Top 10 Wecker mit Hygrometer – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Bingo 2.0 digitální rádiový budík, 2 budicí alarmy, datum + den v týdnu, černý, D 95 x Š 41 x V 96 mm, obrácený displej, bez tikání, 60.2552.01, se světlem, vč. teploměru, rádiové hodiny

#ad
TFA Dostmann #ad - Dva časy buzení: s tímto budíkem můžete nastavit dva samostatné alarmy, které jsou díky nočním osvětlení na displeji viditelné i v noci. Ukazatel teploty: s vestavěným teplotním čidlem mohou digitální hodiny přesně ukazovat aktuální teplotu v místnosti ve °C.

Volba mezi stoupajícím tónem buzení nebo konstantně hlasitým alarmovým signálem. Vysoká přesnost: vysoká přesnost zobrazení času díky rádiovému přenosu a rádiovému hodinovému mechanismu, takže budík nikdy není nutné přepínat. Po prvním alarmu jednoduše stiskněte tlačítko odloženého buzení a alarm se opakuje v pravidelných intervalech.

Digitální budík: na displeji se zobrazuje den v týdnu, datum, čas a aktuální pokojová teplota a funkce alarmu. Ovládání rádiového budíku se provádí intuitivním ovládáním pomocí tichých tlačítek. Funkce snooze: pomocí funkce snooze můžete vstávání ještě trochu odložit. Pomocí boční značky barev poznáte, zda byl alarm aktivován.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.78
Délka3.74
Hmotnost0.49
Šířka1.61
Číslo dílu60.2552.01
Modelka60.2552.01
Záruka2 roky výrobce.

2. MeesMeek

#ad

Provoz na baterie mini budík včetně baterií AAA, 12/24 h, víkend a režim odloženého buzení, kalendář, MeesMeek Cestovní budík digitální malý: 2 stupně světla a hlasitosti, skládací, teplota

#ad
MeesMeek #ad - Víkendový režim funguje pouze tehdy, vyjde 3 minuty, spí po dobu 7 minut, opakuje cyklus 3krát a pak se vypne. Je to ideální dárek pro dospělé, studenty a děti. Co obdržíte: 1× meesmeek digitální cestovní budík, že je čas vyměnit baterie. Stiskněte jednou, abyste aktivovali víkendový režim.

K dispozici je formát času 12 h/24h. Alarm se spustí pouze od pondělí do pátku a neruší vás o víkendu. Jeden pár baterií aaa vystačí až na 6 měsíců. Teplotní jednotky lze přepínat mezi Fahrenheita a Celsia. Kapesní formát 10, mládež, děti, psací stůl nebo v kabelce na cestách.6 ovládacích tlačítek na přední straně zajišťuje intuitivní a jednoduché ovládání. Snadno ovladatelné multifunkční digitální hodinky: 9 cm velký, lcd displej šetrný k očím zobrazuje čas, čas buzení, jasný, kalendářní datum, den v týdnu a pokojovou teplotu °F / ℃.

Pomocí spínače na pravé straně budíku můžete nastavit jas podsvícení vysoký jas / slabý. Provoz na baterie a výstraha baterie: přístroj je napájen 2 aaa bateriemi součástí dodávky. Všechna nastavení lze provést během několika minut. Upozornění: bílé podsvícení trvale nesvítí. Jednoduchým kliknutím na tlačítko snooze se ciferník rozsvítí na 5 sekund, takže je dobře čitelný i ve tmě nebo v noci.
ZnačkaMeesMeek #ad
VýrobceMeesMeek #ad
Výška3.17
Délka4
Hmotnost0.24
Šířka1.5
Číslo dílu6201
Modelka6201

3. FanJu

#ad

Fáze měsíce, kalendář na doma., FanJu FJ3530 Digitální budík rádiově napájený bateriemi, vnitřní teplota, funkce odloženého buzení, velké stolní hodiny s extra velkým displejem

#ad
FanJu #ad - Tyto dodatečné funkce vám pomohou při rozhodování o vašem každodenním oblečení. Vnitřní teplota: vnitřní teplota je jasně zobrazena buď ve °c nebo °F. Funkce vše v jednom: velké stolní hodiny s 2 funkcemi alarmu a buzení buzení; automatické nastavení času dcF; vnitřní teplota ℃/°F; volitelné dvě různé hodiny se zónami; kalendář se 7 jazykovými možnostmi; čas ve formátu 12/24; fáze měsíce; pouze na baterie.

