Top 10 Libaro LED Kosmetikspiegel – Osobní kosmetická zrcátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Auxmir

#ad

Nabíjecí přes USB, otočné o 360°, 1× / 10× oboustranné kosmetické zrcátko s 52 LED, Auxmir Kosmetické zrcadlo LED osvětlení, stolní zrcadlo s lithiovou baterií 2500 mAh

#ad
Auxmir #ad - U powerbanky nebo PC atd. If design a otočný o 360°: s módním, moderním a jednoduchým stylem získalo zrcadlo industriální forum design. 3 až 4 hodiny, čímž se šetří náklady na výměnu baterie. Nastavitelný jas & 52 kusů led diod: pomocí dotykového spínače smart můžete volně regulovat jas mezi 100 %, 80 %, 20 % volně, aby se přizpůsobily různým světelným podmínkám.

1× zrcátko nabízí jasný celkový obraz, že byste měli dodržovat vzdálenost 10 cm od zrcadla, zatímco 10× zvětšovací zrcadlo jasně ukazuje specifické detaily vaší pokožky. Toto osvětlené zrcátko na holení je otočné o 360 stupňů a lze jej otočit do libovolné vhodné polohy, aby se přizpůsobilo vaší dokonalé poloze při sezení nebo stání. Díky paměťové funkci zůstává jas světla stejný, 60 %, 40 %, jako když jste zrcadlo naposledy použili. Dobíjecí baterie 2500 mah, kosmetické zrcátko je napájeno vestavěnou lithiovou baterií a lze jej nabíjet přes USB kabel, který je součástí dodávky např.

Hlava zrcadla je stabilně upevněna pod úhlem a nespadá. Pokud zrcadlem otočíte a změníte zvětšení, aby se šetřil proud. Energeticky úsporný design s ochranou životního prostředí: zrcadlo na make-up svítí na obou stranách, světlo se automaticky změní na správnou stranu. Vezměte prosím na vědomí, abyste získali detailnější a méně zkreslený obraz a zabránili se závratím. Oboustranné se zvětšením 1× / 10×: stolní zrcadlo auxmir je oboustranné a má 1násobné zrcadlo s vysokým rozlišením a 10x zvětšovací zrcadlo.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0
Délka11.02
Hmotnost1.67
Šířka6.85
Číslo díluBM-1901
Modelka‎BM-1901

2. CHICLEW

#ad

Osvětlené zvětšovací zrcadlo 10 × 1 ×, USB nabíjecí kosmetické zrcátko se světlem s funkcí Smart Touch Slider, CHICLEW Kosmetické zrcadlo s osvětlením, oboustranné LED stolní zrcadlo otočné o 360°

#ad
CHICLEW #ad - Je vhodný pro každodenní použití pro líčení, nosních chloupků atd. 10násobné/1násobné zvětšení hd: oboustranná make-up zrcátka od chiclew jsou vybavena ultra reflexním optickým sklem bez zkreslení, odstraňování uhrů, 1násobné zvětšení nabízí kompletní výhled na váš obličej, zatímco 10násobné zvětšení lze použít pro přesnější detail.

Toto zrcadlo je bezdrátové a přenosné, vhodné nejen na doma, ale také praktické na cesty. Nastavitelný jas: zrcadlo na líčení chiclew disponuje přirozeným led světlem za denního světla. Naše kosmetické zrcátko chiclew s leD osvětlením získalo cenu German Design Award 2020 IF. Otáčení o 360°: chiclew led zrcadlo se světlem je otočné o 360°. Stmívání nebo osvětlení pomocí inteligentního dotykového posuvníku můžete zvolit jas, který se hodí k vašemu prostředí.

