávanými tvary a barvami v sadě „Bonsaj“. Botanická kolekce lego obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Díky vyměnitelným dílkům můžete umělou rostlinu vyhotovit s klasickými zelenými listy nebo jasně růžovými třešňovými květy.

Tato lego sada na tvoření v jedinečném designu třešňových květů je překvapivým dárkem pro muže, teenagery, ženy, přítelkyni nebo přítele – pro všechny kutily a fanoušky kutilství. Obsahuje umělý model bonsaje na tvoření pro dospělé s obdélníkovým květináčem a podstavcem se vzhledem dřevěných latí z kostek Lego.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost1.61
Šířka10.31
Číslo dílu10281
Modelka6332925
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

4. LEGO

#ad

Lego Stavebnice Flower Bouquet 10280; jedinečná kytice a kreativní projekt pro dospělé, nový 2021 756 dílů

#ad
LEGO #ad - Květiny ze 17 neobvyklých lego prvků s realistickými květinovými tvary a barvami vytvářejí stejně překvapivý a zajímavý výstavní kousek. Stavebnice lego "kytice" 10280 je mimořádným dárkem a náročným stavebním projektem, aby z LEGO kamenů vznikla fascinující květinová ozdoba. Pokud hledáte trochu jiný květinový dárek, je kytice květin lego 10280 skvělou volbou.

Darovat a dostávat květiny vám přinese velkou radost. Hledík je například se svým rovným stonkem vysoký 36 cm. Umístěte květy a listy a změňte délku stonků, astry, abyste vytvořili nádherná aranžmá. Stonky jsou obsaženy v různých délkách. Jako první kytice lego obsahuje tato sada spoustu nových barev a tvarů, které si dospělí fanoušci lego zamilují. Tato kytice nadchne živými barvami a zajímavými tvary podle vzoru pravých květin jako růže, hledíky, vlčí máky, sedmikrásky a trávy.

Upozornění: není obsažena žádná váza. Má to být nejlepší možný dárek k narozeninám, k výročí nebo jiné zvláštní příležitosti? kytice lego je výjimečný dárek pro přátele, blízké nebo pro vás samotné – a to v každém ročním období. Lego prvky odpovídají přísným průmyslovým standardům již od roku 1958, takže jsou jednotné a kompatibilní a lze je vždy bez námahy složit a znovu oddělit. Prvky lego jsou podrobeny pádům, tlaku a torzním testům a důkladně analyzovány, horku, aby odpovídaly přísným globálním bezpečnostním standardům.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška2.78
Délka10.32
Hmotnost1.65
Šířka15.04
Číslo dílu10280
Modelka6332921
Záruka2

5. LEGO

#ad

Dekorace do domácnosti Botanická kolekce, Sada orchideje Lego Icons 10311 pro dospělé na tvoření dekorace do pokoje s umělými rostlinami

#ad
LEGO #ad - V botanické kolekci lego jsou skryté prvky, které jsou inspirovány jinými sadami – zkuste najít všechny. Otáčejte stonky, kořeny a listy rostliny lego a přestavujte stonky, květy, abyste vytvářeli nová květinová aranžmá.

Model je vytvořen podle skutečné orchideje a obsahuje 6 velkých květů, 2 čerstvě otevřené květy a rýhovanou vázu. S touto lego orchidejí můžete vytvořit snadno udržovatelný, ale originální komplet a použít jej jako dekoraci do pokoje nebo domácnosti. Sady na tvoření pro dospělé jsou dárkem pro přátele nebo Vás samotné a nabízejí uvolnění od stresujícího všedního dne. Vytvořte si vlastní orchidej s touto dekorativní umělou rostlinou LEGO – speciální LEGO sada pro dospělé. Umělé rostliny se neuvěřitelně blíží skutečnému vzoru s úžasnou láskou k detailu ve tvaru a barvě.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.35
Délka9.45
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo dílu10311
Modelka10311
ZárukaHerstellergarantie

6. LEGO

#ad

Eignet Sich als Home- und Büro-Deko, Geschenkidee für Kinder und Erwachsene, LEGO 21042 Architecture Freiheitsstatue, großes Set, New York Souvenir, Modellbausatz

#ad
LEGO #ad - Dieses set enthält mehr als 1;685 LEGO Teile. Die lego architecture produktlinie ist eine hommage an die Welt der Architektur in Gestalt von LEGO Steinen und spricht jeden an, Architektur, der sich für Reisen, Geschichte und Design interessiert;.

Enthält einen aufwendig nachgebildeten sockel mit schilden und Säulenbalkonen sowie die Statue mit dem Spitznamen „Lady Liberty“, die ein wallendes Gewand, eine siebenstrahlige Krone, die legendäre Tafel sowie eine goldene Fackel trägt;. Dieses lego architecture Set bietet ein anspruchsvolles und lohnendes Bauerlebnis. Das modell ist 44 cm hoch, 14 cm breit und 14 cm tief. Das beiliegende heft enthält informationen über das design, die Architektur und die Geschichte des Bauwerks; Nur in englischer und französischer Sprache; Das Heft kann in anderen Sprachen auf LEGO. Com/architecture heruntergeladen werden;.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška13.94
Délka7.52
Hmotnost2.98
Šířka4.65
Číslo dílu21042
Modelka21042
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

7. LEGO

#ad

LEGO Sada 10313 Icons kytice z divokých květin, muže, domácí dekorace, dárky pro ženy, umělé květiny s mákem a levandulí, botanická kolekce, pro něj, domácí dekorace

#ad
LEGO #ad - Tato sada lego icons pro dospělé je součástí lego botanical collection, a obsahuje prvky z rostlinného plastu, která je inspirována pravými rostlinami a květinami, který se vyrábí z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Nastávající vázací pásky na květiny mohou individuálně přizpůsobit výšku květin a experimentovat s různými aranžmá 16 nastavitelných stonků a vytvořit tak vlastní jedinečnou sestavu vlastní LEGO Botanical Collection.