Lze jej prohlížet bez podsvícení na světlých místech a atomové hodiny pro vás automaticky zobrazí správný čas. Provoz na baterie je vhodný pro pohodlné umístění budíku kdekoli ve vašem domě, postel, jako je ložnice, kuchyň nebo obývací pokoj.

Rozměry a napájení: cca 23cm*16cm*3cm; 2x aa baterie nejsou součástí dodávky. Extra velký displej a jednoduchý design: všechny informace na displeji lze snadno odečíst z každého úhlu pohledu. Dvojitý alarm a funkce odložení: 2 funkce buzení vám pomohou velmi jednoduše zapnout a vypnout alarm s funkcí odloženého buzení.
ZnačkaFanJu #ad
VýrobceFanJu #ad
Výška6.3
Délka9.06
Hmotnost1.01
Šířka0.01

4. ADE

#ad

ADE Digitální rádiobudík s baterií | 2 časy buzení | ukazatel teploty | vlhkost vzduchu | kryt s pravým bambusem | cestovní budík | rádiové hodiny se signálem času DCF | funkce odloženého buzení

#ad
ADE #ad - Tradiční značka hamburku ade: naši zákazníci těží z více než 85 let zkušeností, našich nároků na vysoce kvalitní výrobky a vysokou spokojenost zákazníků. Dny v týdnu/víkendu, funkcí snooze 5 min. Hodiny s ukazatelem teploty, es, it, nl, datum: rádiové hodiny měří teplotu °c/°f a vlhkost vzduchu pro dobré klima v místnosti bez nebezpečí plísní.

Sympatický moderní design: rádiové hodiny mají bílý plastový kryt s pravým bambusovým rámem. Digitální rádiobudík s baterií: budík bez tikání s rádiovým signálem dCF automaticky nastaví čas také manuálně nastavitelný. Stejně jako u našeho budíku digitální CK2112.

Perfektní cestovní budík 8, 4 cm, 2 x 3, 2 x 8, 110 g. Digitální budík zobrazuje datum/den v týdnu DE, EN, vlhkoměrem, FR, DK. Baterií 2 x AA. Funkce: 2 časy buzení, hlasitý budík se světlem stisknutím tlačítka 8 sek. Automatické přepínání mezi letním/zimním časem. Vč. Nebo automaticky ve tmě se světelným senzorem, které lze nezávisle nastavit a aktivovat de např.
ZnačkaADE #ad
VýrobceADE #ad
Výška3.15
Délka3.15
Hmotnost0.22
Šířka1.5
Číslo díluCK2112
ModelkaCK2112

5. ligitive

#ad

Kinder,, kleiner dynamischer Farbwechsel-Uhr mit Wochentags-/Wochenend-Modus für Schlafzimmer, Digitaler RGB-Wecker mit Schlummerfunktion für schwere Schläfer, einstellbare Helligkeit und Lautstärke

#ad
ligitive #ad - Lauter wecker – geeignet für schwere schläfer, Erwachsene und Kinder, die Summerlautstärke kann zwischen 60–110 Dezibel eingestellt werden. Dual-wecker – bietet zwei weckerzeiteinstellungen nach dem Einstellen des Weckers sind beide Wecker standardmäßig eingeschaltet, bitte schalten Sie den unerwünschten Wecker aus. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Dynamisches rgb-farbwechsel-Display – 8 Farbmodi zur Auswahl.
Značkaligitive #ad
Výrobce38813 #ad
Výška2.4
Délka6.2
Hmotnost0.33
Šířka1.5
Číslo dílu8813
Modelka38813

6. Timegyro

#ad

Snooze, 3 stupně jasu, Timegyro Digitální budík na baterie s LED displejem do ložnice, 12/24 hodin, dlouhá životnost baterie 12 měsíců

#ad
Timegyro #ad - Digitální hodiny s led displejem. Lze ji použít jako hodiny na psací stůl nebo vedle budíku nebo vyjmout jako cestovní hodiny. Tlačítko "snooze" je na horní straně, stiskněte jej, aby se alarm zastavil a o 7 minut později bude opět až 3krát.

Hodinky se dodávají s návodem k obsluze a snadno se obsluhují. Provoz pouze na baterie, takže jej můžete používat všude tam, žádné USB připojení, kde chcete. Hodiny psacího stolu nebo vedle hodin. Kromě toho má dva režimy zobrazení, které lze přepínat: 12/24hodinový režim. S nočním režimem automaticky ztlumí mezi 8:00 pm a 6:00 am, takže se v místnosti nebudete cítit oslněni.

Budík na baterie. Hodinky jsou velké 5, 1 × 1, 6 palců, 5 × 2, přenosné a tiché. Tento budík je poháněn 4 ks aa bateriemi, které mohou digitální hodiny provozovat déle než jeden rok. Tento budík je vybaven 3 stupni jasu, takže si můžete vybrat ten správný jas. Na rozdíl od jiných digitálních hodin jsou tyto led digitální hodiny napájeny pouze bateriemi, není nutný žádný kabel adaptéru, velmi praktické.
ZnačkaTimegyro #ad
VýrobceTimegyro #ad
Výška2.52
Délka5.18
Hmotnost0.2
Šířka1.57
Číslo díluCRS1B
ModelkaCRS1B

7. Technoline

#ad

Technoline Rádiobudík WT 260, černý, 79 x 79 x 30 mm

#ad
Technoline #ad - Vnitřní teplota ve °C/°F. Alarm s opakovaným buzením, podsvícení. Zobrazení času 12/24 h. Zobrazení data, zobrazení dne v týdnu v 7 jazycích. Rádiové hodiny dcf-77 s možností manuálního nastavení.
ZnačkaTechnoline #ad
VýrobceTechnoline #ad
Výška3.11
Délka3.11
Hmotnost0.26
Šířka1.18
Číslo díluWT 260
ModelkaWT 260
Záruka2 roky výrobce.

8. DOOMAY

#ad

Psací stůl, snooze a víkendový režim pro ložnici, cestování, noční stolek – hodiny napájené bateriemi s nastavitelným objemem LCD displeje, DOOMAY Digitální budík

#ad
DOOMAY #ad - A symbol nízkého stavu baterie, času alarmu, data, je také čas vyměnit baterie. Víkendový režim umožňuje budíku odložit budík pouze od pondělí do pátku, takže vás o víkendu neruší. Snadná obsluha a provoz na baterie: jednotlivá tlačítka pro nastavení času, který vám připomene, super jednoduché operace; napájení 2 x aaa bateriemi včetně, když je proud nízký.

Použijte vysoce kvalitní ABS materiály pro kompaktní a elegantní vzhled. Moderní minimalistický styl budíku: inovativní moderní minimalistický design velikost: 10, 9 * 6, 9 * 3, 9 cm, jednoduchým dotykem na horní straně hodin můžete zapálit obrazovku nebo aktivovat snooze. Upozornění: pokud displej bliká 8888, že jste vyměnili baterie, teplotní jednotky a víkendového režimu atd. Pár nových aaa baterií může vydržet asi půl roku. 2 objemové zrcadlo alarmu a podsvícení: nízká 70 db nebo vysoká 85 db, 2 objemová zrcátka alarmu pro nastavení potřeb různých osob; nejjednodušší dotyk na horní straně hodinek pro aktivaci pohodlného 5sekundového podsvícení, pomocí kterého lze zobrazit čas v noci; zobrazení času, podpora 12 hodin a 24 hodin.

Pak můžete stisknout libovolné tlačítko na zadní straně a alarm vypnout. Jiná tlačítka na zadní straně s označeným symbolem lze velmi jednoduše nastavit. Eye-protection lcd displej digitální hodiny: lcd displej od eye-protection velikost: 8, studenty nebo jiné osoby, perfektní digitální hodiny pro děti, které musí chránit zrak v ložnici, 2 * 4, ložní prádlo, 4 cm s vysokým průhledným krytem pro jasné číslice a neoslňující, kancelářský stůl, pracovna, ložnice nebo na jiných místech.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Výška2.72
Délka4.29
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo dílu5293UK
Modelka5293UK

9. TFA Dostmann

#ad

60.2557.01, s budíkem se 2 časy buzení, TFA Dostmann Digitální rádiové nástěnné hodiny, velký displej, stolní hodiny, černé, dny v týdnu, datum, 20 x 13 cm, s podsvícením, s ukazatelem teploty

#ad
TFA Dostmann #ad - Digitální hodiny: na displeji se zobrazí čas, den v týdnu, vnitřní teplota, datum, vlhkost vzduchu a funkce alarmu. Zobrazení dne v týdnu jsou k dispozici v 7 jazycích. Rádiové hodiny: zobrazení času díky rádiovému přenosu a přesnějšímu rádiovému hodinovému mechanismu, tímto není nutné jednoduché a jasné nástěnné hodiny nikdy měnit, vhodné k zavěšení nebo postavení jako stolní hodiny.

Velký displej: displej můžete bez problémů odečítat již z velké vzdálenosti a hodí se tak perfektně do vstupní nebo přijímací oblasti, čekárny a kanceláře. Další funkce: digitální rádiové hodiny jsou tiché a kromě toho mají 2 budicí alarmy, pracovní den, nastavitelný rytmus buzení denně, víkend, funkce snooze a podsvícení.

Ukazatel teploty: díky zabudovanému teploměru a vlhkoměru můžete zajistit příjemné klima v obytných a pracovních prostorách, pro kontrolu klimatu v místnosti, důležité při úspoře energie a při prevenci plísní.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška5.12
Délka8.11
Hmotnost0.87
Šířka1.18
Číslo dílu60.2557
Modelka60.2557.01

10. TFA Dostmann

#ad

D 138 x Š 52 x V 72 mm, s baterií, monitorování klimatu v místnosti, černý, 60.2562.01, TFA Dostmann Digitální rádiový budík BOXX2, s dnem v týdnu, německý displej, 2 časy buzení

#ad
TFA Dostmann #ad - Akumulátor: rádiový budík nepotřebuje žádné baterie, takže lze boxx flexibilně postavit, ale integrovaný akumulátor lze nabíjet pomocí mikro USB kabelu součástí dodávky, pomocí přepínače On/Off lze přístroj vypnout.

Vnitřní klima: budík monitoruje klima v místnosti a měří aktuální vnitřní teplotu a vlhkost vzduchu, obzvláště důležité pro ložnici, optimální teplota je 16 až 19 stupňů a vlhkost vzduchu 40 až 60 %. Asy alarmu: digitální budík se dvěma hodinami alarmu pro každý den v týdnu jednotlivě aktivovatelný a přehledně nastavitelný, navíc lze nastavit individuální funkci snooze na 5, 10 nebo 15 minut.

Německý displej: digitální německý displej s datem volitelně s rokem, kalendářním týdnem nebo sekundami, k tomu s LED podsvícením se světelným senzorem. Rádiový budík: rádiové hodiny přijímají signál dcf 77, díky tomu jsou hodiny vždy přesné na sekundu, volitelně lze nastavit také časové pásmo +12/-12 h, zobrazí se datum a dnešní den v týdnu bude barevně označen.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška2.83
Délka5.43
Hmotnost0.45
Šířka2.05
Číslo dílu60.2562.01
Modelka60.2562.01
Záruka2 roky výrobce.