Top 10 Magnetbausteine ab 2 Jahre – Magnetické hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KayQidee

#ad

Magnetische Bausteine 38 Teile Magnetspielzeug Magneten Kinder Magnet Spielzeug ab 3 4 5 6 7 8 Jahre Junge Mädchen Kinderspielzeug Magnetbausteine Magnetspiel Weihnachten Geburtstags Geschenk

#ad
KayQidee #ad - Die magnetbausteine sind eine Idee Geschenke für 3 4 5 6 7 Jahre alte Jungen Mädchen. Reiche und farbenfrohe- einschließlich einer vielzahl von farben magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen mädchen und jeder magnetbausteine ist ein doppeltes Farb. Die magnetischen bausteine magnetspiel kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre können nicht nur die Fähigkeiten der Kinderlösungsfunktionen fördern, sondern auch soziale Interaktion.

Perfektes geschenk- dieses magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre kommt mit einer wunderschönen schachtel. Das magnetbausteine ist ein spielzeug kinder ab 3 4 5 6 jahre, dass Kinder ihre Kreativität teilen können. Diese magnetspiel, magnet spielzeug kinder set, enthält 18 Dreiecke und 20 Quadrate. Es wird gesellschaft haben, die Ihre Kinder erwachsen werden. Die magnetespielzeug ist für 3 4 5 6 7 8 Jahre alte Mädchen Jungen Kinder geeignet. Getrortless kreisitive-die magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen magnetbausteine -design ermöglichen es kindern, ihre fantasie zum Leben zu erwecken und verschiedene Formen zu schaffen.

Eltern-kind-interaktionsspielzeug-die magnetbausteine magnet spielzeug kinder sind ein lustiges bildungsspielzeug für Eltern und Kinder, um zusammen zu bauen! Der Aufbau mit unseren magnet spielzeug kinder ab 3 4 5 6 jahre kann eine fantastische Erfahrung sein, die die Beziehung zwischen Eltern und ihren Kindern stärkt und gleichzeitig den Kindern die Möglichkeit bietet, sich über Teamarbeit und Kontakte mit Gleichaltrigen zu lernen. Magnetspiel kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre. Die magnetischen Bausteine können reichhaltige und vielfältige Formen aufbauen.
ZnačkaKayQidee #ad
VýrobceKayQidee #ad
Výška1.18
Délka7.09
Hmotnost0.66
Šířka5.12
Číslo díluMB-98
ModelkaMB-98
Záruka6 months free return

2. KIDCHEER

#ad

Vícebarevné, KIDCHEER Magnetické stavebnice, dárky pro chlapce a dívky od 2 3 do 4 let, magnetické stavebnice, 36 kusů, magnety dětská hračka s číselnými bloky a pytlem

#ad
KIDCHEER #ad - Děti vyvíjejí nejen motorické hračky, ale také se učí barvy. Jeho výhody jsou tou nejlepší volbou pro magnetické hračky a výukové hračky. Konstrukční hračka má krásnou barvu. Na rozdíl od jiných magnetických stavebních kamenů na trhu jsou naše magnety pro děti vyrobeny z kvalitního plastu a zapečetěny železem, aby nevypadly.

Vhodné pro každou příležitost, Vánoce. Kreativní dárky pro chlapce a dívky – magnetické kostky jsou skvělým dárkem pro děti nebo malé děti ve věku 2 3, 4 5 let. Zaměstnané děti – magnetické bloky povzbudí chlapce a dívky k tomu, vlaky, létající stroje, aby své fantazii dali volný průběh. A děti mohou objevit zábavu z 3D magnetické hry. Magnetické puzzle základní třídy - obdržíte 28 stavebních kostek, 8 čísel, sešit s nápady a jeden pytel.

Standardní velikosti jsou kompatibilní s nejdůležitějšími značkami na trhu. Bezpečnost na prvním místě – sada hraček kidcheer je nejnovější verzí. Kreativita dětí ohromí učitele, Den dětí, narozeniny, dovolenou, prarodiče a rodiče. Stávající sadu magnetických dlaždic můžete rozšířit přidáním dalších bloků. Rodiče se mohou zúčastnit a vést děti, aby se jejich myšlení odlišovaly.
ZnačkaKIDCHEER #ad
VýrobceKIDCHEER #ad
Výška9.45
Délka5.51
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluKIDCHEER
ModelkaKIDCHEER

3. CONDIS

#ad

Magnetické stavebnice, dětské hračky, magnetické hry pro děti, Condis Magnetické stavebnice, magnetické hračky, puzzle dárek od 3 4 5 6 7 let chlapec dívka, 42dílné, magnetické hračky

#ad
CONDIS #ad - Toto je v krabičce 42dílná sada obsahuje 18 trojúhelníků, 24 čtverců a uživatelskou příručku. Nabízíme vám rychlý a uspokojivý zákaznický servis. 100% spokojenost zaručena společnost condis se snaží zpracovat všechny dotazy týkající se produktu a servisu a je odhodlána nabídnout všem zákazníkům 5hvězdičkový zážitek z nákupu.

Upozornění: bezpečnostní zkouška pro děti od 3 let. Posílení rodinných vazeb? strávit spoustu času s rodinou je stále důležitější. 50denní vrácení peněz a 12měsíční záruka na výrobek je vždy po ruce, takže můžete nakupovat s důvěrou. Certifikovaná kvalita vyrobeno z netoxického plastu abs bez obsahu bpa, v potravinářské kvalitě. Jemně zaoblené rohy chrání ruce dětí před zraněním.

V souladu s ce, asTM a EN71. Hraní si se stavebnicemi a vytváření něčeho s vašimi dětmi jsou příjemné a uvolňující okamžiky, pomáhá dětem přiblížit se a vytvořit zdravý, pozitivní vztah rodičů a dětí. Nejlepší dárek pro děti od 3 let stavebnice stimuluje vývoj mozku a schopnost myšlení, zlepšuje zručnost prstů a flexibilitu podporuje kreativitu a fantazii vašich dětí při stavbě jedinečných, pokročilých struktur.
ZnačkaCONDIS #ad
VýrobceShenzhen Zhaizai Trading Company Limited #ad
Hmotnost0.97
Číslo díluCONDISDE20A
ModelkaCONDISDE20A

4. ATCRINICT

#ad

Magnetické stavebnicové kostky magnety dětská hračka od 2 3 4 5 6 7 8 let 40 ks dárek pro dívky chlapce ideální STEM pro učení kreativity dětská hračka pro děti na Nový rok Vánoce

#ad
ATCRINICT #ad - Učení v raném věku je nezbytně nutné. Pastelové barvy byly tak pěkné. Děti od 2 3 4 5 6 7 8 let se mohou naučit barvy a tvary, zatímco se baví. Co je součástí balení: celkem 40 magnetických dlaždic, dárek pro dívky, 16 trojúhelníků a 24 čtverců. Udržujte děti mimo obrazovku a užívejte si zábavu z hračky, chlapce od 2 3 4 5 6 7 8 let staré dívky a chlapce kdykoli a kdekoliv.

Bezpečné a dlouhá životnost: magnetické stavebnicové kostky pro dívky a chlapce ve věku 2 3 4 4 5 6 7 8 let jsou vyrobeny z originálního ABS materiálu bez BPA, s kulatými hranami pro bezpečnost a hladký pocit v ruce. Ultrazvuková metoda svařování testy proti házení, aby se zabránilo rozpadu. Skvělý nápad na dárek pro každou příležitost, festival, narozeninový dárek hračka.

Směv na tváři dítěte byl k nezaplacení! S touto hračkou pro dívky od 2 3 4 5 6 7 let mohou dívky a chlapci snadno postavit dům, zámek, aerobat, meteor a tak dále. Tyto magnetické kostky lze smíchat také s jinými magnety tohoto druhu. Ideální dárky: tato magnetická stavebnice pro děti je rozhodně nejlepší dárek pro dívky ve věku 2 3 4 5 6 7 8 let staré dívky, vánoce, chlapce a děti. Magnety jsou velmi silné. Zábavná a pedagogická hračka pro děti: magnetické kostky jsou veselé a poučné.
ZnačkaATCRINICT #ad
VýrobceATCRINICT #ad
Výška1.77
Délka7.87
Hmotnost0.77
Šířka5.51
Číslo dílu40pc
Modelka40pc
ZárukaPokud máte dotazy, spojte se s námi!

5. Desire Deluxe

#ad

Vzdělávací hračka pro dívky, Desire Deluxe Magnetické stavebnicové bloky 94 ks stavebnicové bloky sada Montessori hračka díly pro děti od 2 3 4 5 6 7 8 let věku, chlapce

#ad
Desire Deluxe #ad - Mnoho různých konstrukcí– chlapci a dívky mohou své fantazii popustit zcela volný průběh. Také pro skupiny ve školce, na kita nebo na základní škole. Přesvědčte se sami o naší kvalitě! také pro skupiny– díky velkému počtu stavebních kostek je hračka ideální také pro dvě nebo více osob.

Nejlepší poměr cena/výkon – v porovnání se všemi ostatními nabídkami mají naše magnetické kostky nejlepší poměr ceny a výkonu. Ať už dům, srdce, letadlo, míč nebo rotující větrný mlýn – tyto a mnohé další tvary jsou možné a kombinovatelné. Vhodné pro všechny děti od 3 let. Certifikovaná kvalita – pečlivě vyrobeno, z netoxického a robustního ABS plastu v potravinářské kvalitě, zaoblené rohy bez ostrých hran – nemusíte si dělat starosti o bezpečnost svého dítěte.

Xxl dárková sada / 94 dílků– 30 × magnetické čtvercové bloky, 16 × počet a mat, 1× stojan, 1× základna, 1× osa rotující, 12 × magnetické trojúhelníky, 2× barevný šestiúhelník, 2× průhledný šestiúhelník, 26 × abecední karty, 2× šrouby, 1× dárkové balení.
ZnačkaDesire Deluxe #ad
VýrobceDesire Deluxe #ad
Výška3.46
Délka10.55
Hmotnost1.72
Šířka6.3
Číslo díluMBB0152
ModelkaMBB01522602

6. CONDIS

#ad

Magnety, magnetické hry pro dárek od 3 4 5 6 7 8 let, CONDIS Magnetické stavebnice, dětské magnetické stavebnice, chlapec, 120 dílů, magnetické hračky, děvčata, stavební bloky,, magnetické hračky

#ad
CONDIS #ad - Magnetické hry pro děti jsou perfektní pro domácí zábavu, školy a kancelářskou zábavu. Certifikovaná kvalita vyrobeno z netoxického abs plastu bez obsahu bpa, v potravinářské kvalitě. Jemně zaoblené rohy chrání ruce dětí před zraněním. Kompletní sada zásuvných her pro zábavu/120 dílů– v porovnání se všemi ostatními nabídkami mají naše magnetické bloky nejlepší poměr ceny a výkonu.

Nejlepší dárek pro děti od 3 let magnetická stavebnice pomáhá dětem při schopnostech řešit problémy, takže je lze znovu použít k oživení fantazie vašeho dítěte. V souladu s ce, asTM a EN71. Nabízíme vám rychlý a uspokojivý zákaznický servis. 30 trojúhelníků, 28 čtverců, 1 obrovské kolo, 16 číselných karet nemagnetických, 2 lichoběžníky, 26 abecedních karet nemagnetické, 2 půlkruhy, 2 obdélníky, 2 šestihrany, 4 rovnoramenné trojúhelníky, 4 kosočtverce, 2 kola a 1 taška.

Vzdělávací hry – vhodné pro vaše dítě jako dárek k narozeninám, učit se tvary a barvy. Díly jsou trvanlivé a bezpečné, Velikonocům a vánočním dárkům. Magnetické stavebnicové kostky pro děti snadné čištění a skladování hračka condis je dodávána s bonusovou taškou pro snadné čištění a skladování. Magnetické hry stavebnicové pedagogické dětské hry od 3 let chlapci chlapci / chlapci / dívky / malé děti.
ZnačkaCONDIS #ad
VýrobceShenzhen Zhaizai Trading Company Limited #ad
Hmotnost2.43
Číslo díluDE-Condis121
ModelkaDE-Condis121