S touto sadou květin lego icons můžete kreativně vytvořit nadčasový dárek pro dospělé a překvapit přítele nebo milovanou osobu k narozeninám nebo zvláštní příležitosti. Popusťte uzdu své fantazii a kreativitě s pestrobarevnou sadou kytic LEGO Icons, která obsahuje 8 různých dechberoucích druhů květin pro vytvoření nápadné kytice.

16 stonků květů se směsí různých druhů umělých květin, jako jsou chrpy, gerbery, velšský mák, mast na kravu, kapradí kůže, levandule, delpiny a lupiny. Vytvořte ještě větší kytici – tuto sadu lze kombinovat s kyticí LEGO Icons 10280 a vytvořit tak velkou kytici nebo 2 různé kytice. Nechte své kreativní schopnosti rozkvétat a vytvořte nádhernou domácí dekoraci, která nikdy neuvadne nebo se nemusí nalít! Vystavte je s hrdostí ve své vlastní váze jako dechberoucí dekoraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka10.31
Hmotnost1.34
Šířka15.04
Číslo dílu10313
Modelka10313
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky od data faktury

8. LEGO

#ad

Sada sukulentů Lego 10309 Icons Botanical Collection pro dospělé pro vytváření pokojových dekorací s 9 sestavitelnými umělými mini rostlinami, domácí dekorace exkluzivně v obchodě Amazon

#ad
LEGO #ad - Buďte kreativní tím, v malých skupinách nebo jednotlivě, že rostliny prezentujete společně, abyste tak vytvořili osobitý vzhled. Tato lego sada pro dospělé je inspirována pravými rostlinami a květinami a přináší s sebou moderní nádech.

Obdivujte různé tvary, textury a barvy, které dělají každou z umělých rostlin něčím zcela mimořádným. S 9 různými umělými rostlinami od lego, které vytvářejí na údržbu nenáročnou výstavku sukulentů a zkrášlují váš domov. K dispozici jsou 3 sady stavebních návodů pro 9 různých rostlin, takže si tuto sadu LEGO pro dospělé můžete užívat s přáteli a rodinou.

Pokuste se je všechny najít! rostliny ze sady lego botanical collection jsou ideální pro ruční práce pro dospělé a představují tak rozmanitý a pestrý dárek. V této sadě jsou ukryté prvky legO inspirované jinými sadami.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost1.47
Šířka10.31
Číslo dílu10309
Modelka10309

9. LEGO

#ad

Botanická sbírka kutilská sada pro dospělé, LEGO 10314 Icons aranžmá sušených květin, umělé květiny s růží a gerberami, dekorační dárek pro manželku nebo manžela, stolní nebo nástěnná dekorace

#ad
LEGO #ad - Tato lego sada pro dospělé je plná realistických detailů: gerbera a růže jsou středem pozornosti, živé barvy zajišťují nečekaný pohled, a teplé, který lidi přiměje podívat dvakrát. Tato sada je skvělým nápadem na dárek pro kutily pro dospělé a milovníky květin, kteří rádi zkoušejí různé kombinace.

Sada sušených květin lego icons je inspirována barvami podzimu a lze ji použít jako nástavec na tabuli nebo zavěsit na zeď jako působivou nástěnnou dekoraci. Jakmile sadu květin lego dokončíte, stane se z ní nádherná stolní dekorace nebo nástěnná dekorace, na kterou si budeš navždy vzpomínat. Sada lego je součástí botanical collection, která je inspirována pravými rostlinami a květinami a obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z trvale získávané cukrové třtiny.

Tato sada lego botanical collection nabízí relaxační zážitek během fáze stavby: Model má dělený design, takže se mohou sestavit 2 osoby a strávit s ním spoustu času. Lze jej kombinovat s dalšími sadami k dostání samostatně a vytvořit tak velkou květinovou dekoraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost1.46
Šířka10.31
Číslo dílu10314
Modelka10314
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

Sada k 100. výročí pro dospělé s minifigurkami Mickyho a Minnie myši, dárek pro ženy a muže, figurky Bambi a Dumba, LEGO Kamera Disney 43230 – Pocta Waltovi Disneyovi

#ad
LEGO #ad - Oslavte disneyho 100leté výročí kamerou lego walt disney hommage, sběratelským kouskem Disney hodným vystavením s minifigurkou samotného Walta Disney a některými jeho roztomilými postavami. Součástí dodávky je také ředitelská klapka s místem pro všechny obsažené postavy Disney a multiplan fotoaparát v měřítku minifigurek se třemi tištěnými obrazovkami, které ukazují, jak vznikl krátký film Disneyho "Starý mlýn".

Výročí disney a je zvláštním dárkem pro ženy a muže k narozeninám, výročí nebo bez zvláštní příležitosti pro každého fanouška Disneyho. Tato sada plná upomínkových předmětů se skládá z 811 dílů, z nichž mimo jiné vzniká filmová kamera ve stylu vintage s výklopnou zadní stěnou a překvapením a filmový proužek se statickými obrázky z 20 historických filmů Disney.

Sada disney obsahuje 3 minifigurky lego disney: mickey myš, Minnie myš a Walt Disney a LEGO zvířecí figurky Bambi a Dumbo. Tato sada lego disney pro dospělé byla vyvinuta k oslavě 100 K této speciální sadě patří také prémiová brožura s mnoha detaily k Disney, kameře, sadě samotné a návody, které vás provedou procesem stavby.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.78
Délka14.88
Šířka13.94
Číslo dílu43230
Modelka43230
Zárukatbd