Top 10 Vier Jahreszeiten Bettdecke 135 x 200 – Peřiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siebenschläfer

#ad

Siebenschläfer Přikrývka pro 4 roční období 135 x 200 cm – skládající se ze 2 prošívaných přikrývek se sepnutím – přizpůsobitelná deka na léto a zimu 135 × 200 cm – 4

#ad
Siebenschläfer #ad - Na co byste měli dávat pozor při koupi přikrývky? . ZÁruka vrÁcenÍ penĚz: pokud nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět do 30 dnů.

Lze prát při 95 °c: protože se během spánku často potíme, je třeba přikrývku pravidelně prát. Lze použít na léto a zimu: v létě potřebujeme při vyšších teplotách mnohem tenčí deku než v zimě. Bez škodlivých látek: strávíte cca třetinu svého života ve spánku. Výplň: 170 g/m² + 270 g/m² = 440 g/m². Neriskujte přitom své zdraví a dbejte na pečeť Ökotex pro výrobky testované na škodlivé látky. Proto lze přikrývku siebenschläfer pro 4 roční období odpovídajícím způsobem přizpůsobit.
ZnačkaSiebenschläfer #ad
VýrobceSiebenschläfer #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost4.41
Šířka53.15
Číslo díluS-5
ModelkaS-5

2. Welldora

#ad

Odborně testováno a Öko-Tex | 4 roční období povlečení 200 x 200 s patentkami | | dvoudílná zimní deka a letní deka | Premium Duvet 200 x 200 cm, Welldora Povlečení OPTICLIMA pro alergiky

#ad
Welldora #ad - Pocení je příčinou č. Obdržíte 2 deky, které se spojují s patentkami: 1 x letní deka 200 x 200 a 1 x zimní deka 200 x 2001 špatného spánku. Antibakteriální mikrovlákno, "velmi dobře" v dermatestu*, lze prát do 60 stupňů pro roztoče a zárodky: s přikrývkou pro alergiky jste chráněni před spánkovými lupiči.

Jednoduše vložte deku do přístroje. Méně námahy, roztočů a prachu, více relaxace: naše inovativní přikrývky 2 v 1 eliminují potřebu samostatných přikrývek. Ponořte se do spánkového ráje – s dvoudílnou přikrývkou oPTICLIMA 200 x 200 s inovativní klimatickou technologií, pro zdravý, klidný spánek. S naší přikrývkou pro 4 roční období budete optimálně klimatizováni od 13 do 30°. Naše sada s mikrovlákny opticlima 100 a 250 kombinovaná teplá 350 gsm pomáhá také pocení v klidných nocích.
ZnačkaWelldora #ad
VýrobceWelldora #ad
Hmotnost1.19
Číslo díluWD-MB-2000-200
ModelkaWD-MB-2000-200

3. Welldora

#ad

Öko-Tex, pro alergiky | certifikováno RDS pro dobré zdraví zvířat | teplá péřová přikrývka 135 x, Welldora Komfortní přikrývka 135 x 200 | 100% extra měkké peří a prachové peří | testováno odborníkem

#ad
Welldora #ad - Investujeme do tekutých, měkkých pružin 90% namísto vysokého podílu prachového peří 10%. Vhodná jako celoroční deka díky aktivnímu vyrovnávání klimatu.

Zaručeně bez výskytu pádla, dvojnásobně certifikováno podle předních standardů Downpass a RDS, pěstování bez ucpávky, 100% přírodní peřina.100% nadýchané a hebké s extra měkkou výplní 450 g/m². Tak šetříme vaši peněženku a nabízíme prvotřídní zážitek ze spánku. Budete se divit! Přehoz na spaní s kvalitním prošíváním kazety. Spěte jako v hotelové posteli. Naše peřina 135 x 200 v odborné lékařské zkoušce dermatest* německo odřízne "velmi dobře". Testováno na více než 1 000 chemikálií podle Öko-Tex**. Dopřejte si pravou, vysoce kvalitní péřovou deku a užívejte si četné přednosti.
ZnačkaWelldora #ad
VýrobceWelldora #ad

4. sleepling

#ad

Ökotex, 100% mikrovlákno, ultra teplá zimní deka s gramáží náplně 1 685 g, sleepling Energeticky úsporná deka, lze prát na 60 stupňů, 135 x 200 cm

#ad
sleepling #ad - A pokud by tepelná třída nebyla ta správná, můžeš deku zdarma poslat zpět nebo vyměnit za jinou. Potah: 100% polyester mikrovlákno – ultra měkký, materiál vhodný pro alergiky.

Extra spousta plnicího materiálu pro teplý spánek pod touto tlustou přikrývkou. Příslib kvality: vyrobeno v eu a testováno a certifikováno podle přísných podmínek Öko-Tex 100 Standard. Hodí se do běžných praček. Po vyprání vždy dobře osušte a poté krátce a silně protřepejte. Záruka tepelné třídy: ultra teplá zimní přikrývka je ideální pro chladné zimní dny a obecně pro spáče, kteří během noci vyvíjejí malé tělesné teplo.

Péče: lze prát do 60 stupňů, vhodné do sušičky. Kvalitní a přiléhavé prošívání. Výplň. O 50 % více plnicího materiálu než u běžných přikrývek na trhu. Výplň: 100% polyester klimatické vlákno podle normy Öko-tex standard 100 1 685 g.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška0.01
Délka78.74
Hmotnost5.07
Šířka53.15

5. HOMBYS

#ad

Warme Winterdecke, extra groß, dicke Überwurfdecke, Winter, weich, 3x35 cm, Flanell, HOMBYS Übergroße King-Size-Bettdecke, bequem und atmungsaktiv, Outdoor-Riesendecke für Sommer und Picknick

#ad
HOMBYS #ad - Weich und atmungsaktiv und dick die decke besteht aus hochwertigem Flanell, das weicher und glatter ist als eine Sherpa-Decken und Fleecedecken. Größer als sie sich vorstellen können, was bedeutet, dass sie Sie und Ihre Familie mit nur einer Decke umgeben kann. Fast doppelt so groß wie eine standard-king-Size-Decke, ist es fast die größte Decke, 8 x 304, 8 cm.

Pflegeleichtmaschinenwaschbar. Es ist riesigdie größe ist 304, die sie finden können. Vielseitig einsetzbar: kann das ganze jahr über verwendet werden, sie ist groß genug, auf dem bett, um Sie zu bedecken, Sofa. Die qualität und farbe der Decke bleibt auch nach mehreren Wäschen erhalten. Es kann sie immer gemütlich und warm halten. Neben der verwendung im Familienleben, kann es auch als Decke für Picknicks im Freien verwendet werden.

Seine ausgezeichnete weichheit und Vorbeugung von Schrumpfung halten es weich und glatt auch nach dem Waschen, und es ist sowohl robust als auch verblasst nicht. Sie können diese decke umarmen und einen Film mit Ihrem Liebhaber ansehen, und sogar mehr Familienmitglieder unterzubringen, um einen gemütlichen Moment zusammen zu teilen. Kaufen sie es als geschenkwählen sie diese riesige Decke als tolles Weihnachtsgeschenk für Ihre Familien und Freunde, geben Sie ihnen eine gemütliche und warme Erfahrung.
ZnačkaHOMBYS #ad
VýrobceHOMBYS #ad
Výška0.01
Délka120
Hmotnost0.75
Šířka120
Číslo dílu111
Modelka000

6. franknatur

#ad

Franknatur, Přikrývka 4 roční období střižní vlna kbT bio bavlna Nadia 135x200

#ad
franknatur #ad - Potah 100% bavlna kba kontrolované biologické pěstování, výplň 100% merino střižní vlna kbt kontrolovaná biologická chov.

Hmotnost výplně: letní deka 500 g, deka pro přechodné období 1100 g k kombinované zimní dece celkem 1600 g. Deka pro 4 roční období – vhodná pro všechna roční období, skládá se z letní a přechodné deky, lze kombinovat se zimní přikrývkou lze sepnout. Lze prát do 30 stupňů, vhodné pro alergiky, textilie testované na škodlivé látky, vyrobeno v Německu. Střižní vlna má vysokou samočisticí sílu lanolin, reguluje vlhkost a je prodyšná, dobře drží teplo.
Značkafranknatur #ad
Výrobcefranknatur #ad
Číslo dílu1012098883

7. John Cotton

#ad

John Cotton Deka NightCloud 200 × 220 – prémiová prošívaná deka pro alergiky | certifikovaná Öko-Tex test | ideální deka na jaro a podzim | měkká deka z mikrovlákna | bílá

#ad
John Cotton #ad - Tkanina z mikrovlákna potahu tvoří bariéru a chrání před běžnými allgergeny. Snadná údržba – naše postel lze prát v pračce se velmi snadno udržuje. Tato nová technologie dremum nám umožňuje získat lepší naplnění přikrývky. Deka je ideálně doprovází v chladných nocích a zajišťuje zdravý spánek během teplých nocí.

To znamená mimo jiné větší měkkost, prodyšnost a lehkost pro váš spánek a ještě lepší tepelnou izolaci. S naší výrobou podporujeme místní obyvatele i EU. Náplň nemůže díky speciálnímu prošívání sklouznout ani se hrudit. Chraňte sebe a své milované – naše náplň byla ošetřena speciálním postupem, protože vědí, díky čemuž je vhodná i pro lidi s alergiemi nebo astmatem. Po vyprání pověste nebo při lehkém stupni vložte do sušičky. Celý rok budou proto touto celoroční dekou dobře vybaveny.

Všechny naše výrobky neobsahují škodlivé látky a jsou vyráběny a testovány pod nejvyšším standardem značky Ökotex 100 Místní suroviny – při vývoji našich produktů dbáme zejména na to, aby byly suroviny šetřící zdroje, abychom zde zanechali naši ekologickou stopu co nejméně. Perfektní výměna klimatu a super lehká hmotnost – získáte super klima na spaní, které udržuje vaši postel při vhodné teplotě 32 ° – 34 °C. Díky inovativnímu výrobnímu procesu jsme schopni získat až o 30 % vyšší a objemnější přikrývku postele v běžné kvalitě.
ZnačkaJohn Cotton #ad
VýrobceJohn Cotton Europe #ad
Výška1.97
Délka86.61
Hmotnost5.29
Šířka78.74

8. Bedsure

#ad

Včetně přikrývky 135 x 200 4 roční období 300 gsm celoroční deka a 150 gsm letní deka, 2 prošívané přikrývky na zimu, BEDSURE Přikrývka 135 x 200 cm sada 2 ks 450 gsm

#ad
Bedsure #ad - Flaušová a měkká: důkladně testovaná směs z kvalitního polyesterového materiálu z mikrovlákna je charakteristická pro bedsure, zajišťuje jemný plyš a současně zajišťuje optimální flaušovou a hmotnost přikrývky. Vyšší odolnost zaručuje dlouhou životnost přikrývky a současně zajišťuje hebký objem, rovnoměrné teplo a celoroční komfort.

S osmi patentkami na okrajích lze tenčí spodní přikrývku 150 GSM a silnější horní přikrývku 300 GSM snadno oddělit nebo kombinovat. Komfort pro všechna roční období: se sadou přikrývek bedsure si můžete přizpůsobit zážitek ze spaní podle ročního období. Najděte si perfektní teplotu – od horkých letních dnů až po chladné zimní dny. Obzvlášť trvanlivý: klasické prošívání schránek zabraňuje tomu, aby se výplň časem shlukovala nebo se posunula. Praktické a teplé: s 8 odolnými poutky na každém rohu a straně lze tuto přikrývku použít jako vložku, abyste ji mohli přesně a pevně kombinovat s každým povlakem, aniž by hrozilo hrudky.

Bezpečná a udržitelná: tato sada přikrývek je certifikována podle normy Öko-tex standard 100, splňuje nejvyšší testovací standardy pro škodlivé chemikálie a je nezávadná pro lidi. Je také certifikován epa a má ekologickou záruku, abyste mohli každou noc klidně a bezpečně spát. Přikrývku lehce protřepejte a po otevření balení ji nechte 24 – 48 hodin ležet, aby byla zajištěna maximální měkkost.
ZnačkaBedsure #ad
VýrobceBedshe #ad
Výška6.69
Délka13.78
Hmotnost0.34
Šířka8.66
Číslo díluEUA9D6AW1SG
ModelkaEUA9D6AW1SG

9. sleepling

#ad

Deka z mikrovlákna sleepling 19000000034-P Basic 1XX, bílá

#ad
sleepling #ad - Wärmeklassengarantie: die 4-jahreszeitenbettdecke ist die ideale lösung für das ganze jahr. Hochwertige und anschmiegsame Steppung in Wellenoptik. Nach dem waschen immer gut durchtrocknen und danach kurz und kräftig aufschlagen.

Qualitätsversprechen: made in eu und nach den strengen auflagen des Öko-Tex 100 Standards getestet und zertifiziert. Und sollte die wärmeklasse doch einmal nicht die richtige sein, kannst Du die Decke kostenlos zu uns zurückschicken oder gegen eine andere austauschen. Füllung: 100% polyester klima faser nach Öko-tex standard 100, 4 Jahreszeitendecke bestehend aus leichter Decke mit wenig Füllmaterial und medium Decke mit mittlerem Füllmaterial. Du erhälst eine leichte Sommerbettdecke mit wenig Füllmaterial und eine Ganzjahresbettdecke mit mittlerem Füllgewicht.

Bezug: 100% polyester mikrofaser - ultrasoftes, allergikerfreundliches Material. Ber 8 hochwertige druckknöpfe können beide Decken miteinander verbunden werden, sodass eine kuschelig warme Winterbettdecke entsteht. 15 verschiedene größen im Sortiment - für jede Bettgröße die richtige Bettdecke. Pflege: waschbar bis 60 grad, trocknergeeignet.
Značkasleepling #ad
Výrobcesleepling #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost4.85
Šířka53.15
Číslo dílu19000000042
Modelka19000000042

10. Irisette

#ad

135 x 200 cm, Irisette Badenia Postel z přikrývky prošívaná prošívaná postel Micro Thermo 4 sezóny

#ad
Irisette #ad - Známka důvěry: pečeť kvality SRN Öko-Tex Standard 100 Potah: 100% polyester, mikrovlákno. Druh zboží: přikrývka z mikrovlákna. Materiál náplně: mikrovlákno. Složení náplně: 100% polyester.
ZnačkaIrisette #ad
VýrobceBadenia #ad
Výška12.2
Délka22.83
Hmotnost5.51
Šířka15.35
Číslo dílu03649730140
Modelka03 649 730 140