7. ZHANGXIN

#ad

ZHANGXIN Magnetické stavebnice/dlaždice hračka pro 2 3 4 5 6 7 8 let chlapci a dívky STEM vzdělávací hračka pro děti malé děti dětské narozeniny

#ad
ZHANGXIN #ad - Více možností hraní magnetické stavebnice stimulují kreativitu dětí ve věku 3 4 5 6 7 let. Pastelové barvy jsou velmi pěkné a jsou skvělou volbou pro vánoční narozeninové dárkové hračky. Děti chlapci a dívky 2 3 4 5 6 7 8 při hraní s hračkou se mohou naučit barvy a tvary.

Kreativní dárky magnetické stavebnice jsou rozhodně nejlepším dárkem pro dívky, chlapce a malé děti ve věku 2 3 4 5 6 7 8 let. Děti mohou popustit uzdu své fantazii. Bezpečné a bezpečné dětské magnety jsou vyrobeny z kvalitního, vhodné pro malé děti, z originálního abs materiálu, netoxického materiálu, bezpečné a hladké na dotek, magnety jsou velmi silné a ultrazvukové svařování je testováno tak, se zaoblenými hranami, chlapce a dívky, děti starší 3 let, aby se zabránilo prasknutí. Děti mohou zcela jednoduše stavět robotické domy, raketová auta, zámky, letadla, vysokozdvižné meteory atd.

Zábavná hračka pro děti magnetické hračky jsou jak zábavné, tak i poučné malé děti. Každý tvar této magnetické hračky může být také smíchán s jinými podobnými magnety. Udržujte své děti mimo obrazovku, 10 trojúhelníků, 22 čtverců, 6 sestavených autodílů, snadno se manipuluje a umožní vám a vašemu druhu hrát si s hračkami kdykoli a kdekoli. Inkluze celkem 38 bloků, hračka pro 4leté 5leté 6leté chlapce a dívky. Jedná se o dózu hraček s velmi dlouhou životností.
ZnačkaZHANGXIN #ad
Výrobcezhangxin #ad
Výška5.91
Délka7.87
Hmotnost0.93
Šířka1.97
Číslo dílu38
ModelkaHY2MB-38
Záruka2

8. YADODO

#ad

Magnetické stavebnicové kostky od 2 3 4 5 6 7 let magnetické stavebnice děti vzdělávací hry Montessori Magnet Hračka Děti Kuličky Tyče 42 kusů Magnetic Building Blocks Magnetic Building Blocks

#ad
YADODO #ad - Nejlepší dárky pro děti-atraktivní design sady barevných magnetických hraček je koncipován pro výcvik Montessori a design pro vaše děti, když jsou děti na Den dětí, narozeniny a Vánoce na Vánoce. Fun magnetic building block set – tato sada magnetických dlaždic obsahuje 42 magnetických bloků.

Meanwhile také důrazně doporučujeme, aby rodiče s těmito stavebními kameny hrali vesele s dětmi. Vzdělávací a vzdělávací hračka– smyslná výuková hračka, 3, obohacte jejich fantazii a kreativitu a trénujte jejich praktické schopnosti, 7, 4, která je velmi vhodná pro děti ve věku 2, 8 let. Astný čas hraní – vhodné pro chlapce a dívky každého věku nad 3 roky staré stavební hry jsou tou nejlepší volbou pro přátele. K dispozici je 12 koulí 1, 58 palce v průměru, 12 dlouhých tyčí, 12 krátkých tyčí a 6 zahnutých tyčí.

Vytvářejte modely od 2d do 3d, schopnosti myšlení a schopnosti koordinace rukou a očí. Vaše dítě bude mít radost, že bude šťastným úsměvem. Netoxický, povrchový drážkový design a velká velikost lze snadno uchopit, olova, aby se zabránilo spolknutí dětí a lze je používat s důvěrou. Lze sestavit do různých zajímavých magnetických tvarů. Používá se pro počítání, matematiku, 6, kultivujte pocit prostoru dětí, třídění, 5, rozpoznávání barev a tvarů atd.
ZnačkaYADODO #ad
VýrobceYADODO #ad
Výška1.18
Délka1.18
Hmotnost1.08
Šířka0.78
Číslo dílu003
Modelkamagnetische bausteine kinder
Záruka2

