Top 10 Vertikale Maus Bluetooth – Myši

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Grau, Logitech MX Master 3S for Business, USB-C-Ladung, Kabellose Maus mit Quiet Clicks, Sicherer Logi Bolt -Empfänger, Bluetooth, Windows/Mac/Chrome/Linux, Graphit, 8K DPI, MagSpeed Scrolling

#ad
Logitech #ad - 90 % leiser: durch die quiet click-technologie ist die leise Maus ideal für offene Arbeitsbereiche, da sie durch um 90 % gedämpfte Klickgeräusche für weniger Ablenkung und höhere Konzentration sorgt. Komfortables design: besseres und schnelleres arbeiten ohne Ermüdung des Unterarms mit der kabellosen Maus, die ergonomisch geformt und den ganzen Tag lang äußerst angenehm für die Hand ist.

Ideal für: it-abteilungen, die sichere kabellose Verbindungen und unkomplizierten Einsatz benötigen. Auch für analysten, Gestalter, Programmierer und andere mit speziellen Workflow-Anforderungen. Funktioniert auf jeder oberfläche: mit dem darkfield 8000 DPI-Lasersensor wird jedes Mal die richtige Pixelanzahl erfasst. Skalierbar: in mehr als 100 ländern zertifiziert, mit support für IT-Profis und geschäftliche Nutzer.

Magspeed scrolling: die mx master 3s blättert 1000 codezeilen oder Tabellenzellen in nur einer Sekunde durch und erfasst präzise Zeile für Zeile und Pixel um Pixel. Diese maus funktioniert mit unglaublicher Präzision — selbst auf Glas. Zentralisiertes management für DFUs und den Einsatz in großem Maßstab mit Logi Options+ 5. Sicher für unternehmen: logi bolt erfüllt mit seinem voll verschlüsselten Secured Connections Only-Modus die Sicherheitsanforderungen von Unternehmen.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška3.32
Délka4.92
Hmotnost0.53
Šířka2.01
Číslo dílu910-006582
Modelka910-006582
Záruka2 year manufacturer

2. Logitech

#ad

Ultra rychlé posouvání, 7 tlačítek, Bluetooth a 2,4GHz spojení přes USB přijímač, PC/Mac/iPadOS – tmavě šedá, Bezdrátová myš Logitech MX Master 3, snímač 4000 DPI, pro všechny povrchy

#ad
Logitech #ad - Plná kontrola nad více počítači: pracujte bezdrátově na až třech počítačích a přenášejte kurzory, text a soubory mezi Windows a MacOS, stolními počítači a notebooky. Uživatelsky definovaná aplikace: pracujte rychleji a efektivněji s předdefinovanými profily a mnoha možnostmi přizpůsobení pomocí aplikace Logitech Options.

Ergonomický design a intuitivní ovládání: pohodlná práce díky ručně vyrobenému komfortnímu designu s praktickým kolečkem po straně a strategicky umístěným ovládacím prvkům. Funguje na všech površích – dokonce i na skle: přesný senzor Darkfield 4000 DPI byl vyvinut tak, že jeho snímání funguje na téměř každém povrchu.

Mimořádně efektivní posouvání: působivá rychlost, přesnost a klidný chod díky novému kolečku MagSpeed Wheel MagSpeed je až o 90 procent rychlejší, o 87 procent přesnější a ultra tichý. Rychlé nabíjení přes usb-c: plné nabití myši bluetooth mx vydrží až 70 dní a po jedné minutě nabíjení ji můžete používat 3 hodiny.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.01
Délka3.32
Hmotnost0.31
Šířka4.92
Číslo dílu910-005694
Modelka910-005694
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

3. Logitech

#ad

Logitech Bezdrátová myš M525, modrá, optická, přenosná pro obě ruce – myš obě ruce, RF bezdrátová

#ad
Logitech #ad - Rozhraní zařízení: RF Wireless. Počet tlačítek: 3. Barva: Modrá. Typ posouvání: kola. Napájení: Baterie. Logitech m525 formát: obouruční technologie detektoru pohybu: optický.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška7.09
Délka8.27
Hmotnost0.25
Šířka2.28
Číslo dílu910-002698
Modelka910-002698

