Top 10 Ausgießer Spirituosen – Nálevky na lahev

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Westmark

#ad

Plastové zátky, 3,1 x 3,1 x 6,5 cm, dávkovače se vzduchovými trubičkami, 4110208S, černá, Jet-Pour, Westmark 12 výlevek na lihoviny / ocet/olej na lahve

#ad
Westmark #ad - Westmark a thiru cooking – vychutnejte si roční exkluzivní prémiový přístup k aplikaci Thiru a objevte více než 2500 receptů. Made in germany: kvalitní solidní zpracování, doporučujeme ruční mytí, vhodné do myčky.

12 hubiček na lahve s lihovinami, přizpůsobivý, flexibilní, kónicky se zužující hustý zátek z potravinářského polyetylenu. Je to tak jednoduché: naskenujte QR kód, stáhněte si aplikaci, začněte. Rozsah dodávky: 12x westmark nálevka na lahve, barva: černá, Jet-Pour, s obalem, materiál: Plast PE, 4110208S.

Použití v domácnosti, použitelné pro všechny běžné lihoviny, také pro kyselé nápoje, v baru nebo gastronomii, pro otvory na láhve cca 21 mm, 7 l – 1 l, pro láhve 0, ocet a olej. Ventilační systém pro rovnoměrné vylévání a dávkování lihoviny, vnější průdušnice umožňuje cílené zastavení – 1 sekunda = 1 cl tekutiny u neslazených nápojů.
ZnačkaWestmark #ad
VýrobceWestmark #ad
Výška0.67
Délka0.87
Hmotnost0.01
Šířka0.67
Číslo dílu411020ES
Modelka4110208S

2. ariel-gxr

#ad

Vylévání oleje, ARIEL-GXR 4 × výlevka na lahve s klapkou, káva sirup octové lahve, kořalky, kovová koňka na víno, olivový olej, plastové korky, lihovinkou na vylévání vína

#ad
ariel-gxr #ad - Dné okraje na stolní desce. Design integrovaného víka: uzavírací klapka pro hygienické uložení lihoviny bez odpařování. Design zabezpečený proti protékání: má speciálně vyvinutou 5 závitových gumových zátek, která pomáhá hubici bez netěsnosti v láhvi.

Spodní výtok se výborně hodí do uzávěru a zůstává na místě. Výlevka lahve: ideální pro dávkování kyselých lihovin, octa a oleje, žádné olejové lahve, resp. Iroké použití: nálevka se hodí do všech možných běžných lahví, lahví whisky, lahví ginu, například lahví na pálenku, lahví na vodku a rumových lahví atd. Snadná obsluha: jednoduše odstraňte korek nebo víčko z láhve a zasuňte do zobáku.
Značkaariel-gxr #ad
VýrobceARIEL-GXR #ad
Číslo díluBOOM-A-1001

3. SourceTon

#ad

5 Stück, 2 Reinigungsbürsten, 5 Staubkappen, SourceTon Ausgießer aus Edelstahl und 2 Doppel-Messbecher, 5 Schnapsausgießer, 2 Doppel-Messbecher für Cocktailherstellung

#ad
SourceTon #ad - Servieren sie ihre gäste mit stil - die hochwertige edelstahl-konstruktion verhindert rost und sorgt für ein sauberes, hochwertiges Aussehen für Flaschen, die hinter Ihrer Bar angebracht werden. Breiter anwendungsbereich: vielfältige verwendung in haus, wein, Restaurants, bourbon, Bar, Olivenöl, nachtclub, Cocktail-Bar.

Ausgießer staubkappen sind eine nützliche Ergänzung zu jedem unserer Standard-Metall-Flaschenausgießer. Ideal, um insekten und Schmutz von Getränkeausgießern fernzuhalten. Hochwertige werkzeuge: das schnapsausgießer-set und messbecher sind aus hochwertigem Edelstahl. Die langlebigen speed-ausgießerflossen bieten eine leicht zu reinigende und einfach zu bedienende Erfahrung und werden nach dem ersten Gebrauch nicht fettig und klebrig wie billige Gummi-Ausgießer. Sie können verwendet werden, um ihre Bar oder Ihr Büro auszustatten und leicht zu dosieren und Shots von Whisky oder Saft zu gießen.

