Top 10 Foliengewächshaus Tunnel – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLTU

#ad

Pařeniště, 120 x 60 x 60 cm, kovový rám, skleník na rajčata, 4 kolíky, 140 g/m2 PE, WOLTU Fóliový skleník, s rolovacími okny, zelený, malý skleník na balkon

#ad
WOLTU #ad - Lepší větrání: zahradní domek má na přední straně 2 srolovatelná oblouková okna se zipem. Pro pevnější postavení můžete skleník na rajčata ukotvit do země pomocí 4 dodaných kolíků. Rám z lakovaných ocelových trubek φ: 16 mm je robustní, vodotěsná, nerezový a stabilní.

Snadná montáž: díky zásuvnému systému musíte pomocí spojky připojit pouze ocelové trubky a fólii upevnit na rám. V případě potřeby je můžete otevřít a zajistit pomocí šňůr, abyste mohli regulovat vnitřní klima nebo pečovat o rostliny. Všestranný pomocník: malý skleník se hodí na balkon, vysoký květináč a zahradu, bylinek, terasu, pro pěstování květin, ovoce nebo zeleniny. Jako akumulace tepla v zimě a uv ochrana v létě přináší radost zahradníkům v každém ročním období.

Stabilní a odolná: síťová fólie 140 g/m2 je odolná proti roztržení, odolná proti korozi a má dlouhou životnost. Optimální klima pro rostliny: náš fóliový skleník nabízí účinnou ochranu před chladem, deštěm, hmyzem a zajišťuje dopad světla a vlhkosti, mrazem, ztrátou tepla, UV zářením, aby zde mohly dobře růst mladé nebo citlivé rostliny. Pičatá střecha zvyšuje stabilitu a zabraňuje hromadění vody.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška23.62
Délka23.62
Šířka47.24
Číslo dílu1
ModelkaGWH11

2. Laneetal

#ad

Laneetal Skleník fóliový skleník zahradní domek pro rajčata chov s mřížkovou plachtou 143 x 73 x 195 cm

#ad
Laneetal #ad - Kovová konstrukce s práškovým nástřikem s PE fólií odolnou proti UV záření. Chrání rostliny před deštěm, větrem a UV zářením. Perfektní pro pěstování rajčat, salátů, paprik, chilli, lilku, melounu. Vstup lze srolovat nahoru pomocí suchého zipu. Jednoduchá montáž díky zásuvnému systému.
ZnačkaLaneetal #ad
VýrobceLaneetal #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu0370002

3. Outsunny

#ad

Rolovací dveře, Outsunny Mini skleník pro pěstování s fólií a 3 policemi, zeleninový záhon, 69 × 49 × 125 cm, zeleninový záhon

#ad
Outsunny #ad - Okraje prodloužené o 8 cm lze zakopat hluboko do země, aby se kryt napnul a zajistil větší celkovou stabilitu. Boční kapsy: na každé ze dvou stran skleníku se nachází jedna kapsa ve fóliovém krytu, kterou lze naplnit zeminou pro pěstování květin nebo jednoduše napnutí fólie a tím i skleník dále stabilizovat.

Detaily výrobku: celkové rozměry: 69 d x 49 Š x 125 v cm. Montáž je nutná. Nosnost: 15 kg každá úroveň. Rozměry dveří: 50 Š x 101 v cm. Zakrytí fólií: plně uzavřený fóliový skleník s uv ochranou udržuje vlhkost vzduchu pro pěstování tropických rostlin vysokou a propouští sluneční světlo s vysokým obsahem energie. 8 přezek zajišťuje bezpečné upevnění polic. Robustní kovový rám propůjčuje skleníku vysokou stabilitu.

Praktické regály: ve fóliovém skleníku se nachází několik prostorných půd, které vašim rostlinám poskytují dostatek prostoru pro růst a prospívání. Upozornění: nepoužívejte prosím žádné chemické látky obsahující kyseliny, aby se zabránilo chemickým reakcím s alkalickým PE krytem, které by vedly k prasklinám a poškození. Sklápěcí dveře: velké, svinovací dveře se zipem umožňují snadné vstoupení a opuštění skleníku a zajišťují lepší cirkulaci vzduchu uvnitř.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška49.21
Délka27.17
Hmotnost8.82
Šířka19.29
Číslo díluDE845-6100431

4. JonesHouseDeco

#ad

JonesHouseDeco Rostlinujte skleník

#ad
JonesHouseDeco #ad - Můžete je také umístit na deku, a disponuje prostorově úsporným ocelovým rámem a PVC krytem, který je odolný proti povětrnostním vlivům, terasu nebo balkón, který vytvoří perfektní prostor pro vaše rostliny. Zavřete zip a nabídněte svým rostlinám teplý a nevítr prostor, ve kterém vaše rostliny bezpečně probudí rostliny.

Použití: malý skleník může zabránit poškození chladem a udržovat teplo a sluneční světlo pro rostliny; celoroční dobu rostlin a vhodný pro péči o rostliny nebo pěstování osiva; snižuje poškození škůdci nebo ptáků. Rozměry: 69 × 49 × 193 cm, podle potřeby můžete sestavit do 4 nebo 3 vrstvy. Skládací skleník: rolovací zip usnadňuje vstup nebo zavírání skleníku.

Všechny naše tunely a skleníky mají perfektní velikost pro velké množství ovoce, zeleniny a rostlin ve vaší zahradě a zdraví. Vodotěsný: výrobek je 100% vodotěsný a odolný proti uv záření, aby vaše rostliny a květiny absorbuly více slunečního světla a poskytly dostatek místa pro váš růst. Vysoce kvalitní pvc: tento skleník je ideální pro vaši zahradu nebo váš domov.
ZnačkaJonesHouseDeco #ad
Výška75.98
Délka27.17
Šířka19.29
Číslo díluG304A00-2

5. ecosoul

#ad

Fólie na výběr v šířce 8 m 1, ecosoul Skleníková fólie zahradní fólie UV4 fóliový tunel 1,69,-EUR/m² pařeniště pro rajčata, skleník

#ad
ecosoul #ad - Fólii si můžete objednat také jako metrové zboží. Barva: zpočátku se zeleno-modrým nádechem zbarvení vybledne na slunci a fólie se stává transparentním. Uv4 znamená uv stabilitu fólie po dobu nejméně 4 vegetačních období 2 roky.

Délku 9 metrů, pak prosím při délce "1m" zadejte v košíku následující množství/číslo "9". Odkaz na obchod se nachází pod názvem produktu. Pokud byste si chtěli objednat např. Možnost 33 metrů na jednom kuse. Vysoce odolná vůči uv záření a extrémně odolná proti roztržení; tato fólie je použitelná také jako: rajčatová fólie, pro rajčatový skleník, ochranná fólie, ochrana záhonů, kryt zahradního nábytku, obdélníkový kryt bazénu, skleník, fóliový tunel atd.

Dodávka v jednom kuse. Upozornění: další délky, provedení a velikosti najdete v našem obchodě ecosoul. Max. Odolné proti povětrnostním vlivům a absolutně snášeno rostlinami, velmi vysoká propustnost světla a teplotní odolnost.
Značkaecosoul #ad
Výrobceecosoul #ad
Výška0
Délka39.37
Šířka314.96

6. Ohuhu

#ad

Begehbarer Gewächshaus 200 x 77 x 170 cm Gewächshaus Klein Winterfest Tomatenhaus für Optimales Pflanzenwachstum, Ohuhu Tomaten Gewächshaus Foliengewächshaus mit PE-Abdeckung und Fernster

#ad
Ohuhu #ad - Dieses gewächshaus lässt sich im handumdrehen montieren/demontieren! Und dank der Tragbar können Sie das Gewächshaus einfach und bequem verstauen, wenn es nicht gebraucht wird. Tragbar und einfach zu montierendas leben sollte einfach sein, und das gilt auch für die montage des gewächshauses. Wenn die bedingungen es zulassen, ist es besser, das Gewächshaus gegen die Wände oder Zäune für ultimative Stabilität zu installieren.

Die weiße, starkem wind, was ihren pflanzen hilft, regen, lichtdurchlässige Polyethylenfolie ist lichtdurchlässig und hält Wärme und Feuchtigkeit im Inneren, Schnee, Frost, früher zu wachsen und länger zu überleben. Winddicht und ultra-stabildie mitgelieferten pflöcke und winddichten seile helfen ihnen, das Gewächshaus fest und sicher zu befestigen. Für zusätzliche festigkeit und stabilität sind die Seiten, wasserdicht, die Rückseite und die Türöffnungen mit Verbindungsstäben verstärkt.

Die 16-mm-rohre sind mit PP-Kunststoffverbindungen gut miteinander verbunden. Mit der tür mit reißverschluss und den zwei Masche Fenstern können Sie den externen Luftstrom regulieren, um eine bessere Luftzirkulation für die Pflanzen zu gewährleisten. Bitte stecken sie die Pflöcke so tief wie möglich in den Boden. Ganzjährig leistungweder ein eiskalter winter noch ein brütend heißer sommer tun ihren Pflanzen gut. Das ohuhu tomaten-gewächshaus schützt Ihre Pflanzen vor extremer Hitze oder Kälte. Es schützt ihre blumen und Pflanzen effektiv vor Kälte, sengender Sonne und unerwünschten Tieren.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška66.9
Délka78.7
Šířka30
Číslo díluY21-80401-16
ModelkaY21-80401-16

7. WOLTU

#ad

Rajčatový domek, pařeniště, skleník, zelený, 143 × 215 × 195 cm, zelenina, skleník, WOLTU Fóliový skleník pro rajčata, přezimovací stan pro rostliny, zahradní domek

#ad
WOLTU #ad - Kolíky a šňůry chrání vaše rostliny před větrem a počasím. Přední strana se zipem se kompletně otevře, v chladných dnech se zavírá vpředu a v teplých dnech zůstává fóliový skleník otevřený.

Fóliový skleník z polyetylenové plachty odolné proti uv záření a ocelových trubek s práškovým nástřikem, poskytuje rostlinám ochranu před povětrnostními vlivy. Zeleninu, květiny, nezralé bylinky nebo exotické rostliny. Stabilní ocelové trubky jednoduše sestavte a přetáhněte vodu odpuzující PE fólii, rychle a mobilně. Ideální pro výsev a pěstování, např.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška76.77
Délka56.3
Hmotnost27.56
Šířka84.65
Číslo dílu1

8. Yorbay

#ad

Yorbay Fóliový skleník jaro skleník pro rostliny rajčata, 180 x 90 x 90 cm DxŠxV, špičatá střecha, zelená, nízká, s UV odolnou síťovou fólií a dalekostrojem pro zahradu pro pěstování

#ad
Yorbay #ad - Dvě okna se zipem pro optimální větrání. Rám je vyroben z kovových trubek s práškovým nástřikem a je velmi odolný proti korozi. Jednoduchá montáž a demontáž, snadno se přenáší a skladuje, když se nepoužívá.

Kryt pařeniště je vyroben z nepromokavé pe plachty 140 g/m² se zipy, zelenina, květiny a sedátky před chladem, větrem, hmyzem atd. Náš skleník má optimální tvar střechy, přičemž na povrchu nehromadí žádná voda. Průměr trubkového rámu je cca 16 mm a všechny trubky jsou 0, 4 mm silné, velmi robustní a stabilní. V dalších ročních obdobích lze fóliový skleník použít k vlhku, ale i proti dešti.

Tím se tlak na konstrukci silně snižuje. Mnohostranně použitelný: stabilní skleník nabízí dostatek místa pro pěstování rostlin. V zimě lze skleník používat jako ochranu proti mrazu a úderům i jako udržení tepla. Můžete zde pěstovat celou řadu zeleniny a bylinek a bezpečně přezimovat vaše rostliny. Chrání.
ZnačkaYorbay #ad
VýrobceYorbay #ad
Výška35.43
Délka70.87
Šířka35.43
Číslo díluG38-FBA-DE

9. Iwinna

#ad

Iwinna Polytunnel Greenhouse Clear Polytheen Reparatie Tape 200-25

#ad
Iwinna #ad - Ideal zum reparieren von Rissen, Rissen und Abschürfungen. Dieses hochtransparente, klare Klebeband bietet maximale Lichtdurchlässigkeit. Kommt in 25 meter Länge, vier Breiten erhältlich. Ole in Polytunnel-Polyethylenfolie. Poly-reparaturband für gewächshäuser: beständig gegen witterungseinflüsse. Kann auch zur provisorischen Reparatur von gesprungenen Gewächshausscheiben verwendet werden.

Es kann zum spleißen von Polyethylenfolie verwendet werden und passt gut auf unregelmäßige s. Nützlich zur vorübergehenden Reparatur von Rissen in Gewächshäusern und Folientunneln. Temporäre reparatur von Rissen in Glas und Acryl. Hochfeste transparente gewächshausreparatur: stark haftend und uv-stabilisiert macht es widerstandsfähig gegen Witterungseinflüsse und die schädlichen Auswirkungen von Sonnenlicht. Einfach zu bedienen: stellen sie einfach sicher, reißen sie ein ende ab, sauber und trocken ist wischen sie zuerst die schmutz- und Wasserspuren ab, dass die Stelle, schneiden Sie dann das Klebeband auf die richtige Länge und Breite, an der Sie das Klebeband anbringen möchten, die Membran muss vom Anfang des reparierten Teils gleichmäßig eingeklebt und zur besseren Wirkung leicht angedrückt werden.

Erhältlich in den breiten 50 mm, 75 mm, 100 mm, 150 mm und 200 mm. Mehrere gelegenheiten: extra starkes kunststoff-klebeband zum reparieren von rissen und rissen in gewächshaus-, hochtunnel- und Polytunnelabdeckungen und -planen. Membranreparaturband dichtet Löcher und Risse in Ihrem Gewächshaus dicht ab. Stark und langlebig: das reparatur-patchband besteht aus pe-material mit selbstklebender Rückseite.
ZnačkaIwinna #ad
VýrobceIwinna #ad
Číslo díluDH-35

10. garden mile

#ad

Garden Mile Großes Gartengewächshaus Grow Tomatenhaus GroZone Breite Pflanzenschutzabdeckung Outdoor Heavy Duty Walk-In Poly Tunnel Gewächshaus Tomato GroZone Max

#ad
garden mile #ad - Für den außenbereich – mit nützlichen extras wie belüftungslöchern, um den Luftstrom zu verbessern, sind diese Gewächshäuser das ganze Jahr über hervorragend und wetterbeständig. Stark – extra stark mit mühelosem Slip-On-Design, leicht abnehmbar für das Hindurchwachsen. Einfachheit – einfach zu montieren, ohne besondere Hilfe zu benötigen. Anzuchthaus – ideal zum keimen von samen, Anbau von Tomaten, Anzucht und Schutz von Obst und Gemüse oder zur Verlängerung der Wachstumsperiode. Spezifikationen: Hochwertige Gewächshäuser für mehrere Anwendungen.
Značkagarden mile #ad
VýrobceGarden Mile #ad