4. 3Dconnexion

#ad

3Dconnexion SpaceMouse Compact 3D myš, kabelová

#ad
3Dconnexion #ad - Teplotní rozsah v provozu: 0 až 40 ° C. Patentovaná senzorová technologie se 6 stupni volnosti 6DoF. Podporované operační systémy windows 10, apple macos 1012, apple macos 1013, windows 8. 1, apple os X 1011, windows 7 sp1, apple macOS 1014, apple os X 1010 . 2 programovatelná tlačítka. Kompaktní stopa z kartáčované nerezové oceli.
Značka3Dconnexion #ad
Výrobce3Dconnexion #ad
Výška2.13
Délka3.03
Hmotnost1.06
Šířka3.03
Číslo dílu3DX-700059
Modelka3DX-700059
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. co2CREA

#ad

Co2CREA Tvrdé ochranné pouzdro pouzdro pro Logitech MX Vertical ergonomická myš a příslušenství

#ad
co2CREA #ad - Velká ochrana: pouzdro na myš logitech mx vertical je nárazuvzdorné, prachotěsné a vodotěsné. Tipy: pouze k prodeji vertikální myš MX a příslušenství nejsou součástí dodávky. Praktické a s dlouhou životností: hladký a robustní zip usnadňuje otevírání a zavírání vertikální myši Logitech MX a upevnění a uložení vertikálního pouzdra.

Perfektní design: tvrdé ochranné pouzdro co2crea vyvinuté speciálně pro logitech mx vertical ergonomickou myš a perfektně se hodí k vašemu přístroji a příslušenství. Současně má pouzdro logitech mx vertical velmi pohodlné poutko na ruku, které lze bez problémů nosit na cestách. Kromě toho je proces krájení vynikající, díky čemuž je pouzdro MX Vertical velmi trvanlivé a krásné.

MateriÁl: tvrdá eva, barva: černá, balení obsahuje: Pouze ochranné pouzdro pro Logitech MX Vertical myš. Přineste si lepší zážitek. Tvrdý kryt může účinně tlumit náraz a snížit poškození způsobené náhodnými kolizemi a lépe chránit myš Logitech MX Vertical a příslušenství. Vnější část je z tvrdého materiálu eva a vnitřní podšívka z měkkého sametového materiálu.
Značkaco2CREA #ad
Výrobceco2CREA #ad
Výška3.54
Délka5.91
Hmotnost0.53
Šířka6.69
Číslo díluES-Logitech -1114
ModelkaES-Logitech -1114

6. co2CREA

#ad

Co2CREA Tvrdé ochranné pouzdro pouzdro pouzdro pro Logitech MX Vertical ergonomická myš

#ad
co2CREA #ad - Perfektní design: tvrdé ochranné pouzdro co2crea vyvinuté speciálně pro logitech mx vertical ergonomickou myš a perfektně se hodí k vašemu přístroji a příslušenství. Tvrdý kryt může účinně tlumit náraz a snížit poškození způsobené náhodnými kolizemi a lépe chránit myš Logitech MX Vertical a příslušenství.

Vnější část je z tvrdého materiálu eva a vnitřní podšívka z měkkého sametového materiálu. MateriÁl: tvrdá eva, barva: černá, balení obsahuje: Pouze ochranné pouzdro pro Logitech MX Vertical myš. Kromě toho je proces šití vynikající, díky čemuž je pouzdro Logitech MX Vertical velmi trvanlivé a krásné. Přineste si lepší zážitek. Tipy: pouze k prodeji myš a příslušenství nejsou součástí dodávky.

Velká ochrana: pouzdro na myš logitech mx vertical je nárazuvzdorné, prachotěsné a vodotěsné. Současně má pouzdro na myš logitech mx Vertical velmi pohodlné poutko na ruku, které lze bez problémů nosit na cestách. Praktické a s dlouhou životností: hladký a robustní zip usnadňuje otevírání a zavírání vertikální myši logitech MX a upevnění a uložení pouzdra Logitech MX Vertical.
Značkaco2CREA #ad
Výrobceco2CREA #ad
Výška3.54
Délka4.72
Hmotnost0.22
Šířka5.51
Číslo díluDE-MX Vertical-0623
ModelkaDE-MX Vertical-0623

