Top 10 Double Bladed Lightsaber – Meče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Star Wars

#ad

Star Wars hračka, zelený přizpůsobitelný elektronický světelný meč, Star Wars Lightsaber Forge Yoda

#ad
Star Wars #ad - Podle dostupnosti. Existuje několik 1000 kombinací: s díly z řady lightsaber forge lze vytvořit tisíce napínavých kombinací. Kombinovaný počet zahrnuje všechny výrobky Lightsaber Forge. Podle dostupnosti.

Vytváření vlastních kreací: tento světelný meč se skládá ze čtyř částí – výsuvné zelené čepele, nástavce, krytu s jádrem a spojovací částí – pro vytvoření vlastního světelného meče pro galaktické souboje. Světla a zvukové efekty: se světly a zvuky světelného meče pro zábavu je tato svítící dětská hračka skvělým dárkem Star Wars pro chlapce a dívky od 4 let. Vždy k dostání samostatně.

Vždy k dostání samostatně. Individualizovatelný světelný meč: pomocí spojovacího dílu lze připevnit další díly Lightsaber Forge pro vytvoření světelného meče s dvojitou čepelí. Design a dekorace inspirovaný charakterem: s elektronickým světelným mečem Star Wars Lightsaber Forge Yoda v designu odpovídajícím charakteru si fanoušci mohou představit, že využívají sílu moci.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška21.26
Délka2.52
Hmotnost0.95
Šířka3.27
Číslo díluF8323
ModelkaF8323

2. ELESKOCO

#ad

Plná velikost, světelný meč – ovládání pohybu, Duel světelný meč Smooth Swing, 16 barev, kovová rukojeť, 16 režimů zvuků FX Lightsaber pro dospělé a děti, šedá, USB nabíjení

#ad
ELESKOCO #ad - Kovová rukojeť světelného meče pro heavy duty – rukojeť meče je velmi dobře vyrobena z kovu a hliníku a krásně leštěná. Hliníková rukojeť a robustní čepel zajišťují realistický vzhled s dlouhou životností. Vyberte si jednoduše svou oblíbenou barvu a připravte se na bitvu.

Vyzvedněte si světelný meč, který vám patří. Světelný meč je perfektní pro děti i dospělé. Dobrá solidní hmotnost, podporuje skutečný těžký duel. Rgb barvy, což vám pomůže najít cestu ke světlé nebo tmavé straně. 16 alternativních barev a 16 pravých filmových zvuků činí zážitek ještě intenzivnějším. Připravte se na to, abyste se s tímto světelným mečem cítili jako opravdový Jedi nebo Sith Lord a ultimativní zážitek z duelu.

Záruka po zakoupení – nabízíme 12 měsíců bezplatný náhradní servis. Kromě toho má fx meč interaktivní zvukové efekty, díky kterému bude vaše hraní ještě realističtější a napínavější, zatímco procházíte vzduchem, zejména ve tmě. Během 24 hodin vám nabídneme dobré řešení. Odolná čepel s vysokým dopadem, pohodlné uchopení a nikdy se nemusíte bát, nestabilní a pulzující. Všechny funkce zajišťují intenzivní zážitek. Buď prostě pánem svého vlastního osudu!
ZnačkaELESKOCO #ad
VýrobceELESKOCO #ad
Výška1
Délka44
Hmotnost0.82
Šířka1
Číslo díluNO115

3. Hasbro

#ad

Star Wars Hasbro Skywalker Force FX Elite světelný meč Black Series s LED a zvukovými efekty, F20145S1, Multi

#ad
Hasbro #ad - Včetně stojanu: světelný meč lze – s odnímatelnou čepelí nebo bez ní – hrdě prezentovat na přiloženém stojanu a postará se o dodatečnou zábavu. Efekty inspirované řadou: světelný meč zahrnuje efekty bitvy, aktivuje se otáčením a má tlačítko pro aktivaci blasterového efektu a roztavující se čepele na rukojeti.