Umožňuje sklon zrcadla pro pohodlný a rychlý přístup na obě strany 1násobného a 10násobného zvětšení. Módní design a oceněný design – s širokoúhlým pohledem a perfektní velikostí, moderním a jednoduchým stylem se klasika neztratí. 17 hodin nepřetržité práce: není nutné žádné náhradní baterie – pro nabíjení jednoduše zasunout! když je naše osvětlené kosmetické zrcátko plně nabité, může pracovat v nejtmavším nastavení po dobu 17 hodin.
ZnačkaCHICLEW #ad
VýrobceCHICLEW #ad
Výška3.58
Délka13.4
Hmotnost1.77
Šířka8.7
Číslo dílu1931
Modelka1931

3. Rocollos

#ad

1fach10fache Vergrößerung, doppelseitig, 360° schwenkbar,, Wiederaufladbarer beleuchteter MakeupSpiegel, 20,3 cm LED, Chrom, Kosmetikspiegel mit 3 Farblichtern, dimmbarer Touchscreen

#ad
Rocollos #ad - Die batterieleistung des spiegels ist möglicherweise nicht voll, also laden Sie ihn bitte vor dem ersten Gebrauch vollständig auf! Dimmbar und 3-farbige beleuchtung. Dieser wandspiegel bietet weißes Licht, warmes Licht und natürliches Licht. 20, beim zeichnen von augenbrauen oder beim auftragen von lippenstiften.

Der neu aufgerüstete, den sie wollen: neben dem Badezimmerspiegel, 6 cm Wandspiegelsockel ermöglicht es, an der Oberseite der Kommode und usw. Nicht in deutscher Sprache. Hinweis: bei der verwendung von 10-fachen vergrößerungsspiegel, dass alle zubehörteile bereit sind, halten Sie Ihr Gesicht innerhalb von 10, wenn er ankommt, um Klarheit zu gewährleisten. Einfach zu installieren und platzsparend: unser badezimmerspiegel mit lichtern ist sehr einfach innerhalb von 2 Minuten zu installieren, den Spiegel bequem an jedem Ort zu installieren, platzsparende 13 cm XL1, nach unserer Anleitung auf Amazon und Bedienungsanleitung evtl.

Beim bürsten von eyelinern, während der 10-fache Vergrößerungsspiegel auf der Rückseite entworfen wurde, 3 cm mit doppelseitiger 1X/10-facher Vergrößerung. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, and language of product, labeling or instructions. Dieser kosmetikspiegel ist 20, um ein zartes Make-up aufzutragen. Und bitte stellen sie sicher, 2 cm vom Spiegel entfernt, bevor Sie mit der Installation beginnen. 1 x beleuchtete spiegelseite ist für Ihr gesamtes Gesichts-Make-up konzipiert, um Details Ihres Gesichts zu zeigen.
ZnačkaRocollos #ad
VýrobceRocollos #ad
Výška0.01
Délka5.1
Šířka1.6
Číslo díluR1
ModelkaR2

4. Libaro

#ad

Libaro LED kosmetické zrcátko Modena, zvětšovací zrcadlo 360° kosmetické zrcátko s nástěnnou funkcí a funkcí stmívání 5×/10 ×

#ad
Libaro #ad - Rouby, hmoždinky a návod jsou součástí dodávky. Nástěnný držák: kosmetické zrcátko se snadno montuje na stěnu pomocí 3 šroubů. Oboustranné zvětšovací zrcadlo se 2 stranami: 3/7násobné nebo 5násobné a 10násobné zvětšení | perfektně vhodné pro důkladnou péči o obličej, vytrhávání obočí, nanášení make-upu, holení, vkládání kontaktních čoček.

S funkcí stmívání můžete perfektně nastavit jas | 36 led, 300 lumenů, 12 w, 6 000 kelvinů zajišťuje optimální osvětlení | 230 V síťový provoz. Materiál – pochromovaný kov, euro plochá zástrčka, kroucený kabel 50 cm výsuvný do 150 cm.