7. Hermitshell

#ad

Hermitshell Tvrdé cestovní pouzdro pro Logitech Ergo M575 Wireless Trackball Mouse

#ad
Hermitshell #ad - Hermitshell cestovní taška z tvrdé skořepiny. Materiál: eva, barva: Černá. Vyrobeno pro logitech ERGO M575 Wireless Trackball Mouse. Samostatně. Chraňte svůj oblíbený přístroj před nárazy a poškrábáním. Pouze pouzdro přístroj a příslušenství se prodávají.
ZnačkaHermitshell #ad
VýrobceHermitshell #ad
Číslo díluAUB08XTSH3KK

8. Logitech G

#ad

PC/Mac/Laptop – bílá, lehká, Logitech G 705 bezdrátová herní myš, přizpůsobitelné RGB podsvícení LIGHTSYNC, bezdrátové spojení přes Lightspeed a Bluetooth

#ad
Logitech G #ad - Rgb osvětlení: vystavte svůj styl s měkkým, zónovým osvětlením lightsync rgb a podpisovým osvětlením kolekce Aurora; vytvořte a vytvořte na Logitech G HUB jedinečný vzhled své Bluetooth myši.

Verze eu: návod k obsluze v němčině. Konturovaný komfort: bezdrátová myš logitech s pohodlným, kompaktním a tvarovaným designem s opěrkou palce, kluznými nožkami a snadnou manévrovatelností s hmotností pouhých 85 g. Bezdrátové spojení na profesionální úrovni: ultra rychlý lightspeed spojuje dvě zařízení přes USB přijímač bez ztráty výkonu; spojení s bezdrátovou herní klávesnicí G715; k dostání samostatně.

Hry déle: dobíjecí herní myš s dlouhou životností při plném osvětlení až na 40 hodin hraní, bezdrátová technologie Logitech Lightspeed a kompatibilní s Bluetooth. Menší tvar: kompaktní herní myš s bezdrátovým designem přizpůsobeným vaší ruce.
ZnačkaLogitech G #ad
VýrobceLOGC5 #ad
Výška2.68
Délka4.17
Hmotnost0.4
Šířka1.55
Číslo dílu910-006368
Modelka910-006368
Záruka2 roky výrobce

9. Microsoft

#ad

Grey, Microsoft Surface Arc Wireless Mouse

#ad
Microsoft #ad - Lässt sich flach schließen und passt problemlos in Ihre Tasche oder Tasche. Ultradünn und leicht. Kabellose Verbindung über Bluetooth. Innovatives full-Scroll-Bedienfeld für vertikales und horizontales Scrollen.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška1.44
Délka2.31
Hmotnost0.18
Šířka4.37
Číslo díluCZV-00006
ModelkaCZV-00006

10. Logitech

#ad

Kompatibilní s notebookem/Windows/Mac, Bluetooth nebo USB přijímač, podpora Wrist, ERGO K860 a MX vertikální myš, Logitech Ergonomická bezdrátová klávesnice a myš Combo, přenosná

#ad
Logitech #ad - Ultimate wrist comfort: ergo k860 má pillowed wrist rest for 54 percent more wrist support, reducing wrist bending by 25 percent compared to a standard keyboard without a palm rest. Vertikální ergonomická pěna: logitech mx vertical places your hand in a natural handshake Position with its unique 57stupňová angle, reducing wrist pressure and improving forearm posture for more comfort.

Advanced optical tracking: mx vertical features 4000 dpi high-precision sensor, který poskytuje ultra přesné sledování a vyžaduje 4x bezstarostný pohyb ruky než tradiční myš se senzorem 1000 DPI. Effortless precision: ergo k860 perfectstroke keys match the Shape of your fingertips so you can type with confidence on a full-size wireless keyboard crafted for comfort, precision and fluidity.

Advanced ergonomické combo: klávesy logitech ergo k860 a mx vertical mouse jsou zabudovány pro každodenní pohodlí, takže můžete vykonávat na své nejvyšší úrovni a relaxovaně, přirozeně vypadat. Nastavitelný zdvih dlaně: seated or standing, this rechargeable cordless keyboard keyboard keeps your wrists in a comfortable, natural position with adjustable tilt legs of 0, 4 and -7 stupňů.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad