Top 10 Lemongrass ätherisches öl – Vonné roztoky do sauny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Heldengrün

#ad

Heldengrün Bio saunová infuze citrusového kouzla pravé bio oleje – saunový olej s mandarinkou, citronem a citrónovou trávou – saunový nálev s éterickým bio olejem

#ad
Heldengrün #ad - Tato slunečná směs vykouzlí perfektní příjemné klima pro tělo i duši, která je jemná k očím a dýchacím cestám, vyzařuje intenzivní, trvalou vůni, aniž by dráždila. Kvalita heldengreen slibuje autentický, čistý a intenzivní zážitek ze sauny.

Uvolněte se a zažívejte, jak vás každý dech oživuje a osvěžuje. Až 12 měsíců po vašem nákupu – slibujeme! My ve firmě heldengrün reprezentujeme přírodní a udržitelné produkty s přesvědčivou kvalitou. Vyvinuto s láskou a oddaností: citron osvěžuje, mandarinka oživuje a inspiruje citrónovou trávu. Citrusové kouzlo" rozvíjí kompozici vůně, která oživuje a osvěžuje. Pokud nebudeš šťastná bez přání, vrátíme ti peníze nebo je vyměníme za Váš produkt s přáním Hero Green.

Objevujte čistotu přírody s naší saunovou infuzí vyrobenou ze 100% bio certifikovaných éterických olejů od Hero Green. Náš koncentrát do sauny je vysoce koncentrovaný a díky své čistotě obzvlášť vydatný: 1–3 uzávěry na 1 l vody, slibují až 20 saunových cest. Ponořte se do saunového zážitku, který nabije vaše smysly energií citrusových plodů a probudí novou radost ze života.
ZnačkaHeldengrün #ad
VýrobceHeldengrün #ad

2. Sala

#ad

Sala Lemonový trávní olej éterický olej citronový trávní olej přírodní 500 ml skleněná láhev

#ad
Sala #ad - Má intenzivní, čerstvou vůni. Způsobuje těžké poškození očí. Může způsobit alergické reakce pokožky. Balení: skleněná láhev obrázek je ilustrativní. Signální slovo: gefahr / bezpečnostní pokyny: způsobuje podráždění kůže. Díl rostliny: bylina / Výroba: destilace vodní páry. Kodlivý pro vodní organismy, s delším účinkem. Osvěžuje a aktivuje. Cymbopogon flexuosus / 100% čistý přírodní éterický olej / původ: Indie.
ZnačkaSala #ad
VýrobceSalandis GbR, Gaußstr. 12, D-17491 Greifswald #ad
Číslo dílu4251962500763

3. Sala

#ad

Sala Citronová tráva éterický olej přírodní 250 ml skleněná láhev

#ad
Sala #ad - Balení: skleněná láhev ilustrační obrázek. Má osvěžující a aktivační účinek. Má intenzivní, svěží vůni připomínající citrón. Může způsobit alergické reakce kůže. Signální slovo: nebezpeČÍ / upozornění na nebezpečí: způsobuje podráždění kůže. Cymbopogon flexuosus / 100% čistý přírodní éterický olej / původ: Indie. Kodlivý pro vodní organismy, s delším účinkem. Způsobuje těžké poškození očí. St rostliny: bylina / Výroba: destilace vodní páry.
ZnačkaSala #ad
VýrobceSalandis GbR, Gaußstr. 12, D-17491 Greifswald #ad
Číslo dílu4251962508349

4. Sala

#ad

Sala Lemonový trávní olej éterický olej citronový trávní olej přírodní 1 l 1000 ml skleněná láhev

#ad
Sala #ad - Má intenzivní, čerstvou vůni. Signální slovo: gefahr / bezpečnostní pokyny: způsobuje podráždění kůže. Způsobuje těžké poškození očí. Cymbopogon flexuosus / 100% čistý přírodní éterický olej / původ: Indie. Osvěžuje a aktivuje. Může způsobit alergické reakce pokožky. Balení: skleněná láhev obrázek je ilustrativní. Díl rostliny: bylina / Výroba: destilace vodní páry. Kodlivý pro vodní organismy, s delším účinkem.
ZnačkaSala #ad
VýrobceSalandis GbR, Gaußstr. 12, D-17491 Greifswald #ad
Číslo dílu4251962508356

5. Sala

#ad

Sala Lemonový trávní olej éterický olej citronový trávní olej přírodní 100 ml skleněná láhev

#ad
Sala #ad - Kodlivý pro vodní organismy, s delším účinkem. Může způsobit alergické reakce pokožky. Balení: skleněná láhev obrázek je ilustrativní. Díl rostliny: bylina / Výroba: destilace vodní páry. Způsobuje těžké poškození očí. Cymbopogon flexuosus / 100% čistý přírodní éterický olej / původ: Indie. Signální slovo: gefahr / bezpečnostní pokyny: způsobuje podráždění kůže. Má intenzivní, čerstvou vůni. Osvěžuje a aktivuje.
ZnačkaSala #ad
VýrobceSalandis GbR, Gaußstr. 12, D-17491 Greifswald #ad
Číslo dílu4251962508332

6. CozyNature

#ad

CozyNature® Saunový nálev s éterickým olejem | saunový nálev | saunové příslušenství | 4 sada – eukalyptová citronová tráva borovice borovice levandule – 4 x 100 ml | včetně e-knihy o sauně zdarma

#ad
CozyNature #ad - Istá relaxace s éterickým olejem – dárková sada z přírodního oleje obsahuje kvalitní infuze a hýčká vůní levandulové eukalyptové citronové trávy a borovice levandule.

Bezpečné a chráněné – laboratorní lahve pet s ochranou proti uv záření s dětskou pojistkou zajišťují dlouhou životnost a udrží vaše vůně i po dlouhé době. Nejvyšší standardy kvality – vyrobeno a plněno v německu, charakteristika výrobku, která bez výjimky potvrzuje dobré složky každého oleje z aromatické dárkové sady. Další kvalitní a zajímavé produkty sauny se nacházejí v kvalitním sortimentu. Vydatná a dlouhá životnost – každá vůně příjemně a vytrvalě rozvíjí své aroma. Sada vám poskytne až 100 naběraček plný požitek. Dlouhá zkušenost – v sauně se cozynature vyznačuje spolehlivým partnerem pro váš program pohody.
ZnačkaCozyNature #ad
VýrobceCozyNature #ad

7. AllgäuQuelle Naturprodukte

#ad

AllgäuQuelle® saunová infuze se 100% bio oleji, osvěžení, pomeranč, citronová tráva, bergamot, 100 ml

#ad
AllgäuQuelle Naturprodukte #ad - Protože za našimi výrobky stojíme, nabízíme jako výrobce "60denní záruku vrácení peněz" pro naši saunovou vůni. Tak se při infuzi nedráždí sliznice. Vyvinuto s láskou.

Speciální bio energetické sklo miron chrání naši saunovou infuzi před UV zářením. Prémiová kvalita! náš bio saunový nálev obsahuje výhradně kvalitní látky: citronová tráva, pomeranč, bergamot, alkohol a energetizovaná voda z Allgäuer "Bad Nieratz Quelle". Neškrábe na krku, nehoří v očích. Jsme členy německého saunového údu. Přírodní bio! naše saunová infuze se 100% čistými přírodními éterickými oleji do sauny z kontrolovaného biologického pěstování kbA. Naše saunové příslušenství se vyvíjí v allgäu a vyrábí v jižním německu. V naší saunové infuzi nepoužíváme žádné umělé přísady. Delší trvanlivost.
ZnačkaAllgäuQuelle Naturprodukte #ad
VýrobceAllgäuQuelle Naturprodukte GmbH #ad
Výška5.12
Délka1.81
Šířka1.81

8. Odoro Essenzen

#ad

Osvěžení, saunové ořechy, citrónová tráva, Luponová tráva do sauny od Odoro – 100% éterické oleje do sauny – prémiový koncentrát na vypařování 100 ml – přírodní vůně do sauny

#ad
Odoro Essenzen #ad - Lemongras saunový odlitek špičkové třídy. Veganské, bez přísad nebo konzervačních látek. Nejvyšší kvalita. 100% éterický olej z citronové trávy. Nádobu lze recyklovat, bez těžkých kovů a změkčovadel bez BPA.

Autentická citrónová tráva. 100% přírodní jídla – neustálá kontrola, pečující a bio-logická díky destilaci, lisované za studena z přírodních součástí každé rostliny. Stříkavé, přírodní a ovocné. Náš sortiment vůně: mentol eukalyptus, borovicově rozmarýn, šalvěj a ukalyptus, sibiřská smrková jehla, latěkový tymián, přírodní limetka, zázvor pomeranč, citrónová máta, krevný pomerančový grapefruit, geranský palmarok, mátové maroko, přírodní citrónová tráva.

K dostání také jako příslušenství v dárkové sadě do sauny Odoro. Inná, dlouhotrvající prémiová vůně s nezkresleným aromatem.
ZnačkaOdoro Essenzen #ad
VýrobceOdoro Essenzen #ad
Výška6.69
Délka6.69
Šířka1.38
Číslo dílu10019

9. Schneider natürlich für mich

#ad

Citronová tráva 20 ml, Sauna potřeby Schneider – éterický olej

#ad
Schneider natürlich für mich #ad - Oblast použití: vhodné jako vonné esence pro vnitřní prostory, jako masážní olej, jako přísada do koupele nebo k inhalaci. Terický olej z citrónové trávy působí proti nehybnosti a náladě.

Celá síla citronové trávy v jednom koncentrátu jako přírodní éterický olej. Pro nejlepší zážitek z odpočinku doporučujeme naši saunovou infuzi koncentrátů v mnoha různých směrech zápachu. Peelingový efekt podporuje prokrvení, odstraňuje staré šupiny pokožky, regeneruje pokožku a otevírá póry. Oživuje tělo a ducha a podporuje koncentraci, seznam podnikání a kreativitu. Doporučujeme předem použít naši saunovou nebo koupelovou sůl ve spojení se saunou nebo teplou koupelí. Díky tomu je pro každého něco.
ZnačkaSchneider natürlich für mich #ad
VýrobceSchneider #ad
Číslo dílu65607

10. Sala

#ad

Sala Olej z citronové trávy éterický olej citronová tráva přírodní 10 ml

#ad
Sala #ad - Cymbopogon flexuosus / 100% čistý přírodní éterický olej / původ: Indie. Signální slovo: nebezpeČnost / upozornění na nebezpečí: způsobuje podráždění kůže. Kodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Může způsobit alergickou reakci kůže. Osvěžuje a aktivuje. Balení: skleněná láhev ilustrační obrázek. Způsobuje těžké poškození očí. Má intenzivní, svěží vůni připomínající citrón. St rostliny: bylina / výroba: destilace vodní páry.
ZnačkaSala #ad
VýrobceSalandis GbR, Gaußstr. 12, D-17491 Greifswald #ad
Číslo dílu4251962508295