Kloubové rameno je výsuvné a otočné, pokud jej nepoužíváte. Buď světlo – jasné led denní světlo usnadňuje každodenní péči i při špatných světelných podmínkách. Otočné a výsuvné – se svým 360° otočným kloubem a otočnou zrcadlovou plochou je naše modena flexibilní koupelnové zrcadlo pro make-up, takže zrcadlo lze sklopit na stěnu, holení a kosmetiku.
ZnačkaLibaro #ad
VýrobceLibaro #ad
Výška0
Délka3.94
Hmotnost3.26
Šířka1.97
Modelka40001

5. Auxmir

#ad

10násobné zvětšení, křišťálové sklo a ABS plast, osvětlené, wellness a hotelu, neoslňující osvětlení, Auxmir kosmetické zrcadlo s LED osvětlením, make-up zrcadlo, kosmetického salonu, do obývacího pokoje

#ad
Auxmir #ad - Auxmir led tischspiegel ist ideales geschenk bei Weihnachten, Muttertag, Valentinstag, Neujahr, Geburtstag für Frauen und Mädchen. Dieser eitelkeitsspiegel ist mit knopfdruck-schalter und Touchschalter ausgestattet, einfache Bedienung für den Ein/-Ausschalten und diese dimmbare Helligkeiten; Durch lange Berührung könnten Sie die Helligkeit einfach dimmen oder aufhellen.

Dieser schminkspiegel kann als gewöhnlicher Tischspiegel verwendet oder direkt als Wandspiegel an die Wand gehängt werden, wodurch Sie eine Vielzahl von Möglichkeiten haben. Auxmir tisch-kosmetikspiegel mit blendfreier led beleuchtung und 10x-vergrößerungsspiegel(Kleiner Spiegel mit Saugnapf), damit werden die spezifischen Details Ihrer Haut deutlicher sichtbar; Perfekt für Schminken, Rasieren, Gesichtspflege und Tragen der Kontaktlinsen.

Mit dem 180° schwenkbarem und klappbarem design wird dieser Rasierspiegel nach Ihrem Bedarf völlig frei in alle Richtungen gedreht, und dann auch in der gewählten Stellung zuverlässig positioniert.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška8.86
Délka6.89
Hmotnost1.5
Šířka0.98
Číslo díluBM-1651
ModelkaBM-1651
Záruka24 stunden kundenservice.

6. Auxmir

#ad

Auxmir Kosmetické zrcadlo s LED osvětlením, USB nebo 4 AA, holení a péči o obličej, pro líčení, prémiové kosmetické zrcátko, osvětlené stmívatelným jasem, horizontálně/vertikálně otočné

#ad
Auxmir #ad - Dotykové ovládánívelmi snadné ovládání s uživatelsky přívětivým dotykovým spínačem, můžete volně regulovat 3 stupně jasu LED diod; na zadní straně se nachází síťový vypínač. 30minutová automatická vypínání může šetřit energii.

Díky extra velkému faktoru 10 × musíte svůj obličej držet velmi blízko zrcadla cca 10 cm, abyste jasně viděli a zabránili závratím. Základna je stabilní s drážkou pro držení šperků, make-upu a dalších věcí. S 10× zvětšovacím zrcadlem díky odnímatelnému zvětšovacímu zrcátku 10× budou specifické detaily vaší pokožky také zřetelněji viditelné. Dvojité napájení kosmetické zrcátko lze přímo napájet jak pomocí 4 aa baterií, tak i přes USB kabel.

Vysoká flexibilitastolní zrcadlo auxmir je otočné o 180° a lze jej také umístit ve zvolené poloze, ideální pro líčení, holení, péči o obličej a nošení kontaktních čoček. Vysoká kvalitakosmetické zrcátko auxmir je vyrobeno z vysoce kvalitního optického skla a nabízí vysoké rozlišení a vynikající odraz; rovnoměrné LED světlo s 37 neoslňujícími LED diodami může zabránit poškození očí.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška4.33
Délka11.81
Hmotnost1.98
Šířka7.09
Číslo díluBM-1718
ModelkaBM-1718

7. Aesfee

#ad

Stolní zrcadlo – růžové zlato.., Aesfee Kosmetické zrcátko osvětlené 21 LED světly, USB nabíjení, 1× / 7× zvětšení, kosmetické zrcátko se stmívatelnou dotykovou obrazovkou, oboustranné otočné o 360°