Fünf flaschenausgießer: dieser spitz zulaufende ausgießer für schnaps, kontrolle, whisky, Spirituosen, Wein und Alkohol bietet schnelle, Genauigkeit und die perfekteste Gießgeschwindigkeit. Sie sind sowohl 1 unzen als auch 5 Unzen Kapazität, zweiseitig - Flip für verschiedene Messungen. Aus. Zwei messbecher - essentielles edelstahl-messbecher-set für jeden privaten oder professionellen Barkeeper. Probieren sie es auf flaschen spirituosen, Likör, Speiseöl, Essig, Cafés, Küche, Saft usw.
ZnačkaSourceTon #ad
VýrobceSourceTon #ad
Číslo díluST-Pour Spouts Set
Modelka8541916708

4. COCOCITY

#ad

Cococity Nálevka na víno Stop The Drop Opakovaně použitelné příslušenství na víno bez kapání fólie na nálevku na víno destička Drop Disc jako nálevka na olej Nálevka na šťávu pro restaurace hotel bar bistro & doma 50 ks

#ad
COCOCITY #ad - Opakovaně použitelné: nálevka na láhve opláchněte vodou – nyní je nádoba na víno připravena pro další použití – udržitelná a šetrná k životnímu prostředí. MateriÁl: výlevka na víno se skládá z flexibilní pet fólie, jednoduše se sroluje, která je vhodná pro potraviny, zasune z poloviny do krku láhve a chrání tak stůl a ubrus před nepěknými skvrnami od vína.

Výprodejci se přizpůsobí správné velikosti a nepůjde tedy žádná kapka. Přihlaste se v restauracích, barech, KTV, hotelech, kavárnách a tak dále. Mnohostranná: nejen doma, klubech, ale také pro profesionální použití.

Zdraví nezávadné: ochrana proti odkapávání je bez jakýchkoliv látek ohrožujících zdraví – proto je zcela nezávadná, pokud ochrana proti odkapávání přijde do styku s vínem. Musíte jednoduše srolovat kulaté plátky a zasunout do láhve vína. Jednoduchá manipulace: dávkovač vína se snadno používá.
ZnačkaCOCOCITY #ad
Výrobcecococity #ad

5. LEGERM

#ad

Sirup, Nieselregen, Spirituosen, Wein, Tropfausgießer, Gummistopfen-Sets für Likör, freier Durchfluss, Flaschen, 7 Stück, Ausgießer für Olivenöl-Ausgießer, Alkohol, Geschwindigkeitsausgießer, Flasche

#ad
LEGERM #ad - Wenn sie unsere flaschenausgießer verwenden, erleben Sie weniger Verschütten und weniger Unordnung. Der flaschenausgießer passt für viele verschiedene Flaschen wie handelsübliche Weinflaschen, Likörflaschen, Olivenöl-Glasflaschen, Rachelray-Ölspender.

Der ausgießer besteht aus lebensmittelechtem 18/8 Edelstahl, der für Lebensmittel konzipiert ist, 100% toxinfrei und 100% rostfrei. Konisches ausgieß-design bietet kontrolle, genauigkeit und die perfekt gleichbleibende Gießgeschwindigkeit jedes Mal. Die flip-top-kappe dient als Staubschutzsperre Ideal für Staaten, die einen Ausgießschutz benötigen.
ZnačkaLEGERM #ad
Číslo díluLPF02JZ
ModelkaLPF02JZ

6. Wellehomi

#ad

Výstřely a bary černé, Wellehomi Nálevka na láhev, olivový olej, ocet, ideální pro koktejly, kávový sirup, plastové zátky, pálenku, večírky, výlevka na olej, 4 kusy nálevky na víno

#ad
Wellehomi #ad - Zdraví a bezpečnost: otvor láhve je vybaven kovovým víčkem, které může chránit obsah láhve před prachem a hmyzem a zajistit, které se snadno otevírá a zavírá, že jsou pro vás čisté.

Mnohostranně použitelný: nálevka na víno je vhodná pro všechny standardní lahve. Vhodné pro restaurace, kluby, KTV, hotely, bary, kavárny a tak dále. Jednoduše opláchněte v mýdlové vodě a znovu použijte upozornění: Prosím nemyjte utěrkou na zeleninu nebo ocelovým kartáčem, abyste zabránili poškrábání. Upozornění: dbejte prosím na to, abyste zadní otvor neblokovali ručně, sirup, likér, ovocný keř, jinak víno nevyjde.

