Top 10 AVM DECT telefon – Bezdrátové analogové telefony se záznamníkem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AVM

#ad

Německá verze, ovládání Fritz!Box-funkce černý, AVM FRITZ!Fon C6 Black DECT komfortní telefon kvalitní barevný displej, HD telefonie, internet/komfortní služby

#ad
AVM #ad - Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, více záznamníků s dálkovým dotazem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu.

Rozsah dodávky: avm fritz!fon c6 black, nabíjecí stanice s integrovaným síťovým zdrojem pro připojení k 230voltové elektrické síti, 1 li-ion baterie, tištěný německý stručný návod český jazyk nelze zaručit. Využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, podcasty a živý obraz z webových kamer, webové rádio, feeds, přesměrování hovorů a chůvička. Ovládání fritz! funkce boxu, např. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru. Komfortní bezdrátový telefon s brilantní hd telefonií a intuitivním vedením menu pro všechny FRITZ! Modely boxu se základní stanicí DECT.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.98
Délka1.85
Hmotnost0.28
Šířka0.83
Číslo dílu20002964
Modelka20002964
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon M2 DECT komfortní telefon, bílá, HD telefonie německá verze, bezdrátový pro FRITZ Box monochromatický displej

#ad
AVM #ad - Bezdrátový telefon dect pro internetové a pevné telefonování, optimální doplněk pro všechny FRITZ! Modely boxu s integrovanou základní stanicí DECT.

Několik záznamníků hovorů a telefonních seznamů pro 300 záznamů, dětský telefon, komfortní funkce jako seznamy hovorů, budík, zámek zvonku. Přijímat kanály rss, internetové rádio a podcasty, číst a odpovídat na přijaté e-maily. Monochromatický displej s vysokým rozlišením, HD telefonie pro přirozený zvuk; bez zdířky pro sluchátka. Rozsah dodávky: fritz! fon m2, síťový zdroj pro připojení k síti 230 v, akumulátor, nabíjecí stanice, tištěná příručka v němčině český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.23
Šířka0
Číslo dílu20002511
Modelka20002511
ZárukaHerstellergarantie

3. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon C6 DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej, HD telefonie, ovládání FRITZ!Box-funkce bílý, německá verze, internet/komfortní služby

#ad
AVM #ad - Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Ovládání funkcí fritz!box, aplikace smarthome, např.

Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, několik záznamníků s dálkovým dotazem, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru. Rozsah dodávky: avm fritz!fon c6, nabíjecí stanice s integrovaným síťovým zdrojem pro připojení k 230voltové elektrické síti 50 Hz, Li-Ion akumulátor Pack, tištěná německá příručka český jazyk nelze zaručit. Využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, webové rádio, feeds, podcasty a živý obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.98
Délka1.85
Hmotnost0.28
Šířka0.83
Číslo dílu20002848
Modelka20002848
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Gigaset

#ad

Funkce hands-free, černá, kontrastní displej, bezdrátový telefon DECT, velký, ochrana hovorů, Gigaset AS690, brilantní kvalita zvuku, nastavitelné zvukové profily

#ad
Gigaset #ad - Sluchátko, v x Š x h v mm: 155 x 49 x 28. Spolehlivý společník – gigaset as690 přesvědčí velkým, kontrastním displejem a díky extra velkému zobrazení číslic v režimu vytáčení zajišťuje nejlepší čitelnost. Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele.

Kvalita vyrobená v německu – design a výroba v německu – ekologická technologie ECO DECT zajišťuje sníženou spotřebu energie. Silné funkce – brilantní kvalita zvuku i při handsfree, 5stupňová regulace hlasitosti, telefonní seznam pro 100 kontaktů, ochrana proti volání na 32 blokovacích čísel, ergonomická klávesnice.

Rozsah dodávky – 1× základní stanice gigaset as690, 1× telefonní připojovací kabel, 1× síťový zdroj, 2× baterie aaa nimh, 1× sluchátko gigaset aS690, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Snadná instalace – jednoduše spojte základní stanici s nástěnnou telefonní zásuvkou a ihned telefonujte – využijte rychlé a snadné nastavení Vašeho nového telefonu.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška1.1
Délka6.1
Hmotnost0.26
Šířka1.93
Číslo díluAS690
ModelkaAS690
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. AVM

#ad

Německá verze, HD telefonie, ovládání Fritz!Box-funkce, černá, internet/komfortní služby, full-duplex handsfree, AVM Fritz!Fon X6 Black DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej

#ad
AVM #ad - Pravidelně, bezplatné aktualizace stiskem tlačítka pro maximální bezpečnost a nové funkce a ekologické funkce, jako je senzor jasu a pohybu pro energeticky efektivní provoz displeje a bezdrátové vypnutí v režimu stand-by.

Využití internetových služeb: e-maily, webové rádio, komfortní služby jako buzení, feeds, podcasty a živý obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička. Komfortní bezdrátový telefon s plně duplexním handsfree a intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 2, několik záznamníků s dálkovým dosahem, až 16 hodin hovoru, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, 4", až 10 dní v pohotovostním režimu.

Wi-fi zapojení, aplikace smarthome, funkce přehrávání mediálního serveru a tlačítko pro rychlý přístup k volně přiděleným favoritům. Ovládání funkcí fritz!box, např.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.76
Délka2.01
Hmotnost0.99
Šířka6.2
Číslo dílu20002966
Modelka20002966
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. AVM

#ad

AVM FRITZ!DECT Repeater 100 zvýšený dosah DECT, německá verze

#ad
AVM #ad - Kompatibilní se základními stanicemi DECT jiných výrobců standard GAP s aktivovanou funkcí opakovače. Rychle a jednoduše zvyšuje dosah dect, ideální pro všechny modely FRITZ Box s integrovanou základnou DECT. Několik telefonátů současně na velké vzdálenosti, dosah lze rozšířit použitím dalších opakovačů v každém směru. S fritz box jako základní stanicí dect repeating také pro hD telefonování, internetové rádio, podcasty a RSS a bezpečné telefonování. Rozsah dodávky: fritz dect repeater 100, návod k instalaci.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM Computersysteme Vertriebs GmbH #ad
Výška3.66
Délka1.61
Hmotnost0.3
Šířka2.32
Číslo dílu4023125025983
Modelka20002598
ZárukaZáruka výrobce

7. Gigaset

#ad

Gigaset COMFORT 520HX – DECT sluchátko s nabíjecí plochou – elegantní bezdrátový telefon pro router a základnu DECT – kompatibilní s Fritzbox, nejlepší kvalita zvuku s funkcí handsfree, titanová černá

#ad
Gigaset #ad - Přesvědčivé funkce – telefonování a handsfree v brilantní hd kvalitě - kompatibilita sluchátek přes 3, 5mm jack konektor - Komfortní ochrana proti volání na 150 čísel - Velký adresář. Kvalita vyrobená v německu – design a výroba v německu – ekologická technologie ECO DECT zajišťuje sníženou spotřebu energie – série Gigaset Comfort 520 je exkluzivní produkt Amazon.

Rozmanité možnosti připojení – spojení se samostatně prodávanými nebo již existujícími běžnými routery s funkcí deCT/CAT-iq, např. Avm fritz!box, speedport nebo jako rozšíření vašeho systému se základnou Gigaset DECT – je zapotřebí červená nebo DECT základna. Technologie se setkává s designem – gigaset comfort 520 zaujme ušlechtilým, nadčasovým designem, 2, 2" velkým barevným displejem a nízkou hmotností – optimální pro váš domov nebo domácí kancelář.

Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele. Rozsah dodávky – 1x gigaset comfort 520hx sluchátko, 2 x baterie aaa nimh, 1x víčko akumulátoru, 1x klip na opasek, 1x síťový zdroj, 1x nabíjecí páčka, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška6.34
Délka2.05
Hmotnost0.26
Šířka1.02
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaCOMFORT 520HX
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Gigaset

#ad

Titanová, Gigaset Comfort 520HX Duo – 2 sluchátka DECT s nabíjecí plochou – kompatibilní s Fritzboxem – elegantní bezdrátový telefon pro router & základnu, špičková kvalita zvuku s funkcí handsfree

#ad
Gigaset #ad - Avm fritz!box, speedport nebo jako rozšíření vašeho systému pomocí základny Gigaset DECT – je zapotřebí router nebo základna DECT. Technologie se setkává s designem – gigaset comfort 520 zaujme ušlechtilým, nadčasovým designem, 2, 2" velkým barevným displejem a nízkou hmotností – optimální pro váš domov nebo domácí kancelář.

Rozsah dodávky – 2x gigaset comfort 520hx sluchátko, 2 x nabíjecí tlačítko, 2 x síťový zdroj, 2 x víčko na baterie, 4 x baterie AA NiMH, 2x klip na opasek, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Přesvědčivé funkce – telefonování a handsfree v brilantní hd kvalitě - kompatibilita sluchátek přes 3, 5mm jack konektor - Komfortní ochrana proti volání na 150 čísel - Velký adresář.

Kvalita vyrobená v německu – design a výroba v německu – ekologická technologie ECO DECT zajišťuje sníženou spotřebu energie – série Gigaset Comfort 520 je exkluzivní produkt Amazon. Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele. Rozmanité možnosti připojení – spojení se samostatně prodávanými nebo již existujícími běžnými routery s funkcí DECT/CAT-iq, např.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška6.34
Délka2.05
Hmotnost0.25
Šířka1.02
Číslo díluComfort 520HX Duo
ModelkaComfort 520HX Duo
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. AVM

#ad

HD-Telefonie, Internet-/Komfortdienste, DECT-Komforttelefon, AVM FRITZ!Fon C6 International, hochwertiges Farbdisplay, Weiß, internationale Version, Schnurlos

#ad
AVM #ad - Bersichtliche menüs auf hochwertigem farbdisplay 180 ppi, bis zu 16 Stunden Gesprächsdauer, mehrere Anrufbeantworter mit Fernabfrage, Telefonbücher für bis zu 300 Einträge, bis zu 12 Tage Stand-by.

Nutzung von internetdiensten: e-mails, Webradio, Podcasts sowie Live Bild von Webcams, Feeds, Komfortdienste wie Weckruf, Rufumleitung und Babyfon. Komfort-schnurlostelefon mit intuitiver Menüführung für alle FRITZ! Box-Modelle mit DECT-Basisstation. Wlan-schaltung, Wiedergabefunktion des Mediaservers. B. Lieferumfang: avm fritz! fon c6, li-ion akku pack, ladestation mit integriertem Netzteil zum Anschluss an das 230-Volt-Stromnetz 50 Hz, gedrucktes Handbuch. Steuerung von fritz! box-funktionen, smarthome-Anwendungen, z.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.83
Délka5.98
Hmotnost0.28
Šířka1.85
Číslo dílu20002875
Modelka20002875
Záruka24 Monate Bring-In Garantie

10. AVM

#ad

Internet-/komfortni sluzby, rizeni FRITZ!Box funkce, AVM FRITZ!Fon C5 DECT komfortni telefon pro FRITZ!Box kvalitni barevny displej, HD telefonovani

#ad
AVM #ad - Až 10 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu. Ovládání funkcí fritz!box, aplikace smarthome, např. Využití internetových služeb: e-maily, feeds, komfortní služby jako buzení, webové rádio, podcasty a živý obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička.

Rozsah dodávky: avm fritz!fon c5, li-ion akumulátor pack, síťový zdroj pro připojení k elektrické síti 230 V, tištěná německá příručka. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, několik záznamníků s dálkovým ovládáním. Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.24
Šířka1.89
Číslo dílu20002748
Modelka20002748
Záruka2 roky zákonem