Top 10 iPhone 13 Pro Max Anti Spy Panzerglas – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Devgoed

#ad

IPhone 13 Pro Anti Spy ochranná fólie, 2 kusy Fólie pro pancéřové sklo iPhone 13, ochranné sklo proti poškrábání, fólie s tvrdostí 9H, iPhone 13/13 Pro, pro iPhone 13 Privacy ochrana displeje

#ad
Devgoed #ad - Dné bubliny po instalaci, pokud se na začátku odstraní prach a správně ho vyrovná. Vysoká transparentnost, 33 mm ochranná fólie, vysoká citlivost0, živější a přirozenější při použití a sledování videí a flexibilní hraní her.

Pokud není dotyk citlivý, 99% reprodukce barev displeje telefonu, nejprve zvyšte citlivost mobilního telefonu a poté znovu zadejte otisk prstu. Tvrdost 9h a odolnost proti poškrábání díky špičkové tloušťce skla o tvrdosti 9h dokáže mimořádně odolné, odolné tvrzené sklo efektivně chránit váš mobilní telefon před nežádoucími rýhami a škrábanci díky klíčům a jiným tvrdým látkám. Ochrannou fólii displeje může obratem ruky připevnit každý. Proti otiskům prstů a oleofobní nanovrstva speciální oleofobní nano vrstva na povrchu fólie obrazovky je vodotěsná, odolná vůči oleji a otiskům prstů, což usnadňuje čištění ochranné fólie.

Hd displej ultra průhledná ochrana displeje vám nabízí ultrajasný vizuální zážitek, zatímco původní barva a krása vámi pořízených fotografií a videí zůstane zachována. Snadná instalacesuper snadné připevnění a odstranění pancéřového skla beze zbytků.
ZnačkaDevgoed #ad
VýrobceDevgoed #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluQY13-Spy-iPhone 13/13 Pro

2. TORRAS

#ad

TORRAS Ochranné sklo pro iPhone 13, 2 kusy, vynikající odolnost proti nárazům, sklo iPhone 13 Pro, trvalá 9H sklo 100% odstranění bublin a odstranění prachu, fólie iPhone 13/13 Pro, ochranná fólie

#ad
TORRAS #ad - Technologie povrchové úpravy Tora-AF 2. 0 Rozlučte se s vysokými náklady na opravu rozbitých obrazovek. Oleofobní vrstva se časem neopotřebovává. První sklo, které se používá v letectví s o 300% vyšším torras neustále pracuje na výzkumu a vývoji pancéřového skla iphone 13/13 Pro, aby vytvořila ještě lépe ochranné pancéřové sklo, které Vám nabízí maximální bezpečnost.

Plus: tento produkt obsahuje 2 kusy ochranného skla s pomůckou pro polohování, které byly poškozeny nebo problémy s instalací, jako např. Tora-crc technologie molekulární výztuže. Dné otisky prstů, dlouhotrvající hladkost. Balení je vyrobeno z biologicky odbouratelného plastu a recyklovatelného papíru, 1 škrabku na bubliny a podporu prodejce Nabízíme vám nové ochranné sklo, pokud máte během doby používání nějaké problémy, 2 čisticí sady, oba certifikáty RoHS pro zdravé materiály.

Oleofobní molekuly jsou hustě uspořádané, čímž jsou odolnější vůči oděru. Dosáhněte tvrdosti více než 9H. Zabraňuje náhodnému pádu všech předmětů každodenní potřeby. Odolné proti všem každodenním škrábancům a škrábancům, aniž by zanechaly stopy. Rychlá instalace s bleskově rychlou montáží za 1 sekundu. Stabilnější a lépe padnoucí montážní rámy.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka3.94

3. Spigen

#ad

Odolná proti poškrábání, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus, 2 kusy, iPhone 13 Pro Max, fólie s tvrdostí 9H

#ad
Spigen #ad - Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte oblast nalepení shora dolů. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky. Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci. Vhodné pro obaly; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.31
Šířka0.39
Číslo díluAGL03375
ModelkaAGL03375

4. ESR

#ad

Velmi robustní tvrzené sklo, praktický vyrovnávací rám, 2 kusy, ESR Armorite ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max

#ad
ESR #ad - Kompatibilita: kompatibilní s iPhone 14 Plus a iPhone 13 Pro Max. Jasnost hd: velmi čiré sklo zajišťuje bezvadné zobrazení a kompatibilitu s Face-ID.