Vysoká kvalita: vybraná vynikající potravinářská ušlechtilá ocel a 100% bez koroze. Snadná obsluha: wellehomi bottle pourer lze jednoduše vyjmout a vyměnit. Univerzální design: tyto výlevky jsou vhodné pro většinu lahví na víno, ocet a olivový olej.
ZnačkaWellehomi #ad
VýrobceWellehomi factory #ad

7. Heatigo

#ad

Na doma vylévač oleje, pubu, bistra, Heatigo 8 kusů výlevka na láhve z ušlechtilé oceli – kónická výlevka a odměrka s gumovým těsněním na lahve – ideální do baru

#ad
Heatigo #ad - Zarážka na láhev na víno se snadno nasazuje a odstraňuje z láhve, jednoduše zatlačte zarážku do největšího problému a nabízí vzduchotěsné utěsnění pro prodloužení a uchování otevřených lahví vína udrží vaše otevřené víno čerstvé po několik dní.

Spodní výtok se skvěle hodí do uzávěru a zůstává na svém místě. Integrovaný design víka: uzavírací klapka pro hygienické uložení lihoviny bez odpařování. Láhve na pálenku, lahve s vodkou, jalovcové láhve, whisky, rumové láhve atd. Nálevky jsou z ušlechtilé oceli s kónickou hubicí, prvotřídní kvalita a zdravější pro vás. Vhodné pro téměř všechny lahve malého kalibru, např. Snadná obsluha: jednoduše odstraňte korek nebo víčko z láhve a zasuňte do zobáku.
ZnačkaHeatigo #ad

8. FOCCTS

#ad

Nálevka z ušlechtilé oceli s volnou cirkulací, FOCCTS 4 kusy výlevka na lahve, sada na ocet a lahve na olej, dávkovač na lahve, lahve na olej, dávkovač alkoholu

#ad
FOCCTS #ad - Potravinářský materiál – nálevka na pálenku je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Tyto krytky na nalévání zajistí, že obsah láhve je pro vás čistý.

Velmi rozšířené– pro domácí a profesionální použití lze tuto hubici z ušlechtilé oceli použít pro restaurace, kluby, hotely, bary, KTV, atd. Bezpečné a trvanlivé, gumové zarážky pro potraviny zajišťují těsné těsnění. Skládací horní díl design – nálevka na pálenku chrání obsah láhve před prachem a hmyzem. Univerzální přizpůsobení– tyto nálevky na lahve se hodí k většině běžných lahví na víno, sirup, kávu, likér, ocet a olivový olej. Vynikající kontrola pour – nálevka na pálenku s kónickým designem bez netěsností udržuje tok likéru pod kontrolou a zabrání rozlití a vylití. Použití.
ZnačkaFOCCTS #ad
VýrobceFOCCTS #ad

9. Lynlon

#ad

Výlevka na olej, kávu, olivový olej, Lynlon Nálevka na láhev s klopou | nálevka 4 balení ušlechtilá ocel 304 pro víno, plastové korky, ocet, sirup, pálenku

#ad
Lynlon #ad - Spodní výtok se skvěle hodí do uzávěru a zůstává na svém místě. Materiál: výlevka z ušlechtilé oceli 304, zátky z plastu; kovové kuličky pro odlévání bez kapek. Hodí se perfektně na normální lahve a díky víku je lze nechat i na láhvi a nemusíte je vždy sundat. Snadná obsluha: jednoduše odstraňte korek nebo víčko z láhve a zasuňte do zobáku. 5 závitových pryžových zátek, které pomáhají vylévačce sedět bez netěsnosti v láhvi. 4 balení výlevka uzavírací klapka pro hygienické uložení lihoviny bez odpařování.
ZnačkaLynlon #ad
VýrobceLynlon #ad

10. Incutex

#ad

Incutex 10 x výlevka na láhve ušlechtilá ocel s klopou výlevka láhev zátka výlevka na olej lihovina nálevka

#ad
Incutex #ad - Láhví na pálenku, vodku, rumové láhve. Nálevka na lahve lze ideálně použít k dávkování kyselých lihovin, octa a oleje. Nálevka na lihoviny se hodí na běžné lahve s vnitřním průměrem 15, 5 až 21 mm, např. Použití v domácnosti nebo v gastronomii hospody, bary, restaurace, kavárny. Materiál: výlevka z ušlechtilé oceli, zátky z plastu; kovové lopatky pro nalévání bez kapání; doporučujeme ruční čištění; hmotnost: 15 g. Rozsah dodávky: 10 x výlevka na láhve a 1 x čisticí kartáč k dispozici i jiné sady.
ZnačkaIncutex #ad
VýrobceIncutex #ad