Top 10 Corsa F Zubehör – Nášlapy do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Opel

#ad

Originální Opel nástupní lišty, sada 2 ks, ozdobné lišty hliníkový vzhled

#ad
Opel #ad - Originální nástupní lišta Opel. Pokud si nejste jisti, zda je nabízený výrobek vhodný pro vaše vozidlo, kontaktujte nás prosím e-mailem.
ZnačkaOpel #ad
VýrobceOpel #ad
Číslo dílu13466724

2. PR-FOLIA

#ad

Opel Corsa F od roku výroby 11/2019, průhledná ochranná fólie na dveře auta příslušenství ochranná fólie lak dveřní prahy ozdobné lišty, PR-Folia Auto nástupní lišty ochrana sada pro

#ad
PR-FOLIA #ad - Vhodné pro - opel corsa f od roku výroby 11/2019. Extrémně robustní – fólie je odolná, odolná proti poškrábání, nárazům a poškrábání. Perfektně sedí – ochranná fólie je samolepicí a dá se snadno pokládat. Optimální ochrana pro vaše vstupy do auta. OdstrannÝ bez zbytŮ – lze kdykoliv beze zbytku opět odstranit beze zbytků. Odolné vůči uv záření – nástupní lišty ochranné fólie drží trvale a zůstávají tvarově stálé odolné vůči myčkám.
ZnačkaPR-FOLIA #ad
VýrobcePR-FOLIA #ad
Číslo dílu0
Záruka2 roky

3. Exnemel

#ad

Ochrana proti poškrábání prahů dveří lišty auto příslušenství, vysoce kvalitní měkká guma dveřní prahy ochranné lišty auto příslušenství, Nástupní lišty kryt 4 kusy

#ad
Exnemel #ad - Lze jej umístit v poloze prahu, na straně dveří, kryt bočních prahů atd. Vodotěsné a odolné proti poškrábání – vysoce kvalitní měkké gumové materiály efektivně odolávají chladu, odolné proti poškrábání, může snížit tlak nárazu, horku / UV záření / stárnutí. Vodotěsné, odolné vůči vysokým teplotám, snadno se čistí.

Má 3d texturu a snadno se čistí vlhkým hadříkem nebo vodou. Nálepka proti kolizím prahům je vyrobena z vysoce kvalitní ekologické gumy, měkká a trvanlivá, dobře zakryje škrábance a účinně zabraňuje poškrábání povrchu auta po srážce. Spokojenost zaručena - zavazujeme se nabídnout každému zákazníkovi nejlepší možný zákaznický servis. Efektivně chrání – 3d trojrozměrný design razicích proužků, snadno se nepoškrábe, ekologická kůže bez zápachu. Snadné čištění – naše výrobky obsahují 2 kusy ochrany nástupní lišty: 20, 2 kusy ochrany proti vstupu zadních dveří: 14, 7 "x1, 65", 8 "x1, 65".

Univerzální použití – univerzální pro všechna auta, na zadní straně, přední spoiler, přední a zadní nárazníky, ochranné zařízení zadního spoileru, na zadní straně, zadní spoiler, na zadní straně, nákladní vozidla, SUV. Pokud naše výrobky z jakéhokoli důvodu nemohou splnit vaše požadavky, zašlete nám e-mail na náš zákaznický servis, všechny problémy související s kvalitou budeme brát vážně. Přej si šťastný život! Ještě jednou děkujeme, že jste se rozhodli pro náš produkt.
ZnačkaExnemel #ad
Výrobceyannimaopl #ad
Číslo díluAB-122

4. AZUGA

#ad

Ochrana nakládací hrany z ušlechtilé oceli v antracitové barvě s 3D hranami pro Opel Corsa F GS Line od 11/2019 AZ3000015

#ad
AZUGA #ad - Pouze gs line! z nerezové oceli odolné proti kyselinám v antracitové barvě, v přesném tvaru s hranami. Jednoduchá montáž pomocí speciální lepicí pásky, která je již připevněna. Chrání nakládací hranu nárazníku před poškrábáním a opticky zhodnocuje. Vč. Montážního návodu a čisticího hadříku 3M. Ochrana nárazníku vhodná pro vozidlo pro Opel Corsa F od 11/2019.
ZnačkaAZUGA #ad
VýrobceAZUGA #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluAZ30000015

5. ENFILY

#ad

Styling-Dekorationsaufkleber, ENFILY 4Pcs Auto-Außeneinstiegsleisten-Schutz-Zubehör für Opel Corsa 2016-2021, Abriebschutzschwelle Willkommens-Pedalstreifen-Abdeckung

#ad
ENFILY #ad - Das design der schutzfolie beinhaltet das Modell Logo und passt perfekt zu Ihrem Auto. Anwendbar auf: trittschutz aus edelstahl für Opel Corsa 2016–2021, sorgfältig entworfen und sehr konsistent. Perfekter service: bitte überprüfen sie das jahr und modell ihres Autos sorgfältig, wenn Sie Fragen zur Eignung unserer Produkte haben, kontaktieren Sie uns bitte und wir werden Ihnen innerhalb von 24 Stunden Unterstützung bieten.

Einfach anzubringen einfach das etikett auf der rückseite der Türschwelle abziehen, um den Aufkleber freizulegen und an der Autotürschwelle zu befestigen. Machen sie sich keine sorgen mehr über schäden an der Lackierung durch das Ein- und Aussteigen aus dem Auto, perfekt für den Schutz des Lacks.

Perfekte dekoration die einstiegsleisten schützen nicht nur die einstiegsleisten ihres autos vor Beschädigungen, sondern zeigen auch den Charme Ihres Autos mit einem schönen und wunderschönen Aussehen. Edelstahl, abrieb- und kratzfest. Hochwertiges material aus Edelstahl, 3M-Klebeband, lasergedruckte Schriftzug.
ZnačkaENFILY #ad
VýrobceENFILY #ad
Číslo díluCorsa

6. BIGROUP

#ad

Ochrana dveří auta s logem z uhlíkových vláken ochrana před vstupem do dveří, nálepka na prahy auta, odolná proti poškrábání, 4 kusy ochrana nástupní lišty do auta pro Opel

#ad
BIGROUP #ad - Vysoce kvalitní výrobek: tato ochrana prahu dveří je vyrobena z kvalitního silikonového polymerového materiálu, chladu, který je odolný vůči teplu, otěru a vodotěsný. Rozměry výrobku – rozměry předního prahu dveří vozu: 60 x 7 cm 2 kusy.

Efekt použití: protiskluzový design, zabraňují poškrábání a poskytuje ochranu. Auto zadní dveřní prah velikost: 40 x 7 cm 2 kusy. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se prosím na náš zákaznický servis, my vám to vyřešíme do 24 hodin. Balení obsahuje: 2 přední nálepky na prahy dveří, 2 zadní nálepky prahu dveří. Před nákupem prosím potvrďte velikost a před instalací porovnejte s prahem dveří vašeho auta.

Jednoduchá instalace: žádné vrtání a svařování, jednoduše stáhněte oboustrannou lepicí fólii, která je připevněna na prahu, silná přilnavost, snadno se odstraní beze zbytků. Lze jej také použít na zakrytí všech stávajících škrábanců, drážkový design a protiskluzová funkce těchto gumových dveřních prahů účinně chrání parapet auta, poškození laku.
ZnačkaBIGROUP #ad
VýrobceBIGROUP #ad
Číslo díluR13
ModelkaR13
Záruka2 roky

7. JNNJ

#ad

Dekorace, dveřní prahy pravidelně, lišty do auta, JNNJ 4 kusy krytů nástupní lišty, dveře na rozkrok, příslušenství pro auto, krycí deska, ochrana prahů dveří proti poškrábání

#ad
JNNJ #ad - Poskytuje ochranu: protiškrábané pruhy na prahu našich dveří auta, ozdobit ochranu prahů dveří, aby vaše auto bylo kvalitnější, zesilují a rozšiřují, lepší efekt proti poškrábání, ale mohou také zakrýt stávající škrábance, chrání nejen dveřní prahy auta před poškrábáním a znečištěním, jedinečné a luxusní.

Kromě toho se velmi snadno čistí a může být znovu používán po mnoho let. Kromě toho je náš design 3d tisku velmi módní a individuální, není to jen praktická ochrana, ale také skvělá dekorace do auta. Zabraňuje nepěkným škrábancům a známkám opotřebení a nabízí ochranu při nastupování a vystupování, aby lak vozidla zůstal perfektní. Není nutné vrtání nebo svařování a při odstraňování nevznikají žádné stopy nebo poškození laku vašeho auta. Snadná instalace : tato ochrana prahu dveří proti poškrábání je super samolepicí, stačí ji pouze připevnit na správné místo, abyste dokončili instalaci.

Vysoce kvalitní materiál: naše ochranné pásky na dveřní prahy jsou vyrobeny z odolného a měkkého pVC gumového materiálu, který vykazuje silnou pružnost a flexibilitu, aby odolávaly vysokým teplotám a otěru. Představte si, že byste mohli během několika minut zmeškat prahu svého auta nový vzhled – proč ne? Přední dveře měří 52, 5 × 4 cm a zadní dveře 37, abyste před nákupem změřili svůj dveřní prah podle našich rozměrů výrobku. Praktický a stylový: ochrana prahu dveří zakrývá původní škrábance.
ZnačkaJNNJ #ad
VýrobceJNNJ #ad
Číslo díluJNNJ-Door
ModelkaJNNJ-Door

8. RIDGOEL

#ad

RIDGOEL 4 kusy Auto nástupní lišty ochranná fólie uhlíkové vlákno dveřní práh nálepka pro Opel Insignia Astra J H G Corsa D Zafira B Mokka Auto Dveře Krok Deska Kryt Ochranná fólie laku

#ad
RIDGOEL #ad - Zůstává trvale zachováno a logo vyražené zlatou fólií velmi dobře svítí. Snadná instalace vyčistěte cílový povrch, abyste zajistili, že není žádný olej nebo prach; odstraňte ochrannou fólii silné lepicí pásky a nalepte ji na správné místo; můžete se pokusit povrch stěrkou vyhladit, aby nálepka perfektně seděla na povrchu vozidla.

Perfektně sedí toto příslušenství nástupní lišty vychází z originálních údajů o vozidle a je perfektní pro Opel Insignia Astra J H G Corsa D Zafira B Moka. Je vodotěsný a odolný proti poškrábání, nespadá ani nepění a má dlouhou životnost. Logo je vyraženo z formy. Velmi vám posloužím! Pokud je zboží, které jste obdrželi, že Vás 100% uspokojíme. Odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a oděru. Přizpůsobte se perfektně radiánům stupňů a volně se ohýbejte. Kompatibilní se všemi čtyřdveřovými modely Opel.

Profesionální a servis máme obrovskou továrnu a špičkový designový tým, vadné nebo nesprávné, podpoříme bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz v plné výši a slibujeme, můžeme pro vás přizpůsobit vaše oblíbené logo. Ochrana a dekorace zakryjte stávající škrábance a efektivně zabraňte poškrábání a odření původní nástupní lišty při nastupování a vystupování, čímž bude vaše auto perfektně chráněno. Materiál a ruční práce nálepka na zadní straně nástupní lišty je z kůže z uhlíkových vláken na vnější straně a je vyrobena z výkonného lepidla 3M.
ZnačkaRIDGOEL #ad
VýrobceGLOFY GOD & RIDGOEL #ad

9. ZJJY

#ad

4 kusy prahů dveří do auta, pro Opel Corsa D A B C E F OPC Accessories 2021 2020 2019 2018 2017 uhlíkové vlákno dveřní prahy nálepka ochrana proti poškrábání

#ad
ZJJY #ad - Jednoduše vyčistěte nečistoty na dveřích, stáhněte ji a nalepte ji. Snadná instalace a odstranění. Snadná instalace: instalace je jednoduchá.

Funkce: zakryjte stávající škrábance a efektivně zabraňte, aby se původní nástupní lišta při nastupování a vystupování poškrábala a opotřebovala, aby bylo vaše auto perfektně chráněno. Materiál: výška nástupní lišta je vyrobena z vinylu z uhlíkových vláken se silným lepidlem. 100% vysoká kvalita: 24 hodin faq, pokud máte nějaké problémy, dejte nám vědět. Vaši nástupní lištu nahradíme zdarma nebo vám vrátíme peníze. Kompatibilita: pro opel corsa d a b c e f opc accessories 2021 2020 2019 2018 2017.
ZnačkaZJJY #ad
VýrobceLCC #ad

10. EAGLEG

#ad

Stříbrná, EAGLEG 4 kusy nerezových nástupní lišty ochrana pro Op-EL Astra Zafira Corsa Mokka, auto uvítací pedál dveřní práh ochrana proti poškrábání kryt Car Styling příslušenství

#ad
EAGLEG #ad - Perfektní servis: zkontrolujte prosím pečlivě rok a model vašeho vozu, pokud máte dotazy ohledně vhodnosti našich výrobků, kontaktujte nás a my vám poskytneme podporu do 24 hodin. Ušlechtilá ocel, odolná proti oděru a poškrábání.

5. Už si nemusíte dělat starosti s poškozením laku způsobeným nastupováním a vystupováním z auta, perfektní pro ochranu laku. Použitelné na: nástupní lišty ochrana z ušlechtilé oceli pro Op-el Astra Zafira Corsa Mokka, dobře navržené a velmi konzistentní. Perfektní dekorace: nástupní lišty chrání nejen nástupní lišty vašeho auta před poškozením, ale také ukazují šarm vašeho auta krásným a nádherným vzhledem.

2. Vysoce kvalitní materiál z ušlechtilé oceli, lepicí páska 3M, laserem tištěný nápis. Snadná instalace: jednoduše stáhněte etiketu na zadní straně prahu dveří, abyste nálepku odhalili a upevnili na prah dveří auta. 3. 1. 4. Design ochranné fólie obsahuje logo modelu a perfektně se hodí k vašemu autu.
ZnačkaEAGLEG #ad
VýrobceEAGLEG #ad
Číslo díluEAGLEG