Hladký a čistý: oleofobní vrstva chrání displej bez nečistot a otisků prstů a současně usnadňuje čištění. Robustní ochrana displeje: 50 kg odolnost proti nárazu zajišťuje, že svůj mobilní telefon můžete bez starostí používat v každodenním životě. Kompletní zákaznická podpora: podrobná videa o nastavení a časté dotazy, komplexní 12měsíční záruka, celoživotní podpora a personalizovaná pomoc. Snadná instalace: lepidlo odpuzující prach, vyrovnávací rám a dodávaná čisticí sada zajišťují snadnou aplikaci bez bublin.
ZnačkaESR #ad
VýrobceESR #ad
Výška0.01
Délka6.19
Hmotnost0.1
Šířka2.93
Číslo dílui13pm_tqghm_2p_acs_eu
ModelkaiPhone 14 Plus iPhone 13 Pro Max
Záruka1 rok

5. Ailun

#ad

Ailun 3 Stück Panzerglas für iPhone 12 /iPhone 12 Pro 9H Härte Glas Anti-Kratzen Anti-Bläschen Displayschutzfolie Schutzfolie Hüllenfreundlich

#ad
Ailun #ad - Strenge poliertechnologie macht Ihren Bildschirm glatter. Kompatibilität speziell entworfen für das iPhone 12/iPhone 12 Pro Panzerglas. Außergewöhnliches berührendiese iphone 12 / iphone 12 pro panzerglasfolie ist mit einer ultra klar oleophoben Schicht auf Nanoebene beschichtet.

Vermeiden sie fingerabdrücke, Schweiß und Fett auf dem Bildschirm. Face-id kompatibelultraklares glas für das iPhone 12/iPhone 12 Pro ermöglicht einfaches Entsperren via Face ID. Erhalten sie den klar bildschirm! 3-fache stärkegehärtet um Einwirkungen bis 5 kg zu widerstehen, für zuverlässigen Schutz. Hd makellosdie 99, 99%ige high definition dieses iphone 12 schutzfolie/iPhone 12 Pro Schutzfolie bietet Ihnen immer ein super Retina HD Vivid Screen Play-Vergnügen.
ZnačkaAilun #ad
VýrobceAilun #ad
Výška3.54
Délka6.5
Hmotnost0.13
Šířka0.43
Číslo díluAilun*GlassSP*iPhone6.1*2020*3Pack
Modelkaiphone12/12pro 3GSP

6. JETech

#ad

JETech Full Screen ochranná fólie pro iPhone 13 Pro Max 6,7 palců, 3 kusy, nemá žádný vliv na pouzdro, pancéřová HD čirá, tvrzené sklo ochrana displeje s jednoduchým instalačním nástrojem

#ad
JETech #ad - Snadná instalace dodává se s jednoduchým instalačním nástrojem. Kompatibilní s většinou pouzder na mobilní telefony. Oleofobní povrchová úprava udržuje obrazovku mimo dosah otisků prstů a olejových skvrn.

Nemá žádný vliv na pouzdro na okrajích je dostatek místa, aby se vaše pouzdro mohlo omotat kolem okrajů vašeho mobilního telefonu. Full screen fit iphone 13 pro max 6, 7 palce. Umožňuje vám perfektně vyrovnat ochrannou fólii a rychle ji nainstalovat, aniž by zanechávala vzduchové bubliny. Maximální pokrytí obrazovky od hrany k hraně a design s přesným výřezem pro reproduktor. Nabízí plnou ochranu obrazovky, 1 palce, zatímco přední kamera a senzor zůstávají vysoce chráněné.

