Top 10 Poldina Pro Tischleuchte – Stolní lampy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zafferano

#ad

Dobíjecí dotykový stmívač – IP65 vnitřní/venkovní použití, písková, Amazon Exclusive Zafferano Poldina Pro bezdrátová LED stolní lampa, hliník H38 cm s vícenásobnou USB nabíječkou EU/UK/US

#ad
Zafferano #ad - Paměťová funkce ukládá stupně stmívání, takže intenzita světla při každém zapnutí opět odpovídá dříve nastavené intenzitě. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Stisknutím tlačítka na stínítku můžete nastavit intenzitu světla poldina podle svého vkusu: Zvolte, v kanceláři, na terase, zda jej chcete používat se 100% výkonem nebo zda dáváte přednost jemnějšímu náladovému světlu.

Pro změnu nastavení jednoduše podržte tlačítko zapnutí. Vezměte si je s sebou na osvětlení večeře nebo na čtení pod hvězdami. Poldina pro má ikonický a elegantní vzhled, umístěte lampu jednoduše na "Pad": inovativní kontaktní nabíjecí stanice, je lehký a snadno se nosí, dejte na své letní večery decentní světlo na verandu. Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: ruční ovládání led lampy zapíná a vypíná jednoduchým "dotykovým" gestem. Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, dopřejte si večerní čtení na balkóně, kde je potřeba, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí.

Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti vlhkosti podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na balkóně nebo v restauracích a útulcích po celý rok. Díky dodanému mezinárodnímu adaptéru můžete nabíjet smartphony, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání. Poldina pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa napájená akumulátorem, která je vybavena kontaktní nabíjecí stanicí, iPhony, pomocí které lze nabíjet dvě žárovky Poldina současně nebo jednu lampu a USB zařízení.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo díluLD0340S3
ModelkaLD0340S3x1

2. SIGOR

#ad

Výška 38 cm, IP54, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, nabíjecí s Easy Connect, doba svícení 12 h, šalvějová zelená, ochrana proti stříkající vodě

#ad
SIGOR #ad - Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště. Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet.

Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Tak svítí až 12 hodin, a to zcela bez kabelu baterie Li-Ion, 4 400 mAh.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.25
Šířka3.94
Číslo dílupart_B08GM5KKGM
Modelka450860140

3. Zafferano

#ad

Höhe: 35,5cm Weiß, dimmbar, Zafferano, Olivia Pro Kabellose LED-Tischleuchte aus Aluminium, IP65-Schutz, Indoor/Outdoor Benutzung, EU-Stecker

#ad
Zafferano #ad - Lithium-akku mit einer garantierten akkulaufzeit von mehr als 9 stunden. Einstellen: leichter druck auf die "touch"-taste, bis die gewünschte leuchtstärke erreicht ist; rote led: aufladen, grüne led: akku geladen. Eingang ac 220-240v; 50/60hz; ausgang 5v - 1a, usb-kabellänge 1, 5 m.

Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Olivia pro von zafferano enthält eine einstellbare 2, 2-w-led-lampe. Verstell- & wiederaufladbare lampe aus lackiertem aluminium, einem polycarbonat-schirm und einer led-lichtquelle; olivia pro ist durch das ip65 geschützt und somit für den innen- und außeneinsatz geeignet. Olivia pro ermöglicht das einstellen der Lichtintensität durch einen Dimmer, wobei der Speicher der Einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem Einschalten entspricht die Intensität der voreingestellten.

Das led-licht bietet eine klare Helligkeit für eine Vielzahl von Aktivitäten. Paket enthält Ladestation mit USB-Ladegerät. Ein- und ausschalten durch eine kurze berührung. Farbtemperatur zwischen 2700 & 3000° Kelvin. Olivia pro ermöglicht das einstellen der lichtintensität durch einen dimmer, wobei der speicher der einstellstufen erhalten bleibt; bei jedem einschalten entspricht die intensität der voreingestellten. Bei diesem produkt handelt es sich um ein umgebendes produkt.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška13.7
Délka4.3
Hmotnost2.05
Šířka4.3
Číslo dílu1
ModelkaZAFOLIVIAPRO-WH

4. SIGOR

#ad

Doba svícení 12 h, modrá delfínová, ochrana proti stříkající vodě, SIGOR Nuindie – stmívatelná LED stolní lampa na baterie pro vnitřní i venkovní použití, IP54, výška 38 cm, nabíjecí s Easy Connect

#ad
SIGOR #ad - Jednoduché ovládání: světlo lze zcela jednoduše a intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat. Vnitřní a vnější: stmívatelná stolní lampa na baterie pro obytné a venkovní prostory vydrží díky třídě ochrany IP54 ochrana proti stříkající vodě i přeháňky deště.

Stylové a individuální: jedinečné stínidlo stolní lampy nuindie zajišťuje v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně neoslňující osvětlení stolu a příjemné akcentové světlo směrem nahoru. Rozšiřuje tak kdykoli vhodnou světelnou atmosféru – také jako lampička na noční stolek nebo na čtení. Působivá atmosféra: funkce flexmood nabízí prostřednictvím dotykového stmívače teplé bílé a neoslňující světlo ve dvou barevných teplotách 2 700 K a 2 200 K.

