Top 10 Safran krokus Zwiebeln – Venkovní květiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Květináče a balkon, mix 5 druhů a barev z Holandska, Směs Muscari 50 cibule, mrazuvzdorná a trvalka Muscari hlízy/květiny/cibule bez semen na zahradu

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Nejlepší efekt ve skupinách mají tyto časně kvetoucí rostliny nejkrásnější efekt. Po rozkvětu už slunce nehraje žádnou roli. Ale máte nějaké problémy z jakéhokoli důvodu. Tvary a barvy druhů Muscari jsou pastvou pro oko.

Pak se jarním květům daří i ve stínu. Asné provedení zahrady. Zasaďte cibuli muscari do zahradní zeminy, do koše na rostliny, do květináče nebo do balkonové schránky. Je to romantická směs bílých, modrých a fialových muscari. Dejte nám prosím vědět! společně nalezneme správné řešení. Zasaďte je proto na místě, kde jsou květiny pokud možno slunečné. Vysoká kvalita cibule dodáváme exkluzivní květinové a rostlinné produkty vynikající kvality z Nizozemska Amsterdam do Německa.

Také jako řezaná květina ve váze upoutá pozornost. Rostliny – aby se květy mušcari správně rozvinuly, potřebují vzduch a světlo, rádi také slunce. Obsah tento balíček obsahuje 50 žárovek muscari žádná semena, žlutých, ze kterých v měsících únor až březen a duben vyrostou v zahradě květy.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka5.91

2. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Cibule Orange Passion oranžová Zantedeschia Calla lilie, které nesou více než 5 květů, ideální zahradní rostlina, 5 pravých a velkých hlíz, cibule z Holandska žádná semena a ne umělé

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Calla lily lze použít jako pokojovou rostlinu a zahradní rostlinu a má neobvykle dlouhou životnost. Nejlepší cibule se pěstují v nizozemsku, kde jsou zařízení a podmínky perfektní, aby byla zaručena prvotřídní kvalita.

100% spokojenost zaručena – jsme synonymem nejlepší kvality našich prémiových květinových cibulí z Nizozemska. Calla lilie se snadno udržuje a lze ji dlouho užívat. Snadná údržba. Prémiová cibule růžová. Calla, dříve známá jako zantedeschia, jsou oblíbené exoticky vypadající rostliny s květinami ve fantastických barvách. Jsou obzvláště efektivní, pokud rostou ve skupinách v rámci hranice nebo jsou zasazeny v květináčích a rozprostřeny na terase. Obsah: 5 žárovek velikosti 16/18. Na zahradu, balkon, květináče a terasu.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.66
Šířka7.87
Číslo dílu5

3. mgc24

#ad

Mgc24® Krokus směs velkokvětý, 50 květinových cibulí cca 7–8 mm

#ad
mgc24 #ad - Doba výsadby: září – prosinec | doba kvetení: únor – březen. 50 květinových cibulí k zasazení směsi šafránu velkokvěté. Pestré velkokvěté krokusy jsou trvalé, odolné vůči zimě a snadno se udržují. Pestrobarevná směs se výborně hodí pro zdobení zahrady, k osázení květináčů, předzahrádky, květináčů atd. K divočině nebo jako dekorativní ozdoba do vázy. Výběr místa: slunce | hloubka rostliny: 6 cm | vzdálenost rostlin: 6 cm | výška vzrůstu: cca 15cm.
Značkamgc24 #ad
Výrobcemgc24 #ad

4. Blumenhandel Ullrich

#ad

Pryskyřníkovitá Cibule Blanda směs

#ad
Blumenhandel Ullrich #ad - Obvod cibulek: 4/5. Pro trvalkového záhony, skalky, selské zahrady a jako nádoba výsadby jsou vhodné. Pro auswildern velmi dobře vhodné. Víceletá a odolná proti zimě. Anemonen cibule Blanda směs Blumenzwiebeln s popisovací.
ZnačkaBlumenhandel Ullrich #ad
VýrobceBlumenhandel Ullrich #ad

5. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Mrazuvzdorná a trvalka Crocus hlízy/květiny/cibule žádná semena na zahradu a květináče, 50 exkluzivních květinových cibulí, Botanické krokusy cibule směs, mix 5 druhů šafránu z Holandska

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Ale máte nějaké problémy z jakéhokoli důvodu. Mix 50 ks – tento balíček obsahuje 50 květinových cibulí krokusy žádná semena, oranžových, z nichž v měsících únor až březen a duben vyrostou v zahradě květy.

Také jako řezaná květina ve váze upoutá pozornost. Rostliny – aby se květy krokusu správně rozvinuly, potřebují vzduch a světlo, rádi také slunce. Po rozkvětu už slunce nehraje žádnou roli. Je to romantická směs bílých, žlutých, modrých a fialových krokusů. Asné provedení zahrady. Tvary a barvy druhů krokusů jsou pastvou pro oko. Pak se jarním květům daří i ve stínu. Vysoká kvalita cibule dodáváme exkluzivní květinové a rostlinné produkty vynikající kvality z Nizozemska Amsterdam do Německa.