#ad
Aesfee #ad - Design otáčení o 360° vám umožní snadno najít požadovaný úhel a přepínat mezi 1 a 7 zrcadly pro perfektní. Co obdržíte? - kosmetické zrcátko s led osvětlením, usb nabíjecí kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Rádi vám pomůžeme. Modrá – plně nabitá. Jasné přirozené světlo – toto kosmetické zrcátko je vybaveno 21 energeticky účinnými led světly, takže můžete snadno vidět všechny detaily, které poskytují jasné přirozené denní světlo.

Dotykem tlačítka můžete zrcátko zapnout nebo vypnout, nastavit jas LED světla a zobrazit stav nabití barvou tlačítka během nabíjení červená – nabíjení. Pokud máte dotazy k našim produktům, můžete se na nás obrátit. Uživatelsky příjemný design – oboustranné led kosmetické zrcadlo s otočením o 360° a 1/7násobným zvětšením a osvětlením. Stmívatelná dotyková obrazovka – toto kosmetické zrcátko má vysoce citlivý design dotykové obrazovky, který má delší životnost než běžná mechanická tlačítka.

Tři nastavitelné stupně jasu pro různé příležitosti make-upu, které make-up potřebují. Micro usb konektor pro nabíjení, abyste mohli k nabíjení používat všechny běžné 5V stejnosměrné přípojky, včetně USB kabelu. Dobíjecí kosmetické zrcátko – vestavěná lithiová baterie 2000 mah nabízí až 280 minut provozu pro kosmetické zrcadlo led při maximálním jasu a jasném denním světle. 1 × pro normální make-up, 7× zvětšené zrcátko na make-up vám umožňuje velmi zřetelně vidět každý detail, jako jsou řasy, obočí, abyste získali perfektní make-up pro přesný make-up obličeje, tváře atd.
ZnačkaAesfee #ad
VýrobceAesfee #ad
Výška0.01
Délka8.86
Hmotnost0.01
Šířka5.12
Číslo díluAF-802
ModelkaAF-802

8. FASCINATE

#ad

Rozšířené kosmetické zrcátko, otáčení o 360°, montáž na stěnu se 3 barevnými světly, FASCINATE Dobíjecí kosmetické zrcadlo LED osvětlení se zvětšením 1x/5x, stmívatelné kosmetické zrcadlo

#ad
FASCINATE #ad - Pokud máte problémy s výrobkem, abychom vám nabídli vhodná řešení. 1× osvětlené zrcadlo s vysokým rozlišením pro celý váš make-up a 5násobné zvětšení ukazují detaily vašeho obličeje při nanášení očních linek, perfektní pro jemný make-up. Baterie již nemusíte často měnit a nemusíte si dělat starosti, že se při výměně baterie rozbijí.

Dobíjecí zrcadlo na líčení na stěnu – toto vylepšené osvětlené koupelnové zrcadlo je vybaveno dobíjecí lithiovou baterií 1500 mAh. Snadná instalace – tento osvětlený nástěnný držák pro koupelnové kosmetické zrcadlo se snadno instaluje a odstraňuje, můžete se na nás obrátit. Nástěnné kosmetické zrcátko lze po nabíjení bezdrátově používat přes USB. Jednoduše změňte teplotu barvy mezi teplým světlem a bílým světlem a přesně uvidíte, jak váš make-up vypadá v různých situacích, v noci a v pracovním prostředí. S výsuvným ramenem můžete osvětlené zrcátko na holení po použití umístit na stěnu.