Dobíjecí: s přiloženým usb síťovým zdrojem a 1, a to zcela bez kabelu baterie li-ion, 2 m dlouhým nabíjecím kabelem s magnetickým konektorem Easy Connect lze světlo baterie pohodlně a nekomplikovaně nabíjet. Díky své vysoké vlastní hmotnosti ≈ 1 kg má solidní stabilitu. Tak svítí až 12 hodin, 4 400 mAh. Nuindie tak spojuje nadčasový design s nejmodernější bezdrátovou LED technologií.
ZnačkaSIGOR #ad
VýrobceSigor #ad
Výška14.96
Délka3.94
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo dílu4508501
Modelka450850140

5. Zafferano

#ad

černá, H29 cm, vnitřní/venkovní použití, stupeň krytí IP54, kontaktní nabíjecí podstavec, Zafferano, EU zástrčka, Dama Pro hliníková stmívatelná LED stolní lampa

#ad
Zafferano #ad - Je vybavena: kontaktním nabíjecím podstavcem, dotykovým stmívačem a funkcí volby teploty barvy světla mezi 2700 a 3000 ° Kelviny. Technické údaje: doba nabíjení 5-7 h; napětí 220-240 v; frekvence 50-60 hz; výkon: 2, 7 v; průměr: 12, 2 w; světelný tok: 154 lm; iRC 80; napětí: DC 3, 9 x v 11, 5 x V 29 cm / 4, 4 in.

Dobíjecí a stmívatelná lampa z lakovaného hliníku, polykarbonátový difuzor a LED světelný zdroj; Dama má stupeň krytí IP54 a je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Dama pro je přenosná a dobíjecí stolní lampa na baterie. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Dama pro je k dostání ve dvou verzích: s nebo bez usb postranního vstupu pro nabíjení mobilních zařízení; Pozor: při nabíjení lampy nepřipojujte mobilní zařízení.

Zafferano dama pro obsahuje kromě nabíjecí stanice stmívatelnou 2, 2w led žárovku; LED světlo zajišťuje jasný jas při různých aktivitách; barevná teplota 2700 K, CRI index reprodukce barev 80 Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška11.42
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka4.92
Číslo díluLD0610B3
ModelkaLD0610B3

6. Zafferano

#ad

H38 cm, EU zástrčka Coren, Zafferano Poldina Pro – stmívatelná LED stolní lampa z hliníku, použití v interiéru/exteriéru, stupeň krytí IP54, kontaktní nabíjecí stanice

#ad
Zafferano #ad - Přizpůsobte si své světlo jednoduchý, elegantní design poldiny se spojuje s praktickou funkčností: jedním dotykem ruky stačí zapnout a vypnout led lampu jednoduchým "dotykovým" gestem. Měli bychom dnes večer vyrazit? zafferano poldina pro je chráněna proti kapalinám podle ip65 a hodí se pro použití v interiéru i exteriéru; můžete ji používat doma, na balkóně nebo v restauracích a ubytovacích zařízeních po celý rok.

Balení obsahuje: poldina pro, kontaktní nabíjecí stanice, EU síťový adaptér s 1 USB konektorem. Technické údaje poldina pro bezdrátově dobíjecí a stmívatelná přenosná lampa; kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, 100-240 v 50-60 hz 5 vdc max 1 a, difuzor z polykarbonátu, světelný zdroj led; světelný tok: 192 – 200 lm; doba úplného nabíjení 6–7 h; CRI index reprodukce barev>80; teplota světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Vaše lampa, difuzor z polykarbonátu činí poldina pro s krytím ip65 vhodnou jak pro vnitřní, která si pamatuje stupně stmívání, váš životní styl poldina pro je LED přenosná, dotykovým stmívačem a paměťovou funkcí pro nastavení stmívání, dobíjecí stolní lampa na baterie.

Kryt z lakovaného hliníkového tlakového odlitku, tak i pro venkovní použití. Nabíjejte mě na podložce pro nabití baterie verzí "pro" od poldina, dopřejte si radost z večerního čtení na balkóně, kde je potřeba, kde není žádná zásuvka. Lampa kromě toho disponuje funkcí výběru teploty barvy světla mezi 2700 K a 3000 K dynamická bílá. Rozměry lamp: 111 x11 x 38 cm, dobíjecí a vyměnitelná lithiová baterie. Osvětlete večeři na zahradě s přáteli, zabírá málo místa a je ideální pro každé prostředí.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost2.43
Šířka4.33
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-CO

7. K-Bright

#ad

K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED akumulátorem | Dobíjecí do interiéru i exteriéru | teplá barva světla | vodotěsnost IP54 | 240 lm | stolní lampa s USB nabíjecí stanicí černá.

#ad
K-Bright #ad - Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem.

Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Světelný tok 240 lumenů. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky. 20 led at 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 k, přírodní a relaxační světlo, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma.

Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Současně je tato bezdrátová stolní lampa také dobrou volbou jako dárek. Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Perfektní pro kempování piknik v létě a party u moře s přáteli. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška16.54
Délka4.92
Hmotnost1.76
Šířka5.71
Číslo díluYX-GT-001-nero
ModelkaGT-001-3000K

8. K-Bright

#ad

K-Bright Stmívatelná stolní lampa s LED akumulátorem, designová stolní lampa s USB nabíjecí stanicí bílá, dobíjecí, teplá barva světla pro vnitřní i venkovní použití, pro vnitřní i venkovní použití

#ad
K-Bright #ad - Vhodné pro rodinné večeře, pláž a outdoorové pikniky, čtení v noci na balkóně. Lampa k-bright ukládá naposledy nastavenou intenzitu světla. Dobíjecí stolní lampa z lakovaného hliníku. Světelný tok 240 lumenů. Vysoká reprodukce barev: CRI 95 %.

20 led at 3000 k, 240 lumenů: světelný zdroj nastavitelný na 2 watty, skládající se z 20 led s teplotou barvy 3000 K, přírodní a relaxační světlo, ideální pro postavení na stůl a pro všechny aktivity doma. Dlouhá životnost: obsahuje dvě lithiové baterie s dlouhou životností, které mohou v závislosti na nastavení jasu poskytnout 9 až 48 hodin trvalého osvětlení. Módní design: stylový a moderní styl s klasickými barvami a jasným a jednoduchým designem.

Třída ochrany ip54: má stupeň ochrany proti kapalinám, takže je lampa ideální pro použití v interiéru i exteriéru. Intenzita světla se nastavuje podržením prstu na dotykové ploše stmívání. Nastavení dotykovým stmívačem: lampa se zapíná a vypíná rychlým dotykem dotykového povrchu stínidla. Váží pouze 800 gramů. Lze jej plně nabít za 6 hodin pomocí speciální USB nabíjecí stanice. Usb nabíjecí stanice pro lampu je součástí dodávky.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška14.96
Délka4.33
Hmotnost1.36
Šířka4.33
Číslo díluK-Bright
ModelkaGT-001

9. Zafferano

#ad

Farbe Corten, 2700 K, Wiederaufladbare und Kabellose Tischlampe mit Touch Control, Pina Pro Lampe, Zafferano, Höhe 29 cm, Geeignet für den Innen- und Außenbereich, Dimmer

#ad
Zafferano #ad - Auch fÜr den außenbereich: dank der hohen schutzart iP54 kann die kabellose Pina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse.

Wiederaufladbar: die pina pro lampe kann aufgeladen werden, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen. Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird. Die lebensdauer der batterie beträgt 12 Stunden, die Ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden.

Touch control: dank der touch control am Sockel können Sie die Lampe ganz einfach ein- und ausschalten und die Lichtintensität anpassen. Modernes und elegantes design: mit der struktur aus cortenfarbenem Aluminium, einem Diffusor aus Polykarbonat und einer LED-Lichtquelle passt die Pina Pro zu allen Einrichtungsstilen.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceAi Lati Lights #ad
Výška11.42
Délka4.13
Hmotnost0.68
Šířka4.13
Číslo dílu1
ModelkaLD0650R3

10. Zafferano

#ad

Dimmbare LED-Tischlampe aus Aluminium, EU-Stecker Dunkelgrau, H38cm, Verwendung im Innen-/Außenbereich, Schutzart IP65, Kontaktladestation, Zafferano Poldina Pro

#ad
Zafferano #ad - 12 stunden, die ladezeit bei 1A beträgt 6/7 Stunden. Kontrolle der batterielaufzeit: mithilfe des elektronischen Kontrollsystems überwacht die Lampe die Akkulaufzeit, wodurch das Aufladen optimiert und eine ordnungsgemäße Nutzung gewährleistet wird.

Die lebensdauer der Batterie beträgt min. Auch fÜr den außenbereich: dank ihres hohen schutzindexes die kabellose Poldina Pro Lampe auch im Freien verwendet werden und sorgt für eine einzigartige Atmosphäre im Garten oder auf der Terrasse. Touch control: dank der steuerung an der oberseite des kopfes können Sie die Lampe ein- und ausschalten, die Intensität anpassen und die Lichtfarbtemperatur zwischen 2200 K, 2700 K und 3000 K wählen.

Modern und minimalistisch: mit ihrem dunkelgrauen Aluminiumgehäuse, dem Polykarbonatdiffusor und der LED-Lichtquelle passt sie zu jedem Einrichtungsstil und ist zudem individuell gestaltbar. Wiederaufladbar: laden sie die poldina pro lampe auf, indem Sie sie auf die Kontaktladestation stellen.
ZnačkaZafferano #ad
VýrobceZafferano #ad
Výška17.52
Délka6.1
Hmotnost2.43
Šířka5.12
Číslo dílu1
ModelkaZAFPOLPRO-GY