Top 10 Heizlüfter Energiesparend – Elektrické ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dreo

#ad

34 dB tichý 1500 W, ochrana proti přehřátí a překlopení, elektrický PTC keramika, elektrické topení pro místnosti ložnice, časovač 12 hodin, Dreo Energeticky úsporný topný ventilátor, atom, termostat

#ad
Dreo #ad - Silné teplo, které se hodí všude: topný ventilátor dreo pro vnitřní prostory kombinuje pokročilý ptc systém hyperamics 1500 W s novým designem tepelného čidla, který dodává teplo během několika sekund a zlepšuje cirkulaci teplého vzduchu pro až o 200% větší dosah než běžné topení. Nerozbitná bezpečnost: dreo překračuje neočekávané, aby zajistil bezpečnost s každým topným zařízením.

Hodí se k vašemu životnímu stylu: tato přenosná topná rukojeť usnadňuje přepravu a je vybavena několika stupni topení a režimy pro vytápění podle libosti výkonové teplo, vypnutí zvuku, pouze ventilátor. Způsob montáže: Volně stojící. Kromě toho disponuje praktickými doplňky pro bezproblémové používání 12hodinový časovač, ECO, dětská pojistka a funkce paměti. Výkon výstup: 1500 wattů. Délka kabelu: 1, 8 m. Ultimativní regulace teploty: vylepšená ntc čipová sada zajišťuje větší přesnost a promění váš topný ventilátor s termostatem na inteligentní topnou elektrárnu, se kterou můžete nastavit teplotu ve větším rozsahu 5–35 °C v ±1 °C, čímž ušetříte energii a současně se budete cítit dobře.

Topný ventilátor dreo do ložnice tiše hřeje díky svému bezkartáčovému stejnosměrnému motoru s hladkým výkonem a designu ventilátoru Winglet, který snižuje turbulence a snižuje hluk na pouhých 34 dB. Inovativní senzor detekce sklonu zlepšuje přesnost a spolehlivost pro lepší ochranu proti převržení a je vybaven nehořlavými materiály V0, ochranou proti přehřátí a bezpečnostní zástrčkou. Napětí: ac 220–240 v 50 Hz.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška9.65
Délka6.02
Hmotnost3.04
Šířka6.02
Číslo díluDR-HSH006
ModelkaDR-HSH006
Záruka2 roky limited warranty.

2. Stiebel Eltron

#ad

Konvektorové topení s elektronickou regulací, stojanový přístroj na cca 25 m², testováno TÜV, 2 kW, kolečka, energeticky úsporné, bílý, 204451, STIEBEL ELTRON Nové elektrické topení, LCD displej

#ad
Stiebel Eltron #ad - Rozsah dodávky: 1 x konvektor eg-50-pl2-pe, 2x stojan, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vybavení: výkonné, ploché elektrické topení s vysokým topným výkonem; trubkový radiátor s dlouhou životností s ocelovými lamelami nerezaví; s osvětleným vypínačem zapnutí/vypnutí; nejvyšší účinnost: týdenní časovač se 3 časovými programy, samoučící se funkce a rozpoznání otevřeného okna; tj; když vyvětráte místnost, přístroj se automaticky vypne; díky tomu je tento konvektor obzvlášť efektivní; konvektor je s zkušební značkou TÜV Süd a splňuje tak všechny relevantní požadavky TÜV.

Bezpečnost: 2násobná bezpečnost: vestavěný kyvný spínač automaticky vypne konvektor při převrácení; bezpečnostní hlídač teploty chrání před přehřátím; obzvlášť stabilní díky stabilním nožkám s kolečky; bezpečná přeprava: s praktickým držadlem je přístroj snadno a bezpečně přepravován, i když je přístroj ještě teplý.

SchvÁlenÍ zemĚ: Německo. Oblast použití: flexibilní, mobilní a univerzální stojanový konvektor s elektronickou regulací; přenáší teplo přesně tam, kde je právě dočasně potřeba. Instalace: připraveno k zapojení; připojovací vedení s úhlovým konektorem; délka kabelu 1, 5 m; Pozor: Konvektor smí být provozován pouze jako stojan; montáž na stěnu není možná.
ZnačkaStiebel Eltron #ad
VýrobceStiebel Eltron #ad
Výška17.72
Délka29.06
Šířka3.94
Číslo dílu204451
Modelka204451
Záruka2 roky.

3. Dreo

#ad

PTC keramický topný, energeticky úsporný tichý, Dreo Topný ventilátor, 12hodinový časovač, elektrické topení s dálkovým ovládáním, 70° oscilační elektrické topení, 3 režimy 3 rychlosti, 1500 W

#ad
Dreo #ad - Rychlejší teplo než kdy dříve: díky technologii dreo hyperamics ohřívá ohřívač prostoru Atom One efektivněji až 1500 W a okamžitě dosáhne požadované teploty, takže okamžitě pocítíte rychlé, příjemné teplo. Pracovní hladina hluku pouze 40 db, časovač 1 – 12 hodin a automatické vypnutí displeje jej činí uživatelsky přívětivým i v noci.

Energeticky úsporný režim eco přizpůsobuje svůj výkon okolní teplotě, ECO, nízký, aby vás udržel v teple a současně snížil náklady na topení. Energeticky úsporné: se 4 režimy vysoký, ventilátor můžete individuálně nastavit svůj komfort. Systém shield360° nabízí ochranu proti převržení a přehřátí a vylepšenou bezpečnostní zástrčku. Ušetřete více nákladů na energii: režim eco automaticky upraví stupeň topení, si můžete nastavit vlastní komfort.

Spolu s nehořlavými materiály v-0 zajišťuje maximální bezpečnost v každém ohledu. S digitálním termostatem, který je nastavitelný v krocích po 1 °C od 5 do 35 °C, přesný komfort. Shield 360° ochrana: zahřejte se ve dne i v noci bez starostí. 70° oscilující teplo: tento 70° široký oscilující infrazářič je lepší než ostatní malá topná zařízení a má exkluzivní trackballový systém, kterým může teplo tiše a jemně pokrýt více oblastí. Přesné teplo, aby dosáhl požadované teploty a současně šetřil více energie.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška11.42
Délka7.99
Hmotnost4.67
Šířka7.17
Číslo díluDR-HSH004
ModelkaDR-HSH004
Záruka1 rok záruky před výrobcem.

4. Könighaus

#ad

Könighaus Infračervené topení s obrázkem – 1200 W + Smart termostat a aplikace Könighaus – energeticky úsporné infračervené nástěnné topení s motivem obrazu – TÜV/GS – bílý rám 12. poušť

#ad
Könighaus #ad - Pro optimální použití doporučujeme použít termostat. Zelené topení – infračervené nástěnné topení je zdravou formou vytápění, protože díky přímému teplu nevzniká cirkulace vzduchu. Montážního materiálu, inteligentního termostatu a kabelu 1, 80 m – tento produkt je vhodný pouze pro dobře izolované prostory nebo pro příležitostné použití.

Zaručeně dlouhá životnost – infračervená topení könighaus jsou bezúdržbová a mají záruku výrobce 5 let a 30denní záruku spokojenosti. To je obzvláště dobré pro alergiky na domácí prach a revmatismus. Pro vás vytištěno – naše obrazové infračervené ohřívače jsou pro vás tištěny a vyráběny v Německu.

Watt | topná plocha: 300 w | 3-8 m²; 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 w | 14-26 m²; 1200 W | 18-29 m². Použité tiskové barvy jsou certifikovány Greenguard a vyznačují se skvělou zářivostí barev. Rozsah dodávky – vč. Vytápění obrazu krÁlovna – díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti infračerveného záření můžeme zaručit vysoké hodnoty výhřevnosti.
ZnačkaKönighaus #ad
VýrobceKönighaus GmbH #ad
Hmotnost20.94
Číslo díluBildserie_P_1200_12

5. AUIFFER

#ad

Ložnici, ochrana proti přehřátí a překlopení, 6 režimů, 1500 W, obývacím pokoji, Keramický topný ventilátor, PTC keramické topení, pro provoz v kanceláři, 65° oscilační elektrický topný ventilátor

#ad
AUIFFER #ad - 70° oscilační tento mini elektrický ohřívač se může otáčet o 70 stupňů, což může lépe odvádět teplo do všech směrů a rozšířit topný prostor. Lze jej také zafixovat, aby se v jednom směru zahřívalo, aby vám pomohlo rozptýlit chlad ve vašem těle. Bezpečnostní ochrana páčkový spínač a automatická ochrana proti přehřátí zajišťují, že si nemusíte dělat starosti, pokud budete používat elektrické topení po dlouhou dobu.

Rychlé zahřátí 3s tento přenosný infrazářič je poháněn energeticky úsporným keramickým topným tělesem, s vysokým 1500 W a nízkým nastavením topení 750 W a rychle odstraňuje chlad ve 3S kolem vás. Na horní straně zadní strany topení je zabudovaná rukojeť, která je pohodlná pro pohyb bez popálení a je plně zohledněna pro vaši bezpečnost. Teplé a energeticky úsporné velikost tohoto mini topidla je 6, 29 × 5, 02 palců, což je velmi vhodné pro umístění na nebo pod psací stůl v ložnici nebo kanceláři nebo na jakémkoli teplém místě, 9 × 11, které musí ušetřit náklady na vytápění celého domu.

Mini a přenosný náš černý topný článek má pokročilý ptc keramický topný článek, který je malý a kompaktní a nepotřebuje místo. Nezávislý, samoregulační keramický topný článek pomáhá udržovat vnější prostor chladný a je vaší bezpečnou volbou v chladných dnech a nocích.
ZnačkaAUIFFER #ad
VýrobceAUIFFER #ad
Hmotnost3.04
Číslo díluPTC-1500N1
ModelkaNNL1

6. GoveeLife

#ad

Vícenásobná ochrana,, 3 x stupně topení, aplikace a hlasové ovládání, oscilace 75°, tiché, energeticky úsporné elektrické topení s termostatem, GoveeLife Inteligentní keramický topný ventilátor

#ad
GoveeLife #ad - Podporuje pohodlné a rychlé duální připojení WLAN a Bluetooth, Google Assistant a IFTTT. S tímto kompaktním a efektivním topným přístrojem udržíte svou kancelář nebo kancelář nebo malou místnost v teple a útulně. Inteligentní termostat: zabudovaný senzor podporuje základní funkci termostatu.

Když se vrátíte domů, je pokoj již teplý. Bezpečnost: ochrana proti převrácení, ochrana proti přehřátí, vhodné do interiérů jako obývací pokoj, bezpečnostní zámek a časovač pro více překvapení. Nízká hlučnost a noční světlo rgb: v režimu eco je provozní hluk topného tělesa goveeLife tišší než 45 dB. Teploměr a vlhkoměr není součástí dodávky. Změňte různé světelné režimy pomocí aplikace GoveeHome a zahřejte celou noc.

Chraňte děti a domácí zvířata pro bezpečné použití, ložnice a kancelář. Aplikace a hlasové ovládání: i když nejste doma, kompatibilní také s alexami, můžete zapnout topný ventilátor. Pro přesnější funkci termostatu jej spojte s teploměrem a vlhkoměrem. 4 režimy topení a ventilátoru: topný ventilátor má energeticky účinnou ptc keramickou topnou technologii, která se zahřeje za méně než 2 sekundy.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Hmotnost4.72
Číslo díluH713B
ModelkaH713B

7. JUNG

#ad

Energeticky úsporné, topné zařízení 2000 W, mobilní elektrické topení pro prostory do 30 m2, JUNG Alpina konvektorové topení elektrické s termostatem

#ad
JUNG #ad - Vypínač na přední straně. Nejvýhodnější spotřeba konvektorů ve své třídě. Pro prostory do 35 m2. Mobilní – lehká vlastní hmotnost 3 kg, pevný stojan, integrované držadlo, díky tomu vysoká mobilita a dobrá stabilita v bytě.

Spora energie – spotřeba proudu za hodinu na nejvyšší úrovni činí 2 kwh, 60 € počínaje cenou elektřiny 0, 0 centů / 0, což odpovídá 60, 30 €/KWh. Okamžitě připraven k použití. Výkon – topný ventilátor s výkonem 2000 w, tichý provoz provozní hlasitost max. Potřebujete mobilní topení s větším výkonem? další topná zařízení JUNG najdete exkluzivně na amazon de, zcela jednoduše vyhledáním vašeho JUNG topného zařízení.

Díky jednoduchému vzhledu téměř nenápadně použitelné v každém prostoru. 35 dba na nejvyšší stupeň, 3 stupně topení 1000 W/1500 W/2000 W, termostat pro regulaci teploty. Design – kompaktní design se štíhlými rozměry v × d × š: 52 × 34, 5 × 20 cm, lze snadno skladovat v letních měsících. Bezpečné – integrovaná ochrana proti přehřátí, hodí se pro použití v noci. Schváleno pro použití v interiérech.
ZnačkaJUNG #ad
VýrobceJUNG #ad
Hmotnost6.61
ModelkaAlpina
Záruka2 roky limited warranty.

8. Dreo

#ad

3 stupně topení, 1800 W, dálkové ovládání, ochrana proti přehřátí,, termostat, 70° oscilace, keramické elektrické topení, Dreo Energeticky úsporný topný ventilátor, 12hodinový časovač, 3 režimy topení

#ad
Dreo #ad - Energeticky úsporný: režim dreo eco upravuje svůj výkon 900 – 1800 w podle okolní teploty, společně s termostatem 5–35 °C v 1 °C, aby váš pokoj udržel na ideální teplotě a ušetřil více nákladů na topení během chladných dnů. Tichý a jemný: výkon 40 db vás přenese do tiché knihovny.

2s okamžité vytápění: speciální keramické topení se rychle zahřeje za 2 sekundy, aby vás vrátilo do léta. Bez problémů: 70° široká oscilace pomáhá horku pokrýt více oblastí. Druh montáže: montáž na podlahu / stolní deska. Toto prostorové topení využívá technologii obliqueairflow vyvinutou firmou dreo a výrazně snižuje hluk ventilátoru a poskytuje tichý, teplý vánek, který vám v zimě nabízí dlouhotrvající komfort pro váš spánek a práci. Výkon ve wattech 1800 W. Asovač 1 – 12 hodin, automatické vypnutí displeje po 60 sekundách a vypnutí zvuku vám umožní usnout při tichém, příjemném teple a současně šetřit proud.

3 režimy topení od 900 w do 1800 w zajišťují energeticky úsporným způsobem individuálně přizpůsobitelné příjemné teplo ve vaší kanceláři, ložnici, obývacím pokoji nebo jiných místnostech. Napětí ac 220-240 v 50 Hz. Několik bezpečnostních prvků: materiály zpomalující hoření v0, senzor přehřátí, páčkový spínač, automatické vypnutí po 24 hodinách tohoto vytápění prostoru.
ZnačkaDreo #ad
VýrobceDreo #ad
Výška15.87
Délka6.14
Hmotnost5.5
Šířka6.14
Číslo díluDR-HSH002
ModelkaDR-HSH002

9. Midea

#ad

25,8 x 10,3 x 28,5 cm, 3 kg, 1500 W, Midea Nty15-19Cae Heizlüfter, geringer Verbrauch, Weiß Schwarz, energieeffizient mit regelbarem Thermostat, PTC, tragbar, Keramik

#ad
Midea #ad - Kompakt und praktisch: dieser tragbare heizlüfter ist mit einem praktischen Tragegriff ausgestattet: Er wärmt den Raum schnell und leise bis zu 50dBA und lässt Sie den Alltag leben, egal ob Sie arbeiten oder entspannen, unberührt.

30° oszillationsfunktion: dank midea Heizlüfter können Sie jeden Raum in Ihrem Haus effektiv, schnell und leise erwärmen. Einstellbares thermostat: midea elektrische heizung verfügt über 2 temperatureinstellungen und 2 Heizoptionen, um das ganze Jahr über ein ideales Klima zu gewährleisten. Fortschrittliche technologie keramikheizkörper: an kalten wintertagen genießen Sie die Wärme von Midea Keramikheizlüfter. Sicherheit geht vor: mit dem midea heizlüfter mit geringem Stromverbrauch, der Kipp- und Überhitzungsschutz schaltet das Gerät aus, wenn es herunterfällt und die Komponenten zu hohe und gefährliche Temperaturen erreichen.

Die ideale lösung, um kleine räume zu heizen oder eine direkte Wärme zu genießen, während Sie am Schreibtisch arbeiten. Diese leistungsstarke elektrische Heizung verfügt über ein 1500 W Keramikheizelement für effektive, schnelle und energieeffiziente Ergebnisse.
ZnačkaMidea #ad
VýrobceMidea #ad
Výška11.22
Délka10.16
Hmotnost4.85
Šířka4.06
Číslo díluNTY15-19CAE
ModelkaNTY15-19CAE

10. fraxinus

#ad

Ochrana proti překlopení a přehřátí, konvektor s termostatem, Elektrický radiátor 2000 W, energeticky úsporné topení, bezhlučné vyhřívání Mica, pro použití v domácnosti, v kanceláři.

#ad
fraxinus #ad - Vynikající topení bez oleje: toto topení bez oleje má mnoho vynikajících funkcí. Na přední straně topení se nachází kabelový háček, když se topení nepoužívá. Nastavitelný termostat a teplota: s 2 stupni topení 900 w/2000 w na výběr a tlačítkem pro nastavení teploty najdete požadovanou teplotu pro váš domov. Micathermic nebo panel mica uvolňuje teplo jemně do všech směrů efektivněji, bez oleje, bezpečná obsluha, nastavitelný termostat, lehké atd.

Naše slídové topení je vaše nejlepší volba, tiché topení, ochrana proti stříkající vodě IP24, jsou zdravější a ekonomičtější než běžné olejové topení. Specifikace: rozměry: 17, 4 cm, 9 x 20, 9 x 3, délka kabelu: 180 cm. Přenosný komfort: toto fraxinus prostorové topení má nízkou hmotnost, aby kabel řádně držel, lze jej díky tepelně izolované rukojeti a 360° otočným kolečkům snadno pohybovat ve vašem domě a nabízí vám teplo, kdekoli je nejvíce potřebujete. Použití prodlužovacího kabelu nebo adaptéru představuje nebezpečí požáru a může způsobit poškození topení nebo uživatele.

ExtrÉmnĚ bezpeČnÉ pouŽitÍ: vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou, ochrana proti mrazu, proto jsme přidali ochranu proti přehřátí, abychom zabrániKromě toho je topení pokryto ochrannou sítí, krytí ip24 proti stříkající vodě, překlopení, která zůstává chladnější a zabraňuje nehodám spalování. Bez ventilátoru si již nemusíte dělat starosti, že by se vám doma vyfukoval hluk nebo prach. Teplo se rovnoměrně rozděluje ze všech stran topení, aby poskytlo zážitek z vytápění celé místnosti. Tichý komfort: vytvořte si tiché a teplé prostředí, aniž byste ze vzduchu odstraňovali vlhkost, a to pomocí elektrického topení od fraxinus.
Značkafraxinus #ad
VýrobceFRAXINUS #ad
Výška15.75
Délka11.81
Šířka3.94
Číslo díluFR2816
ModelkaFR2816