Top 10 Kleiner Geschirrspüler – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Hausgeräte

#ad

Extra sušení stiskem tlačítka, EcoSilence Drive tichý a efektivní motor, 45 cm široká, koš na příbor, Chytrá myčka nádobí Bosch SPS2HKI41E série 2, AquaStop ochrana proti poškození vodou

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 84, 5 x 45 x 60 Automatické programy: automatické nejlepší výsledky mytí.

Silence on demand: redukce hluku až na 30 minut, kdykoli přes aplikaci Home Connect český jazyk nelze zaručit. 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška34.65
Délka23.62
Hmotnost84.7
Šířka17.72
Číslo díluSPS2HKI41E
ModelkaSPS2HKI41E
ZárukaNa.

2. Bosch Hausgeräte

#ad

šířka 45 cm, extra sušení stiskem tlačítka, Chytrá myčka nádobí Bosch SPV4HKX53E série 4, program Silence obzvlášť tichý, InfoLight červený světelný, plně integrovaná do myčky nádobí, koš na příbory

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Silence on demand: redukce hluku až na 30 minut, kdykoli přes aplikaci Home Connect český jazyk nelze zaručit.

Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 5 x 44, 8 x 55 rozměry výklenku V x Š x H cm: 81, 5-87, 5 x 45 x 61. Intenzivní zóna: čistí hrnce a pánve optimálně díky silnému tlaku ve spreji a zvýšené teplotě oplachování. Infolight: červené informační světlo na podlaze vám ukáže, zda je váš přístroj zapnutý nebo vypnutý.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška34.65
Délka21.65
Hmotnost65.04
Šířka17.64
Číslo díluSPV4HKX53E
ModelkaSPV4HKX53E
ZárukaNa.

3. Beko

#ad

4 programy, možnost sestavení, předvolba času, bílá, poloviční zatížení, 13 mír nádobí, program Clean&Shine, Beko Volně stojící myčka nádobí b100 DFN04321W 60 cm, Watersafe

#ad
Beko #ad - 60 cm: samostatně stojící myčka nádobí beko je vhodná pro montáž a 60 cm široká. Díky watersafe je myčka nádobí vybavena plovákovým spínačem ve spodní vaně, který při odchylkách zastaví přívod vody.

Quick&shine je pro momenty, kdy je málo času. Při mytí s polovičním zatížením můžete šetřit vodu a energii. Myčka na nádobí pod omítku nabízí místo pro 13 míry. 4 programy: eco 50 °c, intenzivní 70 °c, quick&shine 65 °c, mini 35 °c – myčka nádobí nabízí pro každou potřebu ten správný program. Funkce polovičního zatížení je ideální, pokud chcete mýt nádobí, i když myčka ještě není kompletně naplněna. Již nikdy nesuší. Jedná se přitom o krátký program, který je nejen rychlý, ale také prvotřídní sušení nádobí.
ZnačkaBeko #ad
VýrobceBeko #ad
Výška33.46
Délka23.54
Hmotnost93.48
Šířka23.62
Číslo díluDFN04321W
ModelkaDFN04321W
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Bosch Hausgeräte

#ad

Extra sušení stiskem tlačítka, koš na příbory, šířka 45 cm, intenzivní zóna se silným tlakem ve spreji ušlechtilá ocel, Chytrá myčka nádobí Bosch SPI4HKS53E série 4, program Silence obzvlášť tichý

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Intenzivní zóna: čistí hrnce a pánve optimálně díky silnému tlaku ve spreji a zvýšené teplotě oplachování.

Silence on demand: redukce hluku až na 30 minut, kdykoli přes aplikaci Home Connect český jazyk nelze zaručit. Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení. 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování. Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 8 x 57, 3 rozměry výklenku v x Š x h cm: 81, 5 x 44, 5-87, 5 x 45 x 55.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška8.66
Délka20.08
Hmotnost75.76
Šířka20.08
Číslo díluSPI4HKS53E
ModelkaSPI4HKS53E
ZárukaZáruka výrobce.

5. Hermitlux

#ad

Hermitlux Stolní myčka, možnost kempování, místo pro 4 míry na míru, bílá, 175 kWh/rok, použitelná s přípojkou na vodu i bez něj, mini myčka nádobí, šířka 43 cm

#ad
Hermitlux #ad - Není nutná instalace tato myčka nádobí podporuje 2 režimy zásobování vodou. Vysoká teplota pro mastné nádobí a dětské výrobky, vysoká teplota 75 °C a PTC horký vítr je vhodný, aby skleněné nádobí získalo lesklý čistý povrch. Kapacita 4 sad sad mini myčka nádobí má kapacitu 4 nádobí a měří 42, 5 × 42, ložnice, 8 cm Š-t–v.

Díky své skromné ploše je ideální pro malé domy, 8 × 45, byty, čluny a obytné automobily. Postroj může pojmout až 25 cm v libovolném úhlu. I když je umístěn pod pult, aniž by bylo nutné vyrovnat přívod vody, lze jej snadno naplnit, nezávisle na nedostatku místa. Servis po prodejivšechny myčky nádobí jsou dodávány s návodem a důkladně testovány. Po testování je typické malé množství zbytkové vody. Přizpůsobený trychtýř v režimu nádrže použijte nálevku pro přesnou kontrolu průtoku vody a zabránění přetečení.

Pomocí 2 rozprašovacích ramen s vysokým tlakem vody se nádobí důkladně a beze šmouh čistí. Isté praníi přes svou skromnou velikost činí tato mini myčka nádobí život pohodlnějším. Kvůli změně starých a nových šarží se může stát, že dostanete myčku bez přizpůsobené nálevky. Zabudovaná 5litrová vodní nádrž umožňuje při plném naplnění okamžité použití v režimu nádržky na vodu.
ZnačkaHermitlux #ad
VýrobceHermitlux #ad
Výška18.03
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka16.85
Číslo díluHMX-DW04
ModelkaHMX-DW04

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Vario zásuvka, Flex koše, Silence Plus, 60 cm, Efficient Dry, plně integrovaná myčka nádobí se zásuvkou na příbory, HomeConnect, Rack Matic, BOSCH SMV4ECX24E myčka nádobí série 4

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Vezměte prosím na vědomí, že přední deska není součástí dodávky. Home connect: chytrá myčka nádobí lze snadno ovládat přes smartphone nebo tablet. Zásuvka vario: třetí úroveň zatížení plně integrované myčky nádobí nabízí nejen prostor pro váš příbor.

Efficientdry: dvířka myčky se automaticky otevřou po ukončení programu. S informacemi o stavu mytí nádobí a funkci Silence on Demand a favorit programu si zachováte plnou kontrolu nad svou myčkou. Díky extra výřezům nabízí variozásuvka také místo pro menší části nádobí. Plně integrovaná: plně integrovaná myčka nádobí je pokryta přední částí v designu vaší kuchyně a harmonicky se tak začlení do prostoru.

Rackmatic: díky 3násobnému rackmatic je horní koš myčky výškově nastavitelný celkem o 5 cm a nabízí více místa pro sklenice na víno nebo talíře na pizzu s dlouhými stonky. To zlepšuje proces sušení, zabraňuje tvorbě kondenzace a šetrně chladí nádobí.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost78.48
Šířka23.54
Číslo díluSMV4ECX24E
ModelkaSMV4ECX24E
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Siemens

#ad

Stříbrná barva, Siemens SN43HS41TE iQ300 podložka myčka nádobí / E / 92 kWh / 12 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / hygiene Plus program / systém vario koš

#ad
Siemens #ad - Tlačítko pro favority: vložte svou nejoblíbenější kombinaci mycího programu a možností na tlačítko Oblíbené – pro rychlý, pohodlný a individuální výběr programů.

Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Aquastop: systém aquastop účinně zabraňuje poškození vodou: pokud je zjištěna netěsnost, okamžitě vypne přívod vody do myčky. Tab counter: počítadlo tablet do myčky si pro vás uchová přehled a informuje vás včas prostřednictvím aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit, když se tablety vyklánějí. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkracujete dobu provozu programu.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost84.88
Šířka23.54
Číslo díluSN43HS41TE
ModelkaSN43HS41TE
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. eklipt

#ad

Integrovaná 5litrová nádrž na vodu, LED displej, použitelná s/bez vody, přenosná myčka nádobí s 5 + 1 programy, Mini myčka nádobí, volně stojící myčka nádobí, dotykové ovládání

#ad
eklipt #ad - 360° bezešvé drhnutí rotační stříkací rameno mini myčky nádobí pokrývá celý roh a zcela rozpouští mastné skvrny. Tento produkt je tou nejlepší volbou pro váš vánoční dárek. 5 režimů mytíplné čištění myčky nádobí obdržíte v kompaktním zařízení, které nabízí pět programů praní: normální praní po dobu 69 minut, silné praní po dobu 89 minut, rychlé praní po dobu 29 minut, ekologické praní po dobu 59 minut, praní ovoce po dobu 19 minut.

5 režimů praní může efektivně reagovat na různé potřeby mytí různě znečištěného nádobí. Horní a spodní rameno vyrovnávají konvekci a rozprašovací paprsek se střídavě otáčí ve stejnou dobu, aby vytvořila protkanou skupinu vodních sítí, která prádlo obklopí všemi směry a odstraňuje těžké olejové skvrny. Veškeré příslušenství v ceně 1 × koš na nádobí, 1 × odkládací koš, 1 × odtoková hadice, 1 × přívodní hadice, 1 × koš na ovoce, 1 × koš na příbory, 1 × džbán a 1 × hadicová manžeta. Malá velikost, 8 vidliček a 8 nožů; perfektní pro malé domdomy, pojme však 4 plné nádobí a bez problémů tak pokryje každodenní potřeby 3–4členné rodiny; dvouvrstvý design nabízí dostatek místa pro 4 mísy, 5 malých talířů, velký objem Tato přenosná myčka měří pouze 42 × 42 × 45 cm, bytbytbytobytných domů, 8 lžící, 4 šálky, 4 jídelní talíře, člunů a obytných vozů.

Myčka nádobí 3 v 1 stolní nástavec je vybaven myčkou, abychom zajistili 60 minut sušení na horkém vzduchu a 73 hodin automatické větrání, díky čemuž je péče o vaše nádobí a sklenice hračkou; navrhli jsme také dodatečný režim sušení, sušičkou nádobí a uložením v jednom zařízení, aby vaše nádobí zůstalo čisté, bez zápachu a sucho po delší dobu.
Značkaeklipt #ad
Výrobceeklipt #ad
Výška18.03
Délka16.73
Hmotnost30.2
Šířka16.85
Číslo díluAS001

9. Midea

#ad

6 mycích programů, ideální pro malé byty, mini myčka nádobí, bílá, předvolba času startu, Midea ST 3.6F wi stolní myčka, funkce extra sušení, ovládání IOT

#ad
Midea #ad - Kompaktní velikost a snadná instalace kompaktní stolní myčka nádobí je díky své velikosti a elegantnímu a jednoduchému designu flexibilně použitelná v kuchyni. Intergovaný změkčovač vody tvrdost vody se liší od místa k místu. Funkce iot díky inteligentní funkci iot může myčka nádobí ve spojení s praktickou aplikací msmarthome zpříjemnit váš každodenní život doma.

Integrovaná funkce dokumentace poskytuje jasná fakta a čísla o vzniklých spotřebních podmínkách, jako např. Proces mytí a integrované časové zpoždění startu lze naprogramovat v různých režimech až 24 hodin předem. Chytrý systém uspořádání košíkuvšestrannost vytváří komfort. 6 mycích cyklů s celou řadou programů – intenzivní, eco, rychlá, 90 min, hygiena a sklo – máte různé varianty pro čištění nádobí vhodné pro situaci.

Aby se zabránilo tvorbě vodního kamene, který je poháněn solí. Všechny prací procesy lze bez problémů ovládat a sledovat ze smartphonu. Spotřeba vody a elektřiny. Velkorysý vnitřní prostor vytváří dostatečnou kapacitu až pro 6 míry. Pokud je myčka nádobí napájena vápenatou vodou, je model vybaven speciálním změkčovačem vody, mohou se v ní vytvářet zbytky nebo na nádobí. Příslušenství/komponentystolní myčka nádobí se dodává s košem na příbory, přívodní hadicí a nálevkou na plnění soli.
ZnačkaMidea #ad
VýrobceMidea #ad
Výška17.24
Délka19.69
Hmotnost50.71
Šířka21.85
Číslo díluST 3.6F wi
ModelkaST 3.6F wi
Záruka2 roky záruka.

10. Bosch Hausgeräte

#ad

Koš na příbory, extra sušení stiskem tlačítka, intenzivní zóna se silným tlakem ve spreji, program Silence obzvlášť tichý, Chytrá myčka nádobí Bosch SPS4HKW53E série 4, 45 cm široká

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Silence on demand: redukce hluku až na 30 minut, kdykoli přes aplikaci Home Connect český jazyk nelze zaručit.

Extra sušení: volitelná volba pro extra důkladné sušení při obtížně schnoucím zatížení. Intenzivní zóna: čistí hrnce a pánve optimálně díky silnému tlaku ve spreji a zvýšené teplotě oplachování. 7segmentový displej: zobrazení zbývající doby provozu, se standardními informacemi jako potřeba doplňování. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 84, 5 x 45 x 60 Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška34.65
Délka23.62
Hmotnost88.89
Šířka17.72
Číslo díluSPS4HKW53E
ModelkaSPS4HKW53E
ZárukaNa.