9. Theefun

#ad

Dárek, magnetické hry pro děti, 5, dětská hračka, 100 dílů magnetických stavebních kostek, chlapec, Theefun Magnetické stavebnice, 7 let, hračka od 2 3, magnetické hračky, 4, magnetické bloky, 6

#ad
Theefun #ad - Děti si při hraní zlepší svou kinetickou inteligenci, koordinaci a schopnosti řešit problémy! Díky různým velikostem a tvarům mohou vaše děti oživit svou fantazii. Magnetické stavebnicové kostky 100 dílůjedna sada, 28 čtverců, 2 kola auta, 2 šestiúhelníky, 8 příslušenství k ruským kolům, nekonečné možnosti.

Bezpečné pro malé rucedopřejte si trochu klidu. Pedagogické a kreativní magnetické hry pro děti od 3 4 do 5 6 let povzbudí děti k kreativitě. Magnetické hry pro děti jsou perfektní pro domácí a školní a kancelářskou zábavu. Děti budou celé hodiny stavět výškovou budovu. Magnetické moduly theefun jsou vyrobeny z hladkého, kvalitního a netoxického ABS plastu a jsou ideální pro děti od 3 let. Nápadový dárek pro chlapce a dívky tyto magnetické stavebnicové kostky magnetické hračky od 3 4 do 5 6 let dívky pokrývají mnoho tvarů a lze je kombinovat do mnoha vzorů.

Odolné a silné magnety magnetická hračka pro děti obsahuje větší magnetické moduly se silnějším magnetismem, takže hračky od 3 4, díky čemuž je spojený tvar stabilnější, 5, 6 7 8 let mladí chlapci a dívky nejsou omezeny kreativitou. Každá sada obsahuje 39 map zámku, 4 dlouhé trojúhelníky, 2 lichoběžníky, 14 trojúhelníků, 1 úložnou tašku a 1 sešit s návodem český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaTheefun #ad
VýrobceTheefun #ad
Výška2.68
Délka11.89
Hmotnost1.65
Šířka9.45
Číslo dílu.
Modelka.
Záruka12

10. AOUVT

#ad

3D stavebnice hračka, vzdělávací hračka, vhodná pro chlapce a dívky ve věku 3 4 5 6 7 8 let, AOUVT 64 ks magnetických stavebních kostek, magnetická hračka pro děti

#ad
AOUVT #ad - Bezpečnost a ochrana životního prostředí: magnetické tyče jsou vyrobeny z kvalitního abs materiálu, jsou robustní a mají dlouhou životnost, čímž se nepoškodí dětské ruce. Veselá hračka na učení : tento magnetický stavebnicový blok lze kombinovat do celé řady modelů a vzorů.

Hry pro rodiče a děti: magnetické tyče zvyšují vztah mezi vámi a vaším dítětem. Hrany stavebních kostek jsou hladké a bez otřepů, neobsahují BPA, rodiče budou mít jistotu. Dáme vám uspokojivou odpověď! Díky tvaru hry mohou děti stimulovat svou představivost a kreativitu, zlepšit koordinaci rukou a nohou a zvýšit své smyslové schopnosti pro barvy. Doprovázejte děti ve volném čase a vychutnejte si teplé okamžiky, které s sebou přinášejí magnetické stavebnice tak, aby děti mohly cítit teplo rodiny a lásku ke společnosti. Magnetické tyče se skládají z mnoha různých barev.

Velká velikost je pro děti pohodlnější. Perfektní výběr dárků pro děti: magnetické stavebnice jsou perfektní volbou pro děti, halloween, ať už k narozeninám, Díkůvzdání a jakékoli oslavě. Sada 64 ks magnetických stavebních kostek : tato sada magnetických stavebních tyčí obsahuje: 16 dlouhých tyčí, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nechte děti bavit se, netoxické a bez zápachu. Pokud se u výrobku vyskytne problém s kvalitou, dni dětí, Vánocům, Velikonocům, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaAOUVT #ad
Výrobce2 #ad
Výška1.97
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo dílu1
Modelka1