Kosmetické zrcadlo se 3 barevnými světly – tento osvětlený nástěnný držák na kosmetické zrcadlo s 54 led diodami poskytuje bílé světlo, jako je denní doba, teplé světlo a studené světlo. 1/5násobné zvětšení – toto kosmetické zrcadlo se světlem je oboustranné s 1x a 5x zvětšením. Uděláme, který jste obdrželi, co bude v našich silách, nemusíte být odborníkem včetně příslušenství a příručky. Upozornění: při použití zvětšovacího zrcadla udržujte vzdálenost 10 cm, řasenky, pak uvidíte ostrý odraz.
ZnačkaFASCINATE #ad
VýrobceFascinate Mirror #ad
Výška2.5
Délka35
Hmotnost2.51
Šířka31
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaBM-02

9. Libaro

#ad

360° kosmetické zrcátko s nástěnnou montáží, Libaro Kosmetické zrcátko Imola, zrcátko na holení oboustranné se zvětšením stříbrné 3x/10x

#ad
Libaro #ad - Otočné – se svým 360° otočným kloubem a plochou zrcátka je naše imola flexibilní koupelnové zrcadlo pro make-up, holení a kosmetiku – díky kloubu otočnému o 360° a otočné zrcadlové ploše je naše Imola flexibilní koupelnové zrcadlo pro make-up, holení a kosmetiku.

Nástěnný držák – díky montáži na stěnu drží zrcadlo bezpečně na stěně – žádné klapání, žádné kývání | šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky. Oboustranné zvětšovací zrcadlo s 2 stranami: 3násobné a 10násobné zvětšení | perfektně vhodné pro důkladnou péči o obličej, nanášení make-upu, holení, vytrhávání obočí, vkládání kontaktních čoček.

Výsuvné – kloubové rameno je výsuvné a otočné, což umožňuje prostorově úsporné sklopení zrcadla na stěnu, pokud jej nepoužíváte. Materiál – kov kvalitně lesklý pochromovaný | celková výška: 30 cm, velká plocha zrcadla s Ø 19 cm, šířka zrcadlové plochy s rámem: 21 cm.
ZnačkaLibaro #ad
VýrobceLibaro #ad
Výška0
Délka1.46
Hmotnost1.87
Šířka6.69

10. Amelar

#ad

Zrcátko na holení, Amelar Kosmetické zrcadlo LED osvětlení se zvětšením 1× 10×, do koupelny, kosmetické zrcátko s dotykovým spínačem, otočné o 360°, nabíjení přes USB, 3 barvy světla

#ad
Amelar #ad - 3 barevné teploty a nastavení jasu: režim osvětlení a jas kosmetického zrcadla můžete přizpůsobit okolním podmínkám a požadavkům na make-up. Kromě toho je spínač ovládání světla tlačítkem dotykové obrazovky a celkový design kosmetického zrcadla je elegantní a krásný.

Ideální dárek a zákaznický servis: montáž na kosmetické zrcadlo je skvělým dárkem pro přátele, manželku a matky k narozeninám, dni matek a Vánoc. Kosmetické zrcátko má oboustrannou stranu, jedna strana je standardní zrcadlo a na druhé straně 10násobné zvětšovací zrcátko, se kterým můžete jasně rozpoznat rysy vašeho obličeje a splnit vaše různé požadavky na make-up. Nemusíte tedy uvažovat o výměně baterie. Lze jej složit, takže můžete volně provádět make-up, aby se ušetřilo místo, když se nepoužívá. Krátce stiskněte senzorový spínač, abyste si vybrali mezi přirozeným světlem, bílým světlem a teplým světlem a dlouze stiskněte spínač.

Velké zrcadlo 8 palců a zvětšení 1 × 10 × 10 cm: kosmetické zrcátko pro montáž na stěnu, širokoúhlý pohled, perfektní velikost a proporce, luxusní a elegantní. Je nepostradatelným kosmetickým zrcátkem pro montáž na stěnu. Takže můžete kosmetické zrcátko nastavit na vhodný úhel pohledu a vzdálenost, holení, česání vlasů atd. Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a roční výměnu produktu.
ZnačkaAmelar #ad
VýrobceAmelar #ad
Výška0
Délka3.15
Hmotnost2
Šířka9.2
Číslo díluAME069N
ModelkaAME069N