Velmi dobře reaguje na každý dotek a každé kliknutí. Prvotřídní tvrzené sklo chraňte obrazovku ve vysoké míře před poškrábáním a oděrem až do 9H tvrdší než nůž. Ne pro: iphone 13/13 pro 6, iphone 13 mini 5, 4 palce. Ultra jasné a vysoce citlivé ujistěte se, že si zážitek ze sledování užijete jako na pouhé obrazovce.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.02
Délka6.21
Hmotnost0.09
Šířka2.95
Číslo dílu1176-
Modelka1176-

7. TORRAS

#ad

TORRAS Full Screen pro iPhone 15 Pro pro pancéřové sklo certifikace na nejvýraznější odolnost proti nárazu ochranné sklo iPhone 15 Pro ochranná fólie 9H+ sklo automatická instalace proti otiskům

#ad
TORRAS #ad - I po více než 10 000 vyškrabávacích testech neexistují žádné známky poškrábání nebo opotřebení našeho ochranného skla, vypadá i nadále jako nový. Montážní fólie na váš displej trvá méně než 5 sekund, opravdu 0 prachu, 100% úspěšnost, už žádné obtěžující bubliny a skvrny. Po 2, jak iphone padá, aby vyvinuli nejlepší ochrannou fólii.

Dný náraz zvenčí, ochranné sklo může otřásat. Vydrží až 3 roky – certifikováno vojenským standardemmateriál našeho ochranného skla je vícevrstvé zesílení. Je jedno, obrazovka se nepoškodí. Prošla nejvyššími úrovněmi v průmyslu a 12 testy ochrany, 44m testu pádu je iphone stále neporušený – mistrovská třída odolnosti proti zlomeníMnoho vědců provedlo více než 10 let výzkumu, včetně 5 000 testů pádu, jakož i 60 kg tlakového testu. S naším ochranným sklem na celou obrazovku jsme do roku 2023 chránili více než 80 195 300+ uživatelů před prasknutím obrazovky.

Kompletní ochrana jako brnění ochranné sklo je vybaveno ultra tenkým černým 3d okrajem, které chrání tělo od hlavy až k patě, který se přizpůsobí každé zakřivené hraně obrazovky. Dná jiná instalace není jednodušší jako naše! - díky průlomovému plně automatickému montážnímu rámu plně automatické polohování a odstraňování prachu a odstraňování bublin. Jako brnění, je každý centimetr a každá mezera pevně obalena ochranným sklem. Prošel testem tvrdosti podle nejvyššího vojenského standardu 9H, která zaručuje trvanlivost a pevnost ochranného skla.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
Výška0.5
Délka7.48
Šířka3.54

8. JETech

#ad

Tvrzené sklo, JETech Ochranná fólie kompatibilní s iPhone 5,4 palce 12 mini, 3 kusy

#ad
JETech #ad - Kompatibilita navrženo pro iphone 12 mini 5, 4 palců. Důvěryhodná ochrana vyrobeno z kvalitního tvrzeného skla. Tvrdost 9H. Vynikající zákaznický servis balení obsahuje: 3 kusy ochranné fólie na displej, čisticí sady, pokyny. Zajišťuje krásu původu obrazovky. Vysoká jasnost, vysoká rezonance. Perfektně se hodí k vašemu telefonu. Chrání displej před poškrábáním a každodenním opotřebením. Vysoká průhlednost 0, 33 mm ultra tenké. Bez bublin, vodotěsný, proti otiskům prstů a prachu. Uživatelsky příjemný design snadná instalace.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.5
Délka5.4
Šířka5.4
Číslo dílu1070-
Modelka1070-

9. Ailun

#ad

Ailun Displayschutzfolie für iPhone 2021 mit 17 cm 6,7 Zoll Display, HD, gehärtetes Glas, 2 Stück, 9H Härte

#ad
Ailun #ad - Funktioniert für iphone 13 pro max 2021 gehärtetes Glas Displayschutzfolie und Kameralinsenschutz. Nachtaufnahme-funktion: speziell entworfenes iphone 13 pro max 6, die Blitzlochposition zu entwerfen, ohne die notwendigkeit, wenn der blitz in der Nacht eingeschaltet wird, mit Lichtdurchlässigkeit und Nachtaufnahmefunktion, 7 Zoll Display 2021.

Einfachste installation – bitte beachten sie unser installationsvideo evtl. Machen sie sich keine sorgen über Blasen, genießen Sie Ihren Bildschirm, als wäre er nicht vorhanden. Bietet maximalen Schutz vor Kratzern, Schrammen und Stößen. Präzise lasergeschnittenes gehärtetes glas, exquisit poliert, 0, 33 mm ultradünne Displayschutzfolie aus gehärtetem Glas, behält die ursprüngliche Reaktionsempfindlichkeit und Berührungsempfindlichkeit bei und sorgt für ein gutes Touch-Erlebnis.

Der kameralinsenschutz nimmt die neue Technologie der "nahtlosen" Integration von Augmented Reality an, kann die ursprüngliche Qualität der Fotos und Videos wiederhergestellt werden. 99, 99 % hochauflösende, transparente, wasser- und ölabweisende Display-Beschichtung schützt vor Schweiß- und Ölrückständen von Fingerabdrücken und verbessert die Sichtbarkeit des Displays. Nicht in deutscher Sprache. Entfernen sie staub und richten Sie es vor der eigentlichen Installation ordnungsgemäß aus.
ZnačkaAilun #ad
VýrobceAilun #ad
Výška3.54
Délka6.5
Šířka3.15
Číslo díluiphone13promax 2GSP+2Lens
Modelkaiphone13promax 2GSP+2Lens

10. NEW'C

#ad

Ultrabeständig, 9H Härte, Panzer Schutz Glas für iPhone 12 Mini 5.4, NEW'C 2 Stück, HD Displayschutzfolie, Frei von Kratzern, 0.33mm Ultra-klar

#ad
NEW'C #ad - Es verhindert das Ihr Bildschirm fleckig und schmierig ausschaut. Es hält resistenten wiederstand von Kratzern und Sprüngen aus, dass Ihr Smartphone wie neu ausschaut". Wichtige anmerkung – aufgrund der abgerundeten ränder des displays bedeckt das panzer Schutz Glas nicht 100% des Bildschirms, sondern nur den flachen, ebenmäßigen Bereich.

Es bietet dafür eine bessere Kompatibilität für Handy-Hüllen. Anti fingerabdrücke – die Ölabweisende bildschirmbeschichtung weißt Öl, Fingerabdrücke ab. Einfache installation – alles was sie für die Installation benötigen finden Sie im vorhandenen Kit: Reinigungstücher, Staubsticker, detaillierte Gebrauchsanweisung. Es fühlt sich an wie Ihr Originales Display. Somit ist ihr bildschirm immer leicht zu reinigen und verhindert unschöne Schmierereien.

Siehe bilder da es sonst nicht robust wäre. Extreme härte – das panzer schutz glas für das iphone 12 mini 5. 4 wird von dem starken, ausgeglichenem Glas 9H härter als ein Messer gebildet. Super kristallklar – das panzer schutz glas ist kristallklar und mit 99. 9% transparent hergestellt, es verfälscht die Displayfarbe nicht, weder beeinträchtigt es die Darstellung noch die Berührungsempfindlichkeit Ihres Touchscreens.
ZnačkaNEW'C #ad
VýrobceNEW'C #ad
Výška0.5
Délka4.97
Šířka2.32
Číslo dílu3701402101391
Modelkap2-ip12mini