Lutá čepel: jedná se o první otočný světelný meč force fx elite star Wars Black Series se žlutou čepelí, svítící kovovou rukojetí a efektem tajícího čepele. Světla a zvukové efekty: kombinace pokročilých led se zvukovými efekty světelného meče do série činí světelný meč Force FX Elite dosud autentickým světelným mečem Force FX.

Mimořádně detailní a autentické: pravá kovová rukojeť zobrazuje detaily, které jsou založeny na kultovním světelném meči Rey Skywalkera ze Star Wars: Vzestup Skywalkera a je dodáván se správnou látkou.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška7.52
Délka3.62
Hmotnost3.53
Šířka40
Číslo díluF2014
ModelkaF20145S1

4. Star Wars

#ad

Přizpůsobitelná hračka na kolečkách pro děti od 4 let, Star Wars Hasbro Lightsaber Forge elektronický temný meč, výsuvný černý světelný meč

#ad
Star Wars #ad - Design a dekorace inspirovaný řadou: světelné meče star wars lightsaber forge mají design a dekor inspirovaný sérií, takže děti od 4 let mohou v galaxii Star Wars vytvářet kultovní souboje se světelným mečem.

Existuje několik 1000 kombinací: s díly z řady lightsaber forge lze vytvořit tisíce napínavých kombinací. Vytváření vlastních kreací: elektronický světelný meč lightsaber forge se skládá ze čtyř částí čepele, nástavce, krytu a jádra, takže děti mohou sestavit světelný meč pro vzrušující souboje. Elektronický světelný meč se zvukovými efekty: svítící čepel zve chlapce a dívky od 4 let k epickým soubojům se světelnými meči s napínavými zvukovými efekty inspirovanými sérií Star Wars.

Děti se vyzývají, aby si vytvořily vlastní kombinaci a staly se skutečným Jediem nebo Sithem. Přizpůsobitelný světelný meč: díly jsou kompatibilní s celou řadou lightsaber Forge, takže si děti mohou vytvářet vlastní kreace. Při nákupu dodatečného světelného meče Lightsaber Forge se odemkne 16 kombinací.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška21.26
Délka2.52
Hmotnost0.88
Šířka3.27
Číslo díluF1169
ModelkaF1169

5. Atexbser

#ad

Podpora pro opravdové těžké souboje, Světelný meč pro duel Smooth Swing FX Lightsaber Motion Control světelný meč – 16 režimů zvuků, kovová rukojeť, světelný meč pro dospělé, černý

#ad
Atexbser #ad - Trvanlivá, protiskluzový design umožňuje příjemné uchopení, nelze ji snadno složit ani ohýbat, nárazuvzdorná PC čepel, podporuje opravdové těžké souboje. Scénáře použití – módní prémiový světelný meč pro večírky, ideální pro cvičení duelů a příležitostných her.

Mnoho barevných možností na výběr a přepínání na cestách. Podržte tlačítko led blesku 3krát 1, zapněte kývání čepele, 5 s pro zapnutí nebo vypnutí ovládání pohybu. K nabíjení použijte nabíječku 5 V 1A není součástí dodávky. Epel jednoduše zapněte nebo vypněte stisknutím a tažením, otočení čepele zapne nebo vypne, otáčením nebo kýváním. Světelný meč s kovovou rukojetí pro těžké souboje – rukojeť šavle je velmi dobře vyrobena z kovového hliníku a krásně leštěná. Light fx sabre s 16 filmovými zvuky – 16 zvuků písmen nebo témata na výběr.