Zasaďte si cibule krokusy do zahradní zeminy, do koše na rostliny, do květináče nebo do balkonové skříně. Dejte nám prosím vědět! společně nalezneme správné řešení. Nejlepší efekt ve skupinách mají tyto časně kvetoucí rostliny nejkrásnější efekt. Zasaďte je proto na místě, kde jsou květiny pokud možno slunečné.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost0.44
Šířka5.91

6. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Cibule Saffron Crocus Sativus 50 cibule, květináče a balkon, pravá velká šafránová cibule žádná semena na zahradu, exkluzivní cibule z Holandska, trvalka a mrazuvzdorná

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Víceleté. Pokud tedy nejste 100% spokojeni s výrobkem, kromě toho jsme tu, abychom zodpověděli všechny dotazy týkající se šafránu, pošlete nám zprávu a my uděláme maximum, abychom vám nabídli nejlepší zákaznický servis, našich produktů a receptů.

Uchovávejte vodu v létě po odkvětu a když se růst ustupuje. 5 cm hluboké. Každý šafránový krokus produkuje 3 jizvy na hlízu. Safran krokus. Hlízy obvykle kvetou v pozdním podzimu a musí v létě vyschnout. Obsah balení: 50 velkých cibulí šafránových krokusů z Holandska. Tvoří pak hrudky a měly by zůstat nerušeny. Kvete na podzim, lze je ale kdykoli zasadit. Kolik cibulí pak opět vyrazí, když začne pršet. 100% záruka spokojenosti – nabízíme 100% záruku spokojenosti. Dodává se jako 50 profesionálních cibulí v obvodu cibule 8-10 cm.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka5.91

7. COOTO

#ad

COOTO Garden 10 x korunka cibule květinová cibule kulička jarní květy Krokus Květinové cibulky mix vícebarevné

#ad
COOTO #ad - Jarní cibule od korunky pro podzimní výsadbu CHTUNG! Nabídka platí pro cibule, nikoli pro hotové rostliny. Krokus je jarní květina, která kvetí od února do dubna. Tato vyřezaná rostlina odolná proti mrazu a namáhavá je perfektní pro kamenné zahrady, květinové záhony a trávník. Cibule jarních studenek, které až do hloubky cca 10 cm. Naše krájecí cibule se pěstují v EU.
ZnačkaCOOTO #ad
VýrobceINCOIN #ad

8. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Není umělé, 6–7 druhů žádná semena, trvalka a zimovzdorná, směs cibulek z Holandska na zahradu a květináč, Rozpočet voňavých narcisů kolekce cibule 25 velikonočních zvonů cibule

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - Je to romantická směs bílých, dvoubarevných nebo naplněných narcisů. Také jako řezaná květina ve váze upoutá pozornost. Narcisy rostou nejlépe ve volné, dobře odvodněné půdě na místě na plném slunci nebo v polostínu.

Tvary a barvy druhů narcisů jsou pastvou pro oko. Mix 25 ks – tento balíček obsahuje 25 narcisů – květinových cibulí žádná semena, oranžových, žlutých, z nichž v měsících března až květnu vyrostou v zahradě květy. Zasaďte si cibule narcisů do zahradní zeminy, do koše na rostliny, do květináče nebo do balkonové schránky. Asné provedení zahrady. Vysoká kvalita cibule dodáváme exkluzivní květinové a rostlinné produkty vynikající kvality z Nizozemska Amsterdam do Německa.

Rostliny – aby narcisy na jaře zajistily krásné barevné skvrny na zahradě, zasadíte čerstvou cibuli na podzim před prvním mrazem. Ale máte nějaké problémy z jakéhokoli důvodu. Dejte nám prosím vědět! společně nalezneme správné řešení. Nejlepší efekt ve skupinách mají tyto časně kvetoucí rostliny nejkrásnější efekt.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.88
Šířka7.87

9. Blumenhandel Ullrich

#ad

100 botanických směsných krokusů cibulí Crocus krokus

#ad
Blumenhandel Ullrich #ad - Víceletá. Odolná proti zimě. Pro auswildern velmi dobře vhodné. Obvod cibulek: 5/7. 100 botanische směs Krokusszwiebeln s popisovací.
ZnačkaBlumenhandel Ullrich #ad
Výška1.57
Délka8.66
Hmotnost0.44
Šířka6.3

10. DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND

#ad

Holandské rostliny na zahradu a květináč velké hlízy, žádná semena a ne umělé, Císařské korunky Fritillaria Imperialis oranžové květinové cibule 5 cibule, vytrvalá cibule mrazuvzdorná

#ad
DUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad - 100% spokojenost zaručena – jsme synonymem nejlepší kvality našich prémiových květinových cibulí z Nizozemska. Císařské korunky mají obecně velmi krásné, 10 listnaté květy, velké, které se liší tvarem a barvou v závislosti na odrůdě. Na zahradu, balkon, květináče a terasu. Obsah: 5 císařských korunek fritillaria imperialis hlíz velikosti premium. Fritiláriové lusky. Nejlepší cibule se pěstují v nizozemsku, kde jsou zařízení a podmínky perfektní, aby byla zaručena prvotřídní kvalita.
ZnačkaDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
VýrobceDUTCH BULBS EXCLUSIVE PLANTS FROM HOLLAND #ad
Výška7.87
Délka3.94
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu5