Top 10 Meisterkoch Topfset Focus – Sady pánví

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS

#ad

Indukční ušlechtilá ocel, 5 hrnců se skleněnou poklicí a pánví | tepelně izolační rukojeti, bez povrchové úpravy, vhodné do myčky nádobí, 6dílná sada hrnců a pánví Meisterkoch

#ad
MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad - Multitalent vaření jako profesionálové. Navíc zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a dlouhou akumulaci tepla. Studené rukojeti rukojeti velmi dobře izolují teplo od hrnce.

Tak lze pokrmy dovedně uvést na scénu. Tepelně izolující studené rukojeti zajišťují bezpečné vaření na sporáku. Spora energie promyšlené dno kapslí umožňuje energeticky úsporné vaření. Se sadou hrnců meisterkoch z kartáčované ušlechtilé oceli to není problém. Rozsah dodávky: 1x hrnec na maso ø 16 cm, 20 cm, 1x hrnec na maso ø 20 cm, 1x hrnec na maso ø 24 cm, 2x skleněná poklice ø 16 cm, 1x hrnec ø 16 cm, 1x hrnec na pečení ø 20 cm, 1x pánev ø 24 cm, 1x skleněná poklice ø 24 cm.

Díky tomu je používání chňapek zbytečné. Praktické funkce jako vnitřní měřítko šetří zbytečné kuchyňské potřeby a čas. Stylový design této sady hrnců je nápadný, ale ne vtíravý.
ZnačkaMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
VýrobceMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad

2. MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS

#ad

Vhodné do myčky, 3dílná sada kuchyňských nádob, pro, tepelně izolační rukojeti, Sada hrnců MeisterKoch, silikonový kroužek se sítkem ve skleněné poklici, vnitřní stupnice, indukční nerezová ocel

#ad
MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad - Každý květináč je vybaven vnitřní stupnicí. Silikonový kroužek zabraňuje nežádoucímu poškrábání varné desky. Bezpečné vaření každý ze tří hrnců je vybaven tepelně izolačními rukojeťmi. Dokonale utěsněné skleněná víčka jsou vybavena silikonovým kroužkem, který umožňuje výrazně lepší utěsnění.

Ušetříte tak čas a budete méně závislí na dalších kuchyňských pomocnících. Rukojeti přitom nejsou ani při delším vaření příliš horké a lze je používat i bez chňapek nebo rukavic. Vylévání bez kapek víko má integrované dvě různé funkce nalévání. Díky tomu zůstávají cenná aromata při vaření zachována a šetří náklady na energii. Jemné síto pro únik tekutiny nebo páry.

Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel hrnce jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli 18/10 Společně s širokým okrajem už vedle něj neklesá kapka. V kombinaci se dnem kapsle zajišťuje použití těchto materiálů rovnoměrnou distribuci tepla a dlouhou akumulaci tepla. A dlouhý otvor pro úplné vylití tekutin. Praktické funkce sada hrnců zaujme mnoha funkcemi, které enormně usnadňují každodenní kuchyni.
ZnačkaMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
VýrobceMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
Modelka12534802

3. Zwilling

#ad

S funkcí vylévání, vhodné pro indukci, ušlechtilá ocel, ZWILLING TrueFlow 4dílná sada hrnců na vaření, stříbrná

#ad
Zwilling #ad - Všestranná 4dílná sada hrnců na vaření z 1 hrnce 16 cm, 1 hrnce 20 cm, 1 hrnce 24 cm a 1 pekáče 20 cm pro malé nebo rozsáhlé pokrmy pro jednu nebo více osob.

Rozsah dodávky: 1x sada hrnců na vaření zwilling trueflow, obsah: obsahuje 1 hrnec na vaření 16 cm, 4dílná, materiál: 18/10 ušlechtilá ocel, barva: stříbrná, 1 hrnec na vaření 20 cm, 1 hrnec na vaření 24 cm, 1 pekáč 20 cm, 1009153. Energeticky úsporné vaření díky přesnému skleněnému víku a sendvičovému dnu Sigma Classic + pro optimální akumulaci a distribuci tepla. Vysoká odolnost proti poškrábání a oděru díky nerezové a odolné ušlechtilé oceli 18/10 Praktická funkce nalévání ve víku pro bezpečné vylévání zcela bez popálení.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZWILLING #ad
Výška14.57
Délka18.31
Hmotnost14.11
Šířka10.24
Číslo dílu1009153
Modelka1009153
Záruka2 roky výrobce.

4. ZWILLING

#ad

ZWILLING Simplify sada hrnců z ušlechtilé oceli, 5dílná, stříbro-černá, vhodné pro indukci, s integrovaným sítkem ve víku

#ad
ZWILLING #ad - Praktické rukojeti z ušlechtilé oceli Stay-Cool se silikonovým opláštěním pro bezpečnou a praktickou manipulaci zcela bez popálenin. 66870-005-0 / 1009150 . č. Energeticky úsporné vaření: inovativní sendvičové dno sigma classic+ pro optimální akumulaci a distribuci tepla, včetně indukčních, vhodné pro všechny typy sporáků, vysoce kvalitní zpracování z nerezové oceli 18/10: hygienické a chuťově neutrální, vhodné do myčky.

Rozsah dodávky: 1x sada hrnců na vaření zwilling 5dílná, 5 l, simplify, barva: stříbrná černá, materiál: ušlechtilá ocel 18/10, Ø 20 cm/ 3, obsah: 3x hrnec na vaření s víkem Ø 16 cm/ 2 l, 5 l, 1x hrnec s rukojetí Ø 16 cm/1, Ø 24 cm/ 6 l, 1x pekáč + poklice Ø 20 cm/3 l, výr.

Víko má integrované síto pro rychlé a bezpečné vylévání vody a praktický držák na víko. Univerzální 5dílná sada hrnců na vaření různě velkých hrnců na vaření, dušení, dušení nebo zahřátí, ideální jako základní vybavení a jako doplněk ke stávajícím hrncům.
ZnačkaZWILLING #ad
VýrobceZWILLING #ad
Výška15.87
Délka19.09
Hmotnost16.53
Šířka1.1
Číslo dílu1009150
Modelka1009150
Záruka2 roky výrobce.

5. WMF

#ad

Sada hrnců bez povrchové úpravy, leštěná, nerezová ocel Cromargan, Sada hrnců WMF Provence Plus, indukční 5dílná sada hrnců na vaření se skleněnou poklicí

#ad
WMF #ad - Obsah: 1 × hrnec na pečení s víkem 20 cm obj. Hrnce na vaření bez škálování lze použít na všech běžných typech sporáků: indukční sporák, plynový sporák, elektrický sporák a sklokeramický sporák.

2, 7 l, 20 cm obj. Materiál: nerezová ocel cromargan 18/10, bez povrchové úpravy – nerezová, leštěná, vhodná do myčky, žáruvzdorná a vhodná do trouby do 250 °C s víkem 180 °C. Sklo. Spodní konstrukce transtherm sady hrnců zajišťuje rovnoměrnou a dlouhou akumulaci tepla. 5, 5 l, 4 l – číslo výrobku: 07210563802 l, 24 cm obj. Můžete tak během vaření ušetřit energii a čas.

3, 1 × kastrol s rukojetí bez víka 16 cm obj. Nýtované rukojeti sady kuchyňského nádobí z ušlechtilé oceli poskytují bezpečné držení a zahřívají se až po delší době vaření. 1, 5 l, 3 × hrnec na maso s víkem 16 cm obj. Skleněná poklice bez otvoru na páru umožňuje pozorovat postup vaření. Díky optimální distribuci tepla se nic nepřipaluje.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška10.75
Délka20.87
Hmotnost20.28
Šířka11.42
Číslo dílu721056380
Modelka721056380
Záruka3 jahre.

6. MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS

#ad

Vhodné do myčky | s moderními plochými skleněnými víčky, dlouhá akumulace tepla, hrnec s vnitřním stupnicí, 4dílná sada hrnců Meisterkoch z ušlechtilé oceli, odlévací okraj, indukční, rukojeti za studena

#ad
MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad - Top funkce držadla za studena pro bezpečnou a snadnou manipulaci i v rozžhavených situacích a vnitřní stupnice pro změření množství náplně přímo v hrnci dělají vaření hračkou.

Snadné ovládání díky válcovému tvaru s odlévacím okrajem a snadnému čištění i v myčce je vaření ještě zábavnější. Vysoce kvalitní sada hrnců sada hrnců je vyrobena z robustní a nerezové ušlechtilé oceli 18/10 a navíc boduje díky obzvláště atraktivnímu designu. Vhodné pro všechny typy sporáků startovací sada hrnců je použitelná pro sklokeramické sporáky, indukční sporáky, elektrické sporáky, plynový sporák a v troubě až do 250 °C. Energeticky úsporné extra silné dno kapsle dodává teplo rovnoměrně a optimálně jídlu. Navíc se teplo déle ukládá.
ZnačkaMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
VýrobceMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
Hmotnost22.49

7. MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS

#ad

3dílný, indukční hrnec | hrnec na těstoviny s vyjímatelnou sítovou vložkou a skleněnou poklicí | vhodný do myčky nádobí, Meisterkuchař z ušlechtilé oceli velký hrnec 20 cm průměr, objem 5 litrů

#ad
MEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad - Díky vnitřní stupnici lze plnicí množství odečíst přímo z boční stěny hrnce. Skleněné víko s parní otvorem zabraňuje předčasnému vaření. Snadné čištění hrnec na vaření je vhodný pro indukci a také pro všechny ostatní typy sporáků.

Ve spodním hrnci se voda zahřeje a v horním hrnci se těstoviny uvaří. Energeticky úsporné speciální termo-kapsle rovnoměrně rozděluje teplo a udržuje hrnec dlouho v teple. Po použití jej lze jednoduše ručně omýt nebo mýt v myčce. 3dílný hrnec na těstoviny od meisterkoch se skládá ze dvou jednotek hrnců z ušlechtilé oceli a skleněného víka.