Buďte si jisti, že si vyzvednete světelný meč, který vám patří. Funkce motion control & Flash on-Clash lze zapnout/vypnout. Nechejte se do skutečného filmu a staňte se posledním Jedi-Sith. Funkce smart motion control – zatlačení a vytažení čepele zapíná nebo vypíná, zatímco je šavle zapnutá. Usb-c nabíjení a lithium-iontová baterie s velkou kapacitou – vestavěná dobíjecí baterie s velkou kapacitou, 2–4 hodiny plně nabitá pro více než 6 hodin nepřetržitého přehrávání.
ZnačkaAtexbser #ad
VýrobceAtexbser #ad
Výška2.76
Délka37.01
Šířka1.97
Číslo díluB09QSR6QJY

6. Star Wars

#ad

Star Wars Lightsaber Forge Obi-Wan Kenobi elektronisches blaues Lichtschwert, anpassbares Rollenspielzeug, für Kids ab 4

#ad
Star Wars #ad - Hier können nachwuchshelden in ihrer Fantasie zu einem echten Jedi oder Sith werden. Es gibt mehrere 1000 kombinationen: mit teilen aus der Lightsaber Forge Linie lassen sich tausende spannende Kombinationen erschaffen. Von star wars inspiriertes design and dekor: mit star wars lightsaber forge lichtschwertern können Kinder ab 4 Jahren ihre eigenen epischen Lichtschwert-Duelle in der Star Wars Galaxis nachstellen.

Eigene kreationen schaffen: das lightsaber forge obi-wan kenobi lichtschwert besteht aus vier Teilen – der Klinge, dem Aufsatz, der Abdeckung und dem Kern – sodass sich die Kinder ihr Lichtschwert für galaktische Duelle zusammenbauen können.

Elektronisches lichtschwert mit soundeffekten: Dieses elektronische Spielzeug für Jungen und Mädchen kommt mit einer aufleuchtenden Klinge und spannenden Geräuschen, die von Star Wars inspiriert sind. Anpassbares lichtschwert: die teile sind mit der lightsaber Forge Linie kompatibel, um sie nach Lust und Laune zu kombinieren. Mit nur einem zusätzlichen Lichtschwert erhält man 16 Kombinationsmöglichkeiten Jeweils separat erhältlich.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška21.25
Délka2.5
Hmotnost0.95
Šířka3.25
Číslo díluF4063
ModelkaF4063

7. ANASABER

#ad

S8 duel světelný meč, Halloween Cosplay, 2 v 1 RGB 12 barev, oboustranná čepel FX světelný meč pro děti a dospělé, ANASABER Světelný meč, kovová rukojeť, světelný meč se 4 zvukovými fonty

#ad
ANASABER #ad - Průměr naší čepele činí 1 palec ne velikost 7/8, abyste je vyměnili. Filmové zvukové efekty a záblesky světla při souboji vás nechají ponořit se do skutečného filmu. Světelný meč 2 v 11. Citlivé, plynulé pohyby a nárazové zvuky zní jako "skutečný" světelný meč.

Proč si vybrat světelný meč anasaber ve srovnání se světelnými meči stejného druhu na trhu jsme vylepšili rukojeť z hliníkové slitiny, což znamená, že na trhu můžete zakoupit vyměnitelné čepele různých délek, která je těžší a strukturovanější. Meč bojového světla naše zvuková karta světelného meče je vybavena nejnovějším senzorem a zvuk je soudržnější a rychlejší reakce. Musíte pouze odšroubovat ocas jednoho ze světelných mečů a spojit další světelný meč. Přijďte si pořídit světelný meč s kovovou rukojetí, který vám patří.

Proto je vhodný nejen pro děti, ale také pro mládež a dospělé. Zákaznický servispokud se vyskytne problém s vaším duelovým světelným mečem, neváhejte nás kontaktovat. Díky zabudovanému spojovacímu dílu není nutný žádný další konektor pro připojení 2 světelných mečů k delšímu světelnému meči. Nabízíme 2 měsíce bezpodmínečného vrácení a výměny a celoživotní údržbu. Darujte ji své rodině, abyste bojovali bok po boku!
ZnačkaANASABER #ad
VýrobceANASABER #ad

8. Star Wars

#ad

Star Wars Hasbro Lightsaber Forge Darth Vader, přizpůsobitelná hračka na kolečkách pro děti od 4 let, único, elektronický výsuvný červený světelný meč

#ad
Star Wars #ad - Přizpůsobitelný světelný meč: díly jsou kompatibilní s celou řadou lightsaber Forge, takže si děti mohou vytvářet vlastní kreace. Existuje několik 1000 kombinací: s díly z řady lightsaber forge lze vytvořit tisíce napínavých kombinací.

Design a dekorace inspirovaný řadou: světelné meče star wars lightsaber forge mají design a dekor inspirovaný sérií, takže děti od 4 let mohou v galaxii Star Wars vytvářet kultovní souboje se světelným mečem. Děti se vyzývají, aby si vytvořily vlastní kombinaci a staly se skutečným Jediem nebo Sithem. Elektronický světelný meč se zvukovými efekty: svítící čepel zve chlapce a dívky od 4 let k epickým soubojům se světelnými meči s napínavými zvukovými efekty inspirovanými sérií Star Wars.

Při nákupu dodatečného světelného meče Lightsaber Forge se odemkne 16 kombinací. Vytváření vlastních kreací: elektronický světelný meč lightsaber forge darth vadera se skládá ze čtyř částí – čepele, nástavce, krytu a jádra – takže děti mohou sestavit světelný meč pro vzrušující souboje.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška21.26
Délka2.52
Hmotnost0.7
Šířka3.27
Číslo díluF1167
ModelkaF1167

9. X-TREXSABER

#ad

Děti, vánoční den cosplay, rukojeť těžký duel laserový meč pro dospělé, hladký švih, 12 RGB barev a 16 zvukových písem, X-TREXSABER Světelný meč s kontrolou pohybu

#ad
X-TREXSABER #ad - A nabízíme 90denní záruku od data nákupu. Simuluje reálné scény mávání a boje. Světelný meč pro dospělé v 16 filmových písmech16 zvuků písmen nebo témat na výběr. Barvy lze měnit z bílé, růžové, fialové, azurové, oranžové, žluté, červené, zelené, fialové, modré atd.

Několik funkcí laserového meče: citlivý smooth swingflash on clashlock-up blaster atd. Zapněte nebo vypněte čepel, otočte čepel a zapněte čepel, zatímco je meč zapnutý. Lesklý vzhled. Dva světelné meče stejného modelu lze díky speciální přípojce přeměnit na meč Darth Maula. Upgrade světelného meče s ovládáním pohybu přidáním pohodlných gest ovládání můžete rychle nastavit různé funkce otáčením rukojeti, což je důležitý upgrade ve srovnání s jinými světelnými meči. Rukojeť je příjemná na omak a nedá se snadno poškrábat.

Nechte se přenést do skutečného filmu. Skrytá nabíjecí přípojka a vysoce výkonná lithiová baterie nabíjecí přípojku sbíráme z rukojeti do vnitřní struktury, vzhled rukojeti je jednodušší a krásnější. Světelný meč s kovovou rukojetínově vytvořený vzhled rukojeti, vysoce kvalitní kovový hliník pro leštění a broušení. Světelný meč může hrát celý film postav. Nejlepší dárek: na vánoce, halloween a jiné dárky k narozeninám, světelný meč s citlivým švihem a tlumeným zvukem je vynikající volbou pro děti nebo dospělé.
ZnačkaX-TREXSABER #ad
VýrobceX-TREXSABER #ad
Hmotnost1.72
Číslo díluE28
ModelkaE28

10. Star Wars

#ad

Star Wars 36869186, Darth Maul dvojité čepele světelný meč

#ad
Star Wars #ad - Pohlaví: Chlapecké. Cílová skupina: školka. Pozor: není vhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení! obsahuje malé díly, které lze spolknout. Jazyk návodu ke hře: pl, en, ru, se, tr, dk, NL, cz, it, gr, es, FR.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška2.76
Délka37.6
Hmotnost1.48
Šířka3.94
Číslo dílu368691860
Modelka36869186
ZárukaZáruka 2 roky