Funkční aby bylo možné vodu nebo jiné kapaliny bez kapek porcovat nebo vyklápět, je květináč vybaven extra širokým okrajem. Všestranný hrnec je také optimálně vhodný pro přípravu chřestu nebo brambor. Horní hrnec funguje současně jako sítko na nudle.
ZnačkaMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
VýrobceMEISTERKOCH KOCHEN WIE DIE PROFIS #ad
Hmotnost6.83

8. Zwilling

#ad

Focus, sada hrnců na vaření, 5dílná, ZWILLING

#ad
Zwilling #ad - 2. Rozsah dodávky: 1x sada hrnců na vaření zwilling 5dílná, 1x pekáč + poklice Ø 20 cm/3 l, obsah: 3x hrnec na vaření + poklice Ø 16 cm/1, 5 l, Ø 24 cm/6 l, Ø 20 cm/4 l, focus, 1x hrnec s rukojetí Ø 16 cm/1, 8 l, materiál: ušlechtilá ocel 18/100628.

Energeticky úsporné vaření: rovnoměrná, rychlá distribuce tepla a optimální akumulace díky hliníkovému jádru, hustě uzavíratelná, plochá skleněná víka. Pohodlná manipulace: přesné dávkování díky praktické vnitřní stupnici, ergonomické rukojeti pro bezpečný a pohodlný transport, bezpečné vylévání bez kapek díky skládanému okraji.

5dílná sada hrnců na vaření v klasickém designu pro všechny typy sporáků včetně indukčního sporáku, ideální jako základní vybavení a jako doplněk ke stávajícím hrncům. Vysoce kvalitní zpracování z nerezové oceli 18/10: hygienické a chuťově neutrální, snadná údržba a odolnost proti poškrábání díky matnému povrchu, vhodné do myčky nádobí.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZWILLING #ad
Hmotnost15.99
Číslo dílu66670-000-0
Modelka1006282
Záruka2 roky.

9. Zwilling

#ad

3dílná, Focus, nerezová ocel, 2 poklice, Sada hrnců na vaření ZWILLING, vhodné pro indukci

#ad
Zwilling #ad - Rozsah dodávky: 1x sada hrnců na vaření zwilling, materiál: ušlechtilá ocel 18/10, obsah: 1x hrnec na vaření + poklice Ø 24 cm/6 l, 5 l, 1x pekáč Ø 20 cm/3 l, focus, 3dílná, 1x hrnec s rukojetí Ø 16 cm/1, 66670-003-0.

3dílná sada hrnců na vaření s nepřilnavým povrchem pro všechny typy sporáků včetně indukčního sporáku, ideální jako základní vybavení a jako doplněk ke stávajícím hrncům. Pohodlná manipulace: masivní lité rukojeti z ušlechtilé oceli pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci, bezpečné vylévání bez kapek díky skládanému okraji.

Kvalitní zpracování z nerezové oceli 18/10: hygienická a chuťově neutrální, snadné čištění díky nepřilnavému povrchu, vhodné do myčky nádobí. Energeticky úsporné vaření: rovnoměrná, dokonale těsnící, rychlá distribuce tepla a optimální akumulace díky hliníkovému jádru, mírně vyklenuté skleněné pokličky se silikonovým těsněním.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZWILLING #ad
Hmotnost12.13
Číslo dílu66670-003-0
Modelka1006283
Záruka2 roky.

10. ZWILLING

#ad

Vhodné pro indukci, nerezová ocel, 3 poklice, Sada hrnců na vaření ZWILLING, 4dílná, Twin Classic

#ad
ZWILLING #ad - 4dílná sada hrnců na vaření v klasickém designu pro všechny typy sporáků včetně indukčního sporáku a trouby, ideální jako základní vybavení a jako doplněk ke stávajícím hrncům. Rozsah dodávky: 1x sada hrnců zwilling, 5 l, Ø 20 cm/4 l, twin classic, 4dílná, 1x pekáč + poklice Ø 20 cm/3 l, 1x rendlík s rukojetí Ø 16 cm/1, obsah: 2x hrnec na vaření + poklice Ø 16 cm/2 l, materiál: ušlechtilá ocel 18/10, 40901-000-0.

Energeticky úsporné vaření: rovnoměrná, rychlá distribuce tepla a optimální akumulace díky hliníkovému jádru a dokonale těsnícím plochým pokličkám z ušlechtilé oceli.

Pohodlná manipulace: přesné dávkování díky praktické vnitřní stupnici, ergonomické rukojeti pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci, bezpečné vylévání bez kapek díky skládanému okraji. Kvalitní zpracování z nerezové oceli 18/10: hygienická a chuťově neutrální, snadno se udržuje a je odolná proti poškrábání díky matovanému povrchu, vhodná do myčky nádobí.
ZnačkaZWILLING #ad
VýrobceZwilling #ad
Výška12.99
Délka17.13
Hmotnost12.74
Šířka10.24
Číslo dílu40901-000-0
Modelka1005483
